Other lots in this auction
-
#159Royal Goedewaagen, Gouda
Een bol aardewerken vaasje met meerkleurig bloemendecor met details in goudverf. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cm -
#158Regina, Gouda
Een bolle vaas van aardewerk met meerkleurig decor ‘Etna’. Onderaan gemerkt en met sticker.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 13 cm -
#142Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit zes kleine kommetjes, een bloempot, twee asbakken, twee sierkruiken, twee vazen en een vaasje op voet. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 29 cm -
#165Flora, Gouda
Een lot van vijf stuks aardewerk met meerkleurig decor ‘Copo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 26 cm -
#84Flora, Gouda
Een lot aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors en vergulde motieven op kobaltblauwe fond, bestaande uit drie kannetjes, een dekseldoosje, een aperitiefschaal, een diepe schotel en een schoteltje. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 15 cmEstimate: € 30/40 -
#124Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig plateel met decor ‘Fanny’, bestaande uit een vaas, een sierkan en een schotel op drie bolle pootjes. Allen gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cm -
#18
Een lot blauw en wit Hollands plateel, bestaande uit vaasjes, flesjes, kopjes, een bonbonnière, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 18 cmEstimate: € 40/50 -
#62Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurg plateel, bestaande uit een diepe schotel op drie bolvormige pootjes met decor ‘Losari’ en twee schotels met drie oren met respecievelijke decors ‘Ridogee’ & ‘Dora’. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 28 - 31 cmEstimate: € 40/45 -
#75
Een lot Gouds plateel, bestaande uit een ronde kruik, een jeneverkruik, een schenkkan, een vaas op voet, een asbak, een klompje, een aperitiefschaaltje, een bonbonnière en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20/25 -
#29Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een kan en een vaas met decor ‘Joma’, een kan met decor ‘Juan’ en een kan met decor ‘Majoma’. Medio XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 - 26 cmEstimate: € 40/60 -
#155Dubois, Boufiouix
Een lot Waals steengoed, bestaande uit een pul met meerkleurig reliëfdecor, een beker met ‘Waterloo’, een vaas met ‘Orval’ en twee schenkkannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 25/40 -
#14
Twaalf kommetjes, een schaaltje en zes sierborden van blauw en wit Maastrichts aardewerk. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 9 - 23 cmEstimate: € 20/25