Other lots in this auction
-
#115Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit drie verschillende schenkkannen, twee bolle vaasjes, een vaas op voet en een dekseldoosje. Allen gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 10 - 26 cm -
#44Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee kannetjes en een vaasje van zwart plateel met meerkleurige bloemendecors. Decors ‘Hetty’, ‘Betune’ & ‘Bernadet’. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 - 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120Royal Zuid-Holland
Een kandelaar van Gouds plateel met meerkleurig bloemendecor ‘Riauw’. Decorateursmonogram ‘MN’. Gaaf. 1923.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 75 / 100 -
#177
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit vijf verschillende vazen, een tabalspot, een schenkkannetje en een schoteltje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 1à - 24 cm -
#10Schoonhoven, Holland
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een art nouveau kandelaar en kruik, een kannetje, een asbak en twee sierbordjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 - 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1Guerin
Een grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. h: 66 cmEstimate: € 50 / 60 -
#179Royal Zuid-Holland
Een paar vazen meerkleurig Gouds plateel, versierd met meerkleurig decor “Amola”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#30Royal Zuid-Holland, Gouda
Drie grote schenkkannen met grote tuit en twee bolle schenkkannen van meerkleurig plateel. Respectievelijke decors ‘Camelia’, ‘Kabor’, ‘Ridge’(?), ‘Trix’ & ‘Nagar’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#160Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met mat glazuur, bestaande uit drie schotels, twee vazen, een vaasje op voet en twee cachepots. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 27 cm, Ø: 23 cm -
#178S. Hublet
Een grote theepot van Naams steengoed, versierd met hoofden in reliëf. Onderaan gemerkt. Dekselknop gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#156
Een lot Waals steengoed, bestaande uit twee kandelaars, twee pullen, drie schenkkannen, een vaasje en een kruik. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#90Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met diverse decors, bestaande uit acht verschillende vazen, drie asbakken en vier bonbonnières. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm