Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot antiek aardewerken tegels.

Een lot antiek aardewerken tegels.

A lot of antique ceramics tiles.
89
Estimate: 4050
Catalogue #89
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #78

    Een lot van 6 Aziatisch porseleinen borden, gemengd decor.

    A lot of 6 Asian porcelain plates, mixed design.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø25cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #23
    A. Camos, Valauris

    Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.

    An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #81

    Een lot van 6 Japans Imari porseleinen borden met divers decor.

    A set of 6 Japanese Imari porcelain plates with various designs.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø21,5cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #234
    Val Saint Lambert

    Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.

    Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #2

    Een terracotta beeldje van een zittend meisje, getekend Geert Kunen.

    A terracotta statue of a sitting girl, signed Geert Kunen.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #178
    May Claerhout

    Een aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.

    A terracotta wall sculpture, signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 20cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #133

    Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt Merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.

    A set of 2 vintage earthenware vases/pitchers, one with a geometric pattern marked Merkelbach Goebel salzglasur, the other bears the monogram WK.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #251
    Moustier

    Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.

    Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #87

    Een lot van 6 porselein varia. Bestaande uit een theekannetje, kopje, potje en enkele schoteltjes.

    A lot of 6 porcelain variations. Consisting of a teapot, cup, pot, and several saucers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #162

    Een lot van 2 Chinese Satsuma vazen met divers decor. 1 met opening boven en onderaan, vermoedelijk als staande lamp deco.

    A lot of 2 Chinese Satsuma vases with assorted decorations. 1 with opening at the top and bottom, possibly for use as a standing lamp decoration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 & 41cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #18
    Flora Plateel, Gouda

    Een Hollands Gouda handgeschilderd aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt “Flora Plateel”, model 924.

    A Dutch Gouda hand-painted earthenware vase. Marked "Flora Plateel" at the bottom, model 924.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #3
    Bay Keramik

    Een vintage keramische vaas, Bay-keramik, West-Germany.

    A vintage ceramic vase, Bay-keramik, West-Germany.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 x Ø 9 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #22

    Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.

    A 19th-century plate with floral decoration and a feather, has a hairline crack on the edge.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #259

    Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .

    A Mediterranean dishwarmer in earthenware.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 11 , diam 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #246
    T. G. Green & Co.

    “Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.

    "Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #199

    Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.

    A mixed lot consisting of: a black W. Germany vase, a blue porcelain vase, a pink opaline vase, a cobalt blue bonbonniere, a pin cushion, an old booklet, a speculoos baking mold, and a bisque holy water font featuring an angel with broken fingers on one hand.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm (wijwatervat)
    Estimate: € 20 / 30
  • #185

    Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.

    A Chinese Satsuma vase, multicolored with gilded handles, adorned with floral decor and birds. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #233
    Delfts blauw Chemkefa.

    Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.

    Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 39,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #182

    Een zwart olielampje van steengoed en een roze metalen mand.

    A black earthenware oil lamp and a rose metal basket.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #235

    Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.

    Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 à 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #83

    Een lot van 7 blauw-wit porseleinen borden met divers decor.

    A set of 7 blue and white porcelain plates with various decorations.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø25cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #244
    Paul Sersté

    Een lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.

    A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #50

    Een geglazuurde majolica cache-pot met een decor van bloemen, ca 1900. Heeft een haarlijnscheurtje aan de boord en kleine schilferschade.

    A glazed majolica cache-pot with a floral decor, circa 1900. Has a hairline crack on the rim and minor chipping.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 39 x Ø 35 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #175
    Jack Daniels

    “Jack Daniels No7 Guitar Case Edition”. Een Tennessee Whiskey, 700 ml, met gitaarkistje en bottle stopper.

    "Jack Daniels No7 Guitar Case Edition". A Tennessee Whiskey, 700 ml, with guitar case and bottle stopper.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12,5 x 32cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #125
    Capodimonte

    Een Capodimonte porseleinen beeldje van een landloper op een bankje. Restauratieschade thv het bankje.

    Capodimonte porcelain figurine of a vagrant on a bench. Restoration damage at the bench.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #158

    Een verzilverd metalen kandelaar met twee lichtarmen.

    A silver-plated metal candlestick with two light arms.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 23,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #205
    Les Cordes

    ‘Fantasia 45’ Een fantasiehalssnoer in blauw kunststof.

    'Fantasia 45' A fantasy necklace in blue plastic.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #180

    “Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.

    "Reading girl with cat." A figurine, galvanoplasty.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #34

    Een Chinese dekselvaas.

    A Chinese lidded vase.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #63

    Een lot van 4 kaders waaronder ‘Gheboden ende uyt-gheroepen’, Stadt Antvverpen, 1654.

    A lot of 4 frames including 'Gheboden ende uyt-gheroepen', City of Antwerp, 1654.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 43 x b 33 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #129

    Een vintage tafelmodel toiletspiegeltje op in hoogte verstelbare voet, ca 1950.

    A vintage tabletop vanity mirror on an adjustable stand, circa 1950.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #24
    Roemer

    Een lot van 8 vintage Roemer wijnglazen met groene geribbelde voet en beschilderd met druivelaren in het decor.

    A set of 8 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems and decorated with grapevines in the design.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156

    Vier beeldjes van porselein en biscuit waarvan een art deco danserjes, een karakterkop, een ballerina en een pierrot. Het grootste beeldje is gelijmd/doormidden gebarsten.

    Four porcelain and biscuit figurines including an Art Deco dancer, a character head, a ballerina, and a pierrot. The largest figurine is glued/cracked in half.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #84
    Mizuko

    Een Japans porseleinen schoteltje. Onderaan gemerkt “Mizuko Japan”.

    A Japanese porcelain saucer. Marked "Mizuko Japan" at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø18cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #186

    Een lot van vier biscuit wijwatervaatjes. Diverse vorm en afmetingen.

    Four biscuit holy water fonts of divers shapes and sizes.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More