Similar lots by type
-
#277Twee schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 cm -
#137Bequet, QuaregnonEen meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken. Eén draak afgebroken.
Bol en faïence multicolore et dorée, à décor de dragons. Un dragon brisé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32,5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#180Een paar messingen lampenvoetjes met gegraveerde decors.
Une paire de pieds de lampe en laiton à décors gravés.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cm (m.k.)Estimate: € 25 / 35 -
#152Een ijzerhouten sculptuur met vissen.
Une sculpture en bois de fer avec des poissons.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#133Een mosterdpot op schaaltje en een vaasje van geslepen kleurloos kristal.
Un pot à moutarde sur un plat et un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#293Een Chinees porseleinen dekselpotje met meerkleurig decor van een tuin. Onderaan gemerkt.
Petit pot couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un jardin. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 16,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#94Louis De PoortereEen mechanisch geknoopt wollen tapijtje.
Tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyDim. 151 x 96 cmEstimate: € 30 / 40 -
#155Een eikenhouten kastje met gebeeldhouwde deurtjes.
Une armoire en chêne aux portes sculptées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#138Vijf tinnen eierdopjes op houder.
Cinq coquetiers en étain sur support.No longer availableOnline onlyDim. h: 18,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#132Een tinnen olielampje. Art nouveau.
Une lampe à huile en étain. Art Nouveau.No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#140Een geglazuurd aardewerken oorvaas met decor van drie vrouwenfiguren. Italiaans werk.
Vase en terre vernissée à décor de trois figures féminines. Travail italien.No longer availableOnline onlyDim. h: 3(,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#194Een vaasje van celadon aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un petit vase en poterie céladon. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#135Een tabakspot van Belgisch aardewerk met opschrift “Stopt nog eentje”. Zonder deksel.
Un pot à tabac en faïence belge avec l'inscription "Stopt nog een". Sans couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#130T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#157La Contea, BassanoTwee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#145Royal Dux“Jachthonden”. Een groep van geglazuurd porselein. Onderaan gemerkt. Staart gelijmd.
"Chiens de chasse". Un groupe de porcelaine émaillée. Marqué en bas. Queue collée.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#213Een groengepatineerd gipsen meisjesbuste. Enkele lichte beschadigingen.
Buste de jeune fille en plâtre patiné vert. Quelques dégâts légers.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#150Een verstelbare houten schildersezel. Manco bovenaan.
Un chevalet en bois réglable. Manquant en haut.No longer availableOnline onlyDim. h: 197 cmEstimate: € 35 / 45 -
#131Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.
Quatre pièces de basaltware, comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait. Dégâts mineurs et un couvercle restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#288Lladro, Spain“Kleine trommelaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Petit tambour”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#189“Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.
Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#287Een rond klokje van messing en plexiglas met visjes die bewegen op het ritme van de seconden.
Petite horloge ronde en laiton et plexiglas avec des poissons qui bougent au rythme des secondes.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#148Een mahoniehouten pianobankje met fluwelen bekleding.
Banc de piano en acajou avec revêtement en velours.No longer availableOnline onlyDim. b: 64 cmEstimate: € 5 / 35
Other lots in this auction
-
#149Een vaas van gedreven geajoureerd en geciseleerd geel koper. Deksel met container bovenaan (schroefdop ontbreekt). Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Un vase en cuivre jaune ciselé et ajouré. Couvercle avec récipient sur le dessus (bouchon à vis manquant). Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. H.32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#270“Cowboy met bokkende paarden”. Een Italiaanse kunststof groep op houten sokkel. Naar ontwerp van A. Santini.
Cowboy avec des chevaux de tronçonnage . Un groupe italien en plastique sur une base en bois. Conçu par A. Santini.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#246Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 20 / 30 -
#282Tweeledig eikenhouten buffet in Henri II-stijl. Zwaar te restaureren.
Buffet à deux corps en chêne de style Henri II. A restaurer et à réparer.No longer availableOnline onlyDim. 202 x 57 x 142 cmEstimate: € 40 / 50 -
#119Jurjen FonteinPeriod: °1949“Zittende vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Femme assise. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 97 cmEstimate: € 150 / 200 -
#226“L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 delen. Ed. L’illustration. Parijs, 1923.
“L’album de la guerre 1914 - 1919”. 2 volumes. Ed. L’illustration. Paris, 1923.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#91Een mechanisch geknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyDim. 350 x 250 cmEstimate: € 20 / 30 -
#142Laerbach (?)“Bosrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Bord de forêt ». Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cmEstimate: € 25 / 45 -
#117TurfmasterEen complete golfset met dertien sticks in draagtas en met karretje. Als nieuw.
Un set de golf complet avec treize bâtons dans un étui de transport et avec chariot. Comme neuf.No longer availableOnline onlyDim. 110 w 155 cmEstimate: € 300 / 400 -
#24“Sint Pieter”. Een gesculpteerd en gepolychromeerd houten beeld.
"Saint Pierre". Une statue en bois sculpté et polychromé.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#45Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een Fo-hond op het deksel. Onderaan gemerkt.
Vase à couvercle en faïence de Delft, décoré d'un chien de Fo sur le couvercle. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cmEstimate: € 30 / 40 -
#264Serie van vier sierzwaarden met koperen handvaten. Slijtage.
Série de quatre épées ornementales avec poignées en cuivre. Usure.No longer availableOnline onlyDim. l: 84 cmEstimate: € 80 / 100


