Similar lots by type
-
#68
Een vaas van Satsuma-aardewerk met krijgers in het decor. Onderaan gemerkt.
Un vase en poterie Satsuma avec des guerriers dans le décor. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 57 cmEstimate: € 35/45 -
#24Bouffioulx
Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed.
Vase en grès émaillé multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 35/45 -
#11
Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met diverse personages in het decor. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine multicolore à décor de personnages variés. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 35/45 -
#23Regina, Gouda
Een tabakspot van meerkleurig plateel. Gemerkt onderaan.
Un pot à tabac en faïence multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14 cm Ø 16 cmEstimate: € 35/45 -
#26
Een lot van +/- 75 porseleinen peper-, zout- en mosterdvaatjes in diverse uitvoeringen.
Lot de +/- 75 fûts de poivre, de sel et de moutarde en porcelaine de différents modèles.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. h: 4 - 12 cmEstimate: € 70/100 -
#35
Een driedelig kaststel van meerkleurig Delfts aardewerk. Restauraties.
Garniture en trois pièces en faïence de Delft multicolore. Restaurations.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 35/45 -
#58
Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
Suite de cinq assiettes en porcelaine du Japon à décors de paysages. Quelques petits éclats. Marqué en bas. On ajoute un petit bol avec un poulet et une dinde dans le décor.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35/45 -
#5
Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor van pioenen en vogeltjes.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 62 cmEstimate: € 35/45 -
#27
Een gepolychromeerde gipsen Madonna.
Madone en plâtre polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. h: 41 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#122Maria Innocentia Hummel
“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#81Goebel, Germany
“Aus Nachbars Garten”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Exclusive edition 1991/ 92. No. 485. Onderaan gemerkt.
"Aus Nachbars Garten". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Édition exclusive 1991/92. 485. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 30/40 -
#10
Een kalebasvaas met handgeschilderd decor van een papegaai. Onderaan gemerkt ‘Porcelaine de Bruxelles’. Pièce Unique.
Vase calebasse à décor peint à la main d'un perroquet. Marqué en bas 'Porcelaine de Bruxelles'. Pièce Unique.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. h: 61 cmEstimate: € 35/45 -
#6
“Visser met hond”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte. Onderaan gemerkt.
"Pêcheur au chien". Une figurine en porcelaine de Capodimonte. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#98
“Duiven”. Een Italiaanse groep van meerkleurig kunststof naar ontwerp van A. Beliari.
« Pigeons ». Un groupe italien en plastique multicolore conçu par A. Beliari.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18,5 cmEstimate: € 25/35 -
#37
Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.
Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 25/30 -
#120Goebel, Germany
“Herzlich Willkommen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. M.I. Hummel Club eerste uitgave 1996/97. No. 793. Gaaf.
Herzlich Willkommen. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 793. M.I. Hummel Club premier numéro 1996/97. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 35/45 -
#29
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#48Lladro
“Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1983. Enkele bloemblaadjes beschadigd.
"Fille au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1983. Quelques pétales abîmés.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#94
Een lot van acht stuks aardewerk en porselein, waaronder een warmhoudbordje, een pique-fleur van Limoges, een vaasje van Gouda, een kannetje van Schramberg, enz.
Lot de huit pièces en faïence et porcelaine dont un réchaud, un pique-fleurs de Limoges, un vase de Gouda, une verseuse de Schrambourg etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 8 - 15 cmEstimate: € 25/40 -
#56S.A. Produits céramiques de la Dyle, Wygmael
Een lot van negen stuks geglazuurd aardewerk, bestaande uit vier wandjardinières in de vorm van hoofden, een vaasje met pottenbakkersscènes in het decor, een paar reliëfs met voorstelling van de ‘Aanbidding der wijzen’ naar Rubens en twee schotels met decor van fruit. Allen gemerkt
Lot de neuf faïences vernissées, composé de quatre jardinières murales en forme de têtes, d'un vase avec des scènes de poterie dans le décor, de quelques reliefs représentant l'Adoration des Mages d'après Rubens et de deux plats à décor de fruits. Tous marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 18 cm Ø: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#73Goebel, West-Germany
“Hasenvater”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 58/I.
"Hasenvater". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 58/I.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11,5 cmEstimate: € 35/45