#203Een paar messingen ramskoppen. Soldering aan een hoorn gelost.
#31“Lucas 14:33”. Een reproductie.
#53“Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.
“Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#170Een lampenvoet van metaal en kunststof.
#29Een vaas van geslepen rood en kleurloos kristal.
#79Drie potjes van Belgisch aardewerk (één onderaan gemerkt).
#68Een lot Chinees porseleinen kopjes, schoteltjes en vaasjes.
#49J. Waelput“Berglandschap met wandelaar en hond.” Gouache en grafiet op papier. Gesigneerd.
"Paysage de montagne avec randonneur et chien." Gouache et mine de plomb sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 36 cm x 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#230“Wijze met staf”. Een beeld van meerkleurig en geglazuurd aardewerk.
"Sage avec bâton". Une sculpture en terre cuite à glaçure multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cmEstimate: € 25 / 35