Other lots in this auction
-
#239René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Havenzicht”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Vue du port . Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#647Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase de cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25 / 40 -
#5151 gouden munt van 100 Pond. “Conservation”. Au 900/1000. Sudan 1976. Recto: wapenschild, verso: oryx.
1 pièce d'or de 100 livres. Conservation . Au 900/1000. Soudan 1976. Recto: armoiries, verso: oryx.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2600 / 2700 -
#24“Personages in een landschap”. Reproductie op doek naar Van Goyen.
Personnages dans un paysage . Reproduction sur toile d'après Van Goyen.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 20 / 40 -
#6852 zilveren munten van 10 DEM “Olympiade”. Ag 625/1000. BRD 1972.
2 pièces en argent de 10 DEM Olympiade . Ag 625/1000. RFA 1972.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#614Een gebeeldhouwd en gepolychromeerd houten paard.
Un cheval en bois sculpté et polychrome.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 100 -
#166Een Vlaamse eikenhouten kussenkast met drie gebeeldhouwde hoofdjes in de bovenste gordel. Omstreeks 1800.
Armoire flamande en chêne avec trois têtes sculptées dans la ceinture supérieure. Deux portes aux coussins. Vers 1800.No longer availableDim. 200 x 180 x 74 cmEstimate: € 400 / 600 -
#188Delvaux, BruxellesEen handtas van okergeel leder en ‘toile de cuir’.
Un sac à main en cuir jaune ocre et toile de cuir .No longer availableEstimate: € 300 / 320 -
#578Een Afrikaans houten masker met drie gezichten, deels gepatineerd en met vacht en leder.
Masque africain en bois à trois faces, partiellement patiné et avec fourrure et cuir.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#246Een mahoniehouten commode met drie lade en een lade in doucine in Louis-Philippestijl. Met grijs marmeren blad.
Commode en acajou à trois tiroirs et un tiroir en doucine de style Louis-Philippe. Avec tablette en marbre gris.No longer availableDim. 102 x 131 x 57,5 cmEstimate: € 60 / 120 -
#114Rik CuypersEen paar zichten op de Vlaaikensgang, aquarel op papier. Gesigneerd.
Une paire de vues du Vlaaikensgang, aquarelle sur papier. Signées.No longer availableDim. 36,5 x 55 cmEstimate: € 35 / 50 -
#247Een lot van drie verschillende kleine jardinières van barbotine met een bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.
Ensemble de trois petites jardinières différentes en barbotine à décor floral en relief. Début du XXe siècle.No longer availableDim. b: 22 - 30 cmEstimate: € 30 / 50


