Similar lots by type
-
#224Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926“Pijproker in interieur”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw. Kleine beschadigingen.
“Fumeur de pipe dans un intérieur”. Huile sur toile marouflée. Deuxième moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.Dim. 41 x 32 cmEstimate: € 400 / 500 -
#462Paule NolensPeriod: °1924“Keukenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le petit déjeuner”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 70 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#669“Vlakkencompositie”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Composition aux surfaces. Huile sur panneau. Porte une signature.Dim. 37 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#664“Bloemenstilleven”. Acryl op papier. Russische school. draagt handtekening.
“Nature morte aux fleurs”. Acrylique sur papier. Ecole russe. Porte une signature.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 150 / 180 -
#694Broeder Max“Jongensportret” & “Jongen op stoel”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Portrait de garçon” et “Garçon sur une chaise”. Technique mixte sur carton. Signées.Estimate: € 50 / 80 -
#594Max SelenPeriod: °1932“Drijvende naakten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nus flottant”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 100 cmEstimate: € 50 / 80 -
#612Van Herck“Binnenschip op de Rijn met zicht op de dom van Keulen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Péniche sur le Rhin, devant la Cathédrale de Cologne”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#139Van de RoyeEen reeks van drie marines. Olieverf op paneel.
Suite de trois marines. Huile sur panneau.Dim. 30 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#299“Portaaltje”. Olieverf op doek.
“Portail”. Huile sur toile.Dim. 33 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#592“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.Dim. 44 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#649Frans Siaens“Het gemaskerd bal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. We voegen er een reproductie van dezelfde artiest aan toe.
“Le bal masqué”. Huile sur toile. Signée. Nous ajoutons une reproduction d’après le même artiste?Dim. 65 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#199Alonso CanoPeriod: 1601-1667“Het slapend Kind Jezus. Het houdt een lint vast waarop “Ego dormio, et cor meum vigilat”. Achteraan een toeschrijving, waaruit zou blijken dat het werk opgenomen was in de veiling van de goederen van Koning Louis-Philippe bij Christie’s te Londen in 1853.
“L’Enfant Jésus dormant”. Il tient un ruban au texte “Ego dormio, et cor meum vigilat”. Au verso une attribution en anglais indiquant que ce tableau faisait partie de la vente aux enchères de la Collection du Roi Louis-Philippe chez Christie’s à Londres en 1853.Dim. 76 x 91 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#674Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts bovenaan.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé en haut à droite.Dim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207“Lezende man in barok interieur”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“Homme lisant dans un intérieur baroque”. Huile sur toile. XIXe siècle.Dim. 61 x 75 cmEstimate: € 500 / 800 -
#644Twee stillevens in fauvistische stijl. Olieverf op doek.
Deux natures mortes dans le style fauviste. Huile sur toile.Dim. 79 x 69 & 60 x 69 cmEstimate: € 80 / 100 -
#272Louis Van de LeurPeriod: 1910 - 1988“Stilleven met veldbloemen en koperwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs des champs et cuivres”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#442Jan FlamengPeriod: 1917 - 1997“Strandzicht bij avondrood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de plage au coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#29F. Segers“Vagebond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894.
“Vagabond”. Huile sur panneau. Signé et daté 1894.Dim. 17 x 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#156Henri TimmermansPeriod: Antwerpen 1858 - 1942“Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 37 cmEstimate: € 500 / 800 -
#364“Zicht op een bergstadje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Vue d’une ville de montagne”. Huile sur toile. Porte une signature.Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 160 -
#634“Voertuig”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Le véhicule”. Huile sur toile. Porte une signature.Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 300 / 350 -
#432Broeder MaxZelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.Dim. 22 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#186Robert Frénay“Heilige-Kruiskerk te Luik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
“Eglise de la Sainte-Croix de Liège”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 36 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#642“Compositie”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.Dim. 55 x 38 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#489Margot Klingenberg“Rede van Antwerpen”. Steendruk. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat.
“Rade d’Anvers”. Lithographie. Signée et épreuve d’artiste hors planche.Dim. 15 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#304“Molen bij maanlicht”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Letsel.
“Moulin au clair de lune”. Huile sur toile. XIXe siècle. Accident.Dim. 40,5 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#93LegrasVaasje van glaspasta. Gemerkt.
Petit vase en pâte de verre. Avec marque.Dim. H 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#709Een verlengbare eikenhouten tafel met klapbladen en zes gedraaide poten met bronzen schoeisel op wieltjes. We voegen er vier bijpassende stoelen aan toe.
Table en chêne à abattants et à six pieds tournés chaussés de bronze et sur roulettes. Nous ajoutons quatre chaises assorties.Estimate: € 80 / 100 -
#453Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose aux personnages.Estimate: € 100 / 150 -
#463Een coupe van deels roodgekleurd kristal in de stijl van Murano.
Coupe en cristal partiellement colorée rouge dans le style de Murano.Dim. Ø: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#581Royal BochEen lot van vier ‘Fast affection.’ beren van wit aardewerk. Naar een ontwerp van Rik Delrue.
Lot de quatre ours “fast affection” en faïence blanche. D’après un modèle de Rik Delrue.Estimate: € 60 / 80 -
#64Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Boerenpaard”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Cheval de trait”. Encre sur papier. Signé.Dim. 17 x 17 cmEstimate: € 100 / 140 -
#478Een balustervaas van Chinees porselein met een veelkleurig famille rose decor. Oude restauratie. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose. XIXe siècle. Ancienne restauration.Dim. H.60,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#685Glycine SwissEen roestvrij stalen horloge met lederen armband. Gedragen.
Montre en acier inoxydable au bracelet en cuir. Second main.Estimate: € 50 / 100 -
#159Een paar bronzen luchters met dertien lichtpunten en kristallen pendeloques
Paire de lustres en bronze et cristal à treize lumières.Dim. h: 105 cmEstimate: € 500 / 600 -
#499Janko Mihailovic“Abstracte voorstelling”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Composition abstraite”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1991.Dim. 37 x 28 cmEstimate: € 40 / 60

