Similar lots by type
-
#651
Een groot lot tinnen schotels en een klok. XVIII, XIXe en XXe eeuw. 9 stuks.
Un grand lot de plats en étain et une horloge. XVIII, XIX et XX siècle. 9 pièces.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#610
Een verzwaarde tinnen (?) lampenvoet in de vorm van een vrouw met een kruik.
Un pied de lampe lesté en étain (?) en forme de femme avec une cruche.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100/120 -
#679
Drie doosjes van tin en messing in de vorm van eendjes.
Trois boîtes en fer blanc et laiton en forme de canards.No longer availableDim. h: 8 & 13 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#83
“Moeder Gods met kind”. Een antieke icoon. Te restaureren.
Vierge à l’Enfant. Une icône antique. A restaurer.No longer availableDim. 31 x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#596
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 233 x 185 cmEstimate: € 60/100 -
#2
Een prent uit Le Journal des Dames met jurken in stof en kant. Met opdracht en ingelijst achter glas. Evenals een plaat van “La Mode Illustrée”.
Une estampe du Journal des Dames avec des robes en tissu et dentelle. Avec dédicace et encadrée sous verre. Ainsi qu'une planche de La Mode Illustrée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 25/30 -
#41
Vier antieke gesculpteerd eikenhouten consoles/ ornamenten met leeuwenkopjes, waarbij er twee een paar vormen.
Quatre consoles/ornements antiques en chêne sculpté à têtes de lion, dont deux forment une paire.No longer availableDim. h: 16 & 33 cmEstimate: € 40/60 -
#461
Een groepje gesculpteerd jade in de vorm van een vogel bij bloeiende pioenen. Op houten sokkeltje.
Un groupe en jade sculpté en forme d'oiseau près de pivoines en fleurs. Sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 70/110 -
#132
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue de forêt. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#448
Een paar borden van Imariporselein met meerkleurige bloemendecors en gelobde randen. XIXe eeuw.
Paire d'assiettes en porcelaine Imari à motifs floraux multicolores et bords lobés. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 80/120 -
#213
Een fijn gesneden ivoren Corpus Christi.
Un Corpus Christi en ivoire finement sculpté.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#218
Een lot van zestien pijpen in diverse materialen en uitvoeringen. Bijgevoegd twee uitgestoken pijpenrekjes, waarbij één antiek met een leeuwenkop.
Un lot de seize pipes dans divers matériaux et designs. Ajout de deux porte-pipes allongés, dont l'un est antique avec une tête de lion.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#224
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 75/100 -
#74Jules DecortPeriod: 1918 - 1999
“Weggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Petit chemin de campagne. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#637
Een ronde koperen doos met geciseleerde motieven op de zijkanten en een fijn uitgewerkt decor van drie dobbelspelers in hoogreliëf op het deksel. XIXe eeuw. Bijgevoegd een art nouveau koperen wandplaquette met een reliëfdecor van een dame met parasol aan een vijver met een zwaan.
Une boîte ronde en cuivre avec des motifs martelés sur les côtés et un décor finement travaillé de trois joueurs de dés en haut relief sur le couvercle. XIXème siècle. On ajoute une plaque murale Art Nouveau en cuivre à décor en relief d'une dame avec un parasol au bord d'un étang avec un cygne.No longer availableDim. Ø: 14 cm & 25,5 x 15,5 cmEstimate: € 80/120