Other lots in this auction
-
#65Royal Zuid-Holland
Een bolle kruik en een vaas van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Rolinde’. Onderaan gemerkt. Jaarteken 1929.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 28 - 32 cmEstimate: € 30/50 -
#21Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk met verschillende decors, bestaande uit een grote ronde schotel, een schenkkan, twee vazen, een suikerpot zonder deksel en een tabakspot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 6 - 25 cmEstimate: € 20/30 -
#84
Een gevarieerd lot meerkleurig Hollands plateel, bestaande uit schaaltjes, vaasjes, kruikjes, enz. Diverse merken. 23 stuks.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 20/40 -
#75Regina, Gouda
Een lot plateel, bestaande uit een grote dekselvaas en een dekseldoosje met Delfts decor, een eirond vaasje, een kannetje en een schoteltje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 8 - 58 cmEstimate: € 15/25 -
#106Céramique Montoise
Twee art deco lampvoeten van Bergens aardewerk met een meerkleurig floraal decor van Antoine Dubois. Eén met kleine schilfer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 20/40 -
#49Ivora, Gouda
Drie vierhoekige vazen van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 15 & 22 cm -
#46Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit vier kannen, drie vazen, een tabakspot en een jenevervaatje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 15/35 -
#19Royal Zuid-Holland
Twee designvazen van meerkleurig Gouds plateel, waarbij de grootste met decor ‘Wildo I’ en de andere met decor ‘Blami’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 25/35 -
#33
Een vaas, twee kruikjes en een tabakspot (zonder deksel) van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt ‘Rhodian’, ‘Persian’ & ‘Damascus’. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 30/50 -
#70Royal Zuid-Holland
Drie bolle kruiken van meerkleurig Gouds plateel, waarbij één met stop. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Dim. h: 24 - 32 cmEstimate: € 30/40 -
#55Céramique Montoise
Een groot lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit vier kannen, zes vazen, twee dekseldozen en een jenevervaatje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 5 - 37 cmEstimate: € 25/50 -
#83Dubois, Bouffiouix
Een lot Waals steengoed, bestaande uit drie kandelaars, twee kroezen, een vaasje en een kom met handvat. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 22 cmEstimate: € 25/35