#665Een lot porseleinen en biscuit beeldjes en groepjes.
#464“Petit bleu”. Een kunstwerk op paneel.
Un lot, composé de trois petits pots antiques en pierre, un pot de grès émaillé, une lampe à huile en pierre et une statue finement sculptée de deux chiens de Fo. Nous ajoutons quelques pendentifs avec des minéraux.No longer availableDim. h: 4,5 - 10,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#244Leo Jordaens“Zicht op Antwerpen vanaf Het Vlaams Hoofd”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue d'Anvers depuis Het Vlaams Hoofd. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 43 x 107 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987Twee zichten op het begijnhof van Lier en een zicht op de St. Andrieskerk te Antwerpen”. Drie kleurenetsen. Allen gesigneerd en genummerd op 350 exemplaren buiten de plaat.
Deux vues du béguinage de Lierre et une vue de la St. Andrieskerk à Anvers. Trois eaux-fortes en couleurs. Toutes signées et numérotées sur 350 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 44,5 x 34 & 24,5 x 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#694Een vintage chromen luchtertje, model Sputnik, met zes lichtpunten.
#56Een antieke armstoel met fluwelen bekleding.
#127“Sint Pieter”. Een stenen beeld. Omstreeks 1700(?).
#70Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 0,20 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti d'un diamant de +-0,20 ct.No longer availableEstimate: € 450 / 500