Similar lots by type
-
#378Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XIII-stijl met vier poten in kruisverbinding.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII sur quatre pieds à entretoise.Dim. h: 124 cmEstimate: € 50 / 80 -
#657Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.
Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.Dim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#423Een Chinees juwelendoosje van rode en zwarte lak met een bloemendecor en een spiegeltje.
Boîte à bijoux chinois en laque noir et rouge décorée de fleurs et avec miroir.Estimate: € 20 / 25 -
#291Een lot van vier naakte vrouwentorso’s, resp. van hout, gips, terracotta en geel koper.
Quatre torses de femmes nues respectivement en bois, en plâtre, en terre cuite et en cuivre jaune.Estimate: € 80 / 120 -
#481Een Afrikaanse houten trommel met een gesculpteerd decor van personages en dieren.
Tambour africain en bois avec décor sculpté de personnages et d’animaux.Dim. h: 63 cmEstimate: € 30 / 50 -
#357Eikenhouten koffer met een sober versierd middenpaneel vooraan. Begin XIXde eeuw.
Coffre en chêne sobrement cannelé dans le panneau central. Début du XIXe siècle.Dim. H. 70. B. 126 cmEstimate: € 200 / 240 -
#648Een bronzen Afrikaans figuur.
Personnage africain en bronze.Dim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#631Twee Chinese penseelkokers van gesculpteerd bamboe.
Deux cylindres à pinceaux chinois en bambou sculpté.Dim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#597Een krijger van gesculpteerd ebbenhout. Afrikaans werk. Wapens ontbreken.
Guerrier en ébène sculpté. Travail africain. Armes manquent.Dim. h: 77 cmEstimate: € 60 / 120 -
#413Een Mendemasker van gebeeldhouwd hout. Sierra Leone.
Masque en bois sculpté. Mende, Sierra Leone.Dim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#266Een hoge grenenhouten hoekkast met vier deuren in transitionstijl.
Meuble de coin en sapin ouvrant à quatre portes. Style transition.Dim. h: 250 cmEstimate: € 120 / 200 -
#458Een messingen bel met een afbeelding van een draak in reliëf in een ebbenhouten houder.
Cloche en laiton décorée d’un dragon en reliëf et à support en ébène.Estimate: € 20 / 30 -
#637Een bronzen luipaard. Afrikaans werk.
Léopard en bronze. Travail africain.Dim. l: 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#347Een eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan drie laden in de gordel, daaronder twee paneeldeuren. Voluutpoten. XIXde eeuw.
Buffet en chêne de style Louis XV. Trois tiroirs en ceinture au dessus de deux portes pleines. Pieds volutes. XIXe siècle.Dim. H. 115. B. 148 cmEstimate: € 300 / 500 -
#188Een mahoniehouten naaidoosje met een speldenkussentje op het mansardevormig deksel. XIXe eeuw.
Boîte à ouvrage en acajou. Couvercle de forme Mansard au coussin aux épingles. XIXe eeuw.Dim. b: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#671Een Afrikaans hoofd van brons.
Tête africaine en bronze.Estimate: € 80 / 120 -
#438Een houten Senufomasker. Ivoorkust.
Masque en bois. Senufo, Côte d’Ivoire.Dim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#717“Giraf met kalf”. Een beeld van gesculpteerd en zwartgelakt hout.
“Girafe et veau”. Sculpture laqué en bois.Dim. h: 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#523Een barometer van gesculpteerd hout, versierd met druivenranken, een vos en een vogel.
Baromètre en bois sculpté décoré de grappes de raisins, d’un renard et d’un oiseau.Dim. h: 72 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#183“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Met een Meissen merk. XIXde eeuw. Restauratie aan een hoofd.
“Couple”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Avec une marque de Meissen en bleu sous couverte, XIXe siècle. Restauration à une tête.Dim. H. 10,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#457Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine d’Imari.Dim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#377Een paar flesjes van meerkleurig en verguld porselein, versierd met vogeltjes. Naar het Sèvresporselein. Kleine schilfer aan één van de voetjes.
Paire de flacons en porcelaine polychrome et doré, décorés d’oiseaux. D’après les exemples de Sèvres. Petit éclat à l’un des pieds.Dim. h: 16 cmEstimate: € 150 / 180 -
#725SwarovskiTwee paar oorbellen in origineel doosje.
Deux boucles d’oreilles dans la boîte d’origine.Estimate: € 50 / 100 -
#218Céline ParisEen donkerblauwe lederen handtas met beschermhoes.
Sac à main en cuir bleu foncé avec sac de protection.Estimate: € 50 / 100 -
#587“Los Honores. Vlaamse wandtapijten voor Keizer Karel V”. Guy Delmarcel. ed. Pandora / Snoeck-Ducaju & zoon. 2000.
Guy Delmarcel. “Los Honores. Vlaamse Wandtapijten voor Keizer Karel V.” Ed. Pandora/Snoeck-Ducaju & Zoon 2000.Estimate: € 24 / 30 -
#106BidjarEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 308 x 198 cmEstimate: € 100 / 160 -
#664“Bloemenstilleven”. Acryl op papier. Russische school. draagt handtekening.
“Nature morte aux fleurs”. Acrylique sur papier. Ecole russe. Porte une signature.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 150 / 180 -
#184Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Lezende man op een koertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Homme lisant dans une cour intérieure”. Huile sur toile. Signée.Dim. 72 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#466Zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl en bekleed met beige fluweel.
Six chaises et deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV, recouverts de velours beige.Estimate: € 60 / 100 -
#460Een geribde snavelkan van kleurloos kristal met een zilveren montuur. Duits werk. 835‰.
Verseuse au bec décorée de côtes torses en cristal incolore et à monture en argent. Poinçons allemands, 835‰.Dim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#534Daan Thullier“Landbouwer op het veld”. Olieverf op gemaroefleerd. Gesigneerd. Kleine beschadigingen.
“Paysan sur le champ”. Huile sur toile marouflé. Signée. Petits dégâts.Dim. 60 x 60 cmEstimate: € 60 / 80

