Similar lots by type
-
#38
Een langgerekte vaas van zalmroze glas. Kleine randschilfer bovenaan.
Un vase allongé en verre rose saumon. Petit éclat de bordure sur le dessus.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 81 cmEstimate: € 25/45 -
#158
Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15/20 -
#55
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 220/240 -
#272
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twaalf kleine kommetjes en twaalf schoteltjes, een groter kommetje en een grote schaal.
Lot de verrerie incolore, composé de douze petits bols et de douze soucoupes, d'un plus grand bol et d'un grand plat.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 12 - 33 cmEstimate: € 40/50 -
#87
Een limonadekan van kleurloos glas met een verzilverd metalen montuur en een ijskoeler.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 35/45 -
#103
Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 20/25 -
#224
Twee sierglazen in meerkleurig glas.
Deux verres décoratifs en verre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 28,5 cmEstimate: € 20/30 -
#286
Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 16 & 17 cmEstimate: € 20/25 -
#221
Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.
Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 25, 26 & 81 cmEstimate: € 75/100
Other lots in this auction
-
#16Goebel, Germany
“Chimney sweep”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt en genummerd 12 2/0. Beschadigd aan de basis. Bijgevoegd een meisje van meerkleurig biscuit uit de reeks Nina - Marco.
Ramoneur. Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée et numérotée 12 2/0. Endommagé à la base. Ainsi qu’une fille en biscuit multicolore de la série Nina - Marco .No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#174Capodimonte
“Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.
"Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 35/40 -
#235Lescrauwaet
“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#275
“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.
Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#161
Een messingen inktpot. XIXe eeuw.
Un encrier en laiton. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 13 x 16 x 16 cmEstimate: € 35/50 -
#171
“Pompeii”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Pompéi ». Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 20 cmEstimate: € 30/40 -
#78
“Dame met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Dame au chien". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#112
Een paar 3D-prenten naar ontwerpen van M.I.Hummel. Ed. Apro International, Nederland.
Quelques impressions 3D d'après les dessins de M.I.Hummel. Ed. Apro International, Pays-Bas.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 11 cmEstimate: € 25/30 -
#9
Een apothekerspot van meerkleurig Delfts aardewerk. Gemerkt onderaan.
Pot d'apothicaire en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 15/26 -
#102
“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
"Fleuriste". Une aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 70 cm x 61 cmEstimate: € 25/35 -
#289Jos Martin
“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#8
Kandjar. Een Perzische dolk met gegraveerde messingen schede en heft, beschadigd aan het heft. XIXde eeuw.
Kanjar. Un poignard persan avec gaine et garde en laiton gravé, endommagé au niveau de la garde. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 100/150