Other lots in this auction
-
#94
Een gevarieerd lot meerkeurig plateel, bestaande uit vaasjes, kannetjes, enz. 15 stuks. Grotendeels gemerkt van ‘Flora’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 - 22 cmEstimate: € 15 / 30 -
#50Grégoire
Een grote oorvaas van meerkleurig geglazuurd steengoed, versierd met een reliëfecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#6Royal Zuid-holland
Een sierjardinière van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Damascus’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. l: 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een pique-fleurs, een vaasje, een vaasje met een afbeelding van kasteel Over Holland te Nieuwersluis, een vaasje met floraal decor en een kannetje. De eerste twee gemerkt van Schoonhoven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 10 & 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#112Royal Zuid-Holland
Twee vaasjes en een kandelaar van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 9 - 15 cmEstimate: € 25 / 40 -
#30Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier vazen, een kannetje, een kandelaar, een wandvaasje, drie klompjes en drie dekselpotten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#59Royal Goedewaagen, Gouda
Een platte schotel, een diepe schotel en een vaas van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø: 32 & 36; h: 24 cmEstimate: € 15 / 30 -
#10Royal Zuid-Holland
Drie stuks Gouds plateel, bestaande uit een grote vaas met decor ‘Congola’, een kruikje met decor ‘Bernadet’ en een schaaltje met decor ‘Effect’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 9 - 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#31Céramiqe Montoise
Een lot Bergens aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een vierdelig rokersstelletje op rond dienblad, een vaas en een grote achthoekige schaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 3 - 20 cmEstimate: € 25 / 40 -
#37Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit zes verschillende vazen en een eivormig dekseldoosje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 20 / 35 -
#5Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens plateel, bestaande uit twee zeshoekige tazza’s, twee vaasjes en een rokersstel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 11 - 14 cmEstimate: € 35 / 50 -
#138
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een dekseldoos, drie vaasjes en twee kruikjes. Diverse merken. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 5 - 16 cmEstimate: € 30 / 45