Other lots by
#138Een lot Afrikaanse voorwerpen, bestaande uit een pijp van aardewerk en hout, een krokodil, een maskertje van schors en een gepolychromeerde giraf.
Lot d'artefacts africains, composés d'une poterie et d'une pipe en bois, d'un crocodile, d'un masque d'écorce et d'une girafe polychrome.No longer availableOnline onlyDim. (h: 20 - 38 cm)Estimate: € 40 / 50 -
#86Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.
#49Een lot glazen kerstversieringen allerlei.
#214Een reproductie naar een werk van Jozef Geirnaert.
#290Een driedelig waterbakje van porselein.
#294Een kleine nest of tables.
#180Lammers“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#25“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
#63“Winters landschap met dorpje aan een waterloop”. Olieverf op paneel.
#82“Meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Composition . Technique mixte sur papier. Signé illisible.No longer availableOnline onlyDim. 16,5 x 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#157Een verzilverd metalen waterkan.
#18Een messingen schemerlampje met twee lichtpuntjes.
”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80 / 120