#117“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
#114“Landschap met bomenrij”. Een schilderij, aquarel op papier.
#64Een groen keramische art deco asbak voor een pijp, onderaan gemerkt VB en genummerd 1078.
#49VallaurisCéramique “Le Dauphin”. Een vintage meerkleurige vaas. Onderaan gemerkt en gelabeld.
#10Een toeristisch Azteekse figuur in groene steen op houten plaat.
#211Een lot van 5 varia sierborden en schaal.
#57“Lopend naakt”, een bronskleurig beeldje op arduinen sokkel.
#190J Galand et CoEen lot van 6 vintage verzilverde roomijsschrapers. Gemerkt “Galand J & Co”
#38Een grote porseleinen Imari schaal.
A large porcelain Imari bowl.No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 10 / 20