Other lots by Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 29 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 36 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 33 cm -
#105Céramique MontoiseEen lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een zeshoekige dekseldoos een rond dekselporje, een aasbak en een vide-poche. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 18 cm -
#102Céramique MontoiseEen lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een lampvoet, twee siervazen en een kannetje. Onderaan gemerkt. gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 27 cm -
#92Céramique MontoiseEen lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een kleine kwispedoor, een balustervaas, een eirond vaasje en een flesvaasje, waarbij de eerste drie met opschrift ‘Luxembourg’ en het laatste met opschrift ‘Antwerpen’. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 22 cm -
#90Céramique MontoiseEen lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een achthoekige vaas, een buikvaas, een schenkkan en een kandelaar, versierd met meerkleurige decors van Antoine Dubois. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 - 25 cm -
#81Céramique MontoiseEen paar sierjardinières van Bergens aardewerk in de vorm van vissen, versierd met meerkleurige decors van bloemen en bladeren.
No longer availableOnline onlyDim. l: 29 cm -
#78Céramique MontoisePeriod: 1920 - 1949Twee vazen en een lampvoet van aardewerk met een meerkleurig decor van reigers in bloesems door Antoine Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 33 cm -
#76Céramique MontoiseEen vaas en een lmapvoet van meerkleurig aardewerk, versierd met een art deco decor van Antoine Dubois. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 30 cm -
#77Céramique MontoisePeriod: 1920 - 1949Een art deco lampvoet van aardewerk met een meerkleurig decor van Antoine Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm -
#71Céramique MontoisePeriod: 1920 - 1949Een kandelaar en een vaasje van meerkleurig aardewerk op een dienbladje, versierd met een decor van Antoine Dubois. Tijdperk art deco. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 21 cm -
#72Céramique MontoisePeriod: 1920 - 1949Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van Antoine Dubois. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#25Céramique MontoiseDrie siervazen van meerkleurig aardewerk. Eén met schilfers. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 - 27 cm -
#26Céramique MontoiseEen driedelig rokersstelletje op dienblaadje en een dubbele asbak met deksel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Deksel van het tweede met haarscheur.
No longer availableOnline onlyDim. l: 29 & 25 cm -
#22Céramique MontoiseEen lot meerkleurig aardewerk, bestaande drie siervazen en een platte sierkruik. Tijdperk Art nouveau & Art deco. Allen gemerkt onderaan. Lichte glazuurslijtage aan de kruik.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cm -
#23Céramique MontoiseEen lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine bolle vaas, een pique-fleurs en een diepe schotel. Allen gemerkt onderaan. Eerste helft XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 - 32 cm -
#21Céramique MontoiseEen lot aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit twee verschillende vazen en twee verschillende schenkkannen. Allen gemerkt onderaan. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 36 cm
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 21 cm -
#117Royal Zuid Holland, GoudaEen lot van drie ronde en een violonvormige schotel van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 29 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 & 30 cm, Ø: 19 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#119Royal Zuid-Holland, GoudaEen lot van vier verschillende schotels van Gouds plateel, waarbij één op drie bolle voetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 - 37 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 12, 18 & 22 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 15 cm -
No longer availableOnline only -
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 37 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 22 cm, Ø: 19 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 17 cm -
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 - 32 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 20 cm -
#121Royal Zuid-Holland, GoudaTwee verschillende vazen van Gouds plateel met meerkleurige decors ‘Costa’ & ‘Nadro’. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 31 cm -
#118Royal Zuid-Holland, GoudaEen lot van vijf verschillende vaasjes van meerkleurig Gouds plateel. Allen gemerkt onderaan. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 16 cm -
No longer availableOnline onlyDim. 10 x 10 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 27 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 17, 21 & 23 cm -
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 & 12 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm
#94Royal Zuid-HollandEen kruik en een vaas met oor van mat plateel met meerkleurige decors ‘Hollandia’ & ‘Srebo’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
#33Royal Goedewaagen, GoudaEen oorvaas en een pique-fleurs van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Samos’. Omstreeks 1930. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 & 27 cm -
#82Regina, GoudaEen ensemble van meerkleurig plateel met decor ‘Argos’, bestaande uit twee kannetjes en een potje op een vierkante schotel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 21 cm -
#67Céramique Montoise, BergenEen lot meerkleurig aardewerk met decor ‘Noko’ van Antoine Dubois, bestaande uit een mandje, een kruik, een kannetje, een vaasje en een citruspers. Tijdperk art deco. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 22 cm -
#112Royal Zuid-Holland, GoudaEen kraagvaas en een buikvaas van meerkleurig aardewerk van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cm -
#14Royal Zuid-HollandEen lot plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier verschillende vazen en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 26 cm -
#11Inca, GoudaVijf dekseldoosjes van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met bloemendecors. We voegen er een gelijkaardig schaaltje van Iris aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11,5 & 14,5 cm -
#53Royal Zuid-HollandEen vaas van Gouds glansplateel met meerkleurig bloemendecor no. 280. Onderaan gemerkt. Jaarteken 1954(?).
No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cm -
#89Royal Zuid-HollandEen lot Gouds aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit een bolle vaas, drie kannetjes en een kleiner bol vaasje. Decors ‘Ata’, ‘Frato’, ‘Mara’, & ‘Plonia’. Allen gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 19 cm -
#31Royal Zuid-HollandEen lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier schenkkannetjes, twee vaasjes en een bloempotje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 - 19 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#2Royal Zuid-HollandEen dubbel aperitiefschaaltje, twaalf kleine bordjes en een dekseldoosje van Gouds aardewerk, versierd met een meerkleurig decor met hoogglanzend glazuur. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. b: 24 cm; Ø: 8 cm