#149
Fauteuil de style Louis XV en noyer sculpté à la Reine. Tapissé de soie.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 82 cmEstimate: € 80/120 -
#188
“Knives of the world”. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994.
#157
Een messingen bel.
#212
Een album met antieke postkaarten. 225 stuks.
#241
#75
Een paar aperitiefmandjes van verzilverd metaal met kleurloos glazen recipiënten.
Paire de paniers apéritifs en métal argenté avec récipients en verre transparent.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 23 x 17 & 35 x 17 cmEstimate: € 5/2 -
#280
#163Scan Globe, Denmark
Een kunststof wereldbol met verlichting. Jaren ‘90.
#131
Een paar reproducties.
#269
#238
Een lot van zes Delftse huisjes van Bols.
#294Edwig Goyvaerts
The Studio . Croquis au crayon. Signé et daté 1972 et avec dédicace.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 17 x 26 cmEstimate: € 40/50