#10Val Saint LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
#135Herra“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
#37Twee stuks kristal, bestaande uit een rookgrijs vaasje en een blauwe asbak.
#84Een deksel vaas uit blauw en wit delfts aardewerk met leeuw op het deksel. Gemerkt ‘Oud Delft’. Deksel zwaar gerestaureerd. Onderaan gemerkt.
#170Goebel, Germany“Going to church”. Een zg. Hummelscape in originele doos.
#3Een zwartgepatineerde gipsen buste van Dante Alighieri.
#212Een paar grote schelpen met parelmoer.
#80CapodimonteEen lot van drie Italiaans aardewerken beelden van oude mannen. Gemerkt onderaan.
#197Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
Un pot à tabac et une corbeille à fruits en faïence belge à glaçure coulée multicolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cm, h: 17 cmEstimate: € 30 / 50