Similar lots by type
-
#179Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 220 -
#199Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#267Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.
Une paire de soucoupes antiques en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons sur fond céladon. Marquées en bas. Bords endommagés.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.
Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 19 & 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.No longer availableOnline onlyDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#286Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#193Een houten lijstje, versierd met fijn uitgestoken bloemen, bladeren en vruchten in reliëf.
Un cadre en bois, décoré de fleurs finement sculptées, de feuilles et de fruits en relief.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 19,5Estimate: € 25 / 35 -
#154Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kraagvaasjes, een dekselvaasje (zonder deksel) en een sierschotel.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux vases à col, d'une potiche (sans couvercle) et d'un plat décoratif.No longer availableOnline onlyDim. h : 16 - 26 cm Ø 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#11Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
Deux assiettes en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#291Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.
Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.No longer availableOnline onlyDim. h: 10, 17 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#19Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig Satsumadecor. Onderaan gemerkt.
Vase baluster en porcelaine de Chine, orné d'un décor Satsuma polychrome. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 46,5 cmEstimate: € 20 / 35 -
#177Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.
Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#278Twee lege oude houten Legodozen.
Deux vieilles boîtes de Lego en bois vides.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 47 cmEstimate: € 15 / 30 -
#18Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 35 -
#280Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 140 -
#206Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.
Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#227Een Chinees porseleinen dekselvaas met een blauw op wit tuindecor.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor de jardin bleu et blanc.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#293Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.
Une paire d'assiettes décoratives asiatiques en bronze à décors de dragons gravés.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#282Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
Une assiette antique en porcelaine vietnamienne (?) multicolore à décor de fleurs et de papillons. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#139Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableOnline onlyDim. h : 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#59Rotan gevlochten kussen/neksteun.
Oreiller/coussin tissé en rotin.No longer availableOnline onlyDim. b23cm x h15cmEstimate: € 15 / 25 -
#261Drie verschillende borden van Imariporselein. Eén met haarscheur en randschilfer.
Trois assiettes en porcelaine Imari différentes. Une avec un cheveu et un éclat au bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21 & 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#146Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.
Lot de six bols différents en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyDim. h : 3 - 7,5 cm Ø : 12 - 16 cmEstimate: € 100 / 140 -
#271Een gebeeldhouwd houten Christus op kruis.
Un Christ en bois sculpté sur une croix.No longer availableOnline onlyDim. h: 94 cmEstimate: € 35 / 50
Other lots in this auction
-
#259Goebel, Germany“Meisje met beer” & “Jongetje met mandoline” Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.
Fille à l'ours & Garçon à la mandoline Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#141Kaiser - SiamEen porseleinen vaas naar Japans voorbeeld.
Un vase en porcelaine d'après un exemple japonais.No longer availableOnline onlyDim. h: 35Estimate: € 40 / 60 -
#221Val Saint-Lambert e.a.Een fruitschaal en onderschotel van geslepen kristal met een vergulde rand, onderaan gemerkt. Evenals een grote roze asbak, twee karaffen en een bonbonnière.
Une coupe à fruits et une soucoupe en cristal taillé avec un bord doré, marqué en bas. Ainsi qu'un grand cendrier rose, deux carafes et une bonbonnière.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#144Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 37,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#95Een decoratief spiegeltje, versierd met steentjes, glas en een vis. Gesigneerd ‘Larouse’.
Un miroir décoratif, décoré de pierres, de verre et d'un poisson. Signé 'Larouse'.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#153Een lot van drie boeken:- “Le miroir de la Belgique”.- “La Belgique illustrée”. Gebundelde uitgaves.- “L’art en Belgique”. Gebundelde uitgaves.
Lot de trois livres : - « Le miroir de la Belgique ». - "La Belgique illustrée". Versions groupées. - "L'art en Belgique". Versions groupées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#24Aubin PasquéPeriod: 1903-1981“Le mariage de l’eau et du feu”. Houtsnede op papier (33 x 36 cm), gesigneerd en genummerd 11/20, “Guerrier, Crète”. Viltstift op papier (15 x 11 cm).Twee kleine schilderijtjes gedateerd 1946 en 1947. “L’affut”. Olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1950.
"Le mariage de l'eau et du feu". Gra vure sur bois sur papier (33 x 36 cm), signée et numérotée 11/20, « Guerrier, Crète ». Feutre sur papier (15 x 11 cm) Deux petits tableaux datés de 1946 et 1947. « L'affut ». Huile sur panneau, signé et daté 1950.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#12Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
Une geisha en porcelaine multicolore. Fissuré au milieu.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#122Een onyxen sokkeltje.
Un socle en onyx.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 35 / 50 -
#56StockerEen metalen kruisbeeld, het kruis ingelegd met mozaïek. Italië.
Un crucifix en métal, la croix incrustée de mosaïque. Italie.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#277Een grote en gevarieerde partij lego allerlei.
Un lot important et varié de Lego de toutes sortes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 45 -
#186“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.
"Guan Yin avec lotus". Une figurine en porcelaine blanche monochrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50

