#94Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
#119Een 19e eeuwse kandelaar met 5 lichtpunten.
#238Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#62Een Liebigalbum, compleet met 300 diverse chromo’s.
A Liebig album, complete with 300 various chromos.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#271Een pickmand met bordjes, bestek en bekers voor vier personen. Nieuwstaat.
No longer availableOnline only -
#109Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
Book a ticket for Expo 58. With ABC, Match and Post. With a plug puller and a small version of a poster.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#207Een blikken speelgoedkeukentje en een plastic flipperspel.
#291Twee antieke bronzen vijzels met stampers.
Deux anciens mortiers en bronze avec pilons.No longer availableOnline onlyDim. H: 7-9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#293GuerinEen aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.
Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#140Matchbox Dinky CollectionDrie modelautootjes op schaal 1:43:- DY-23 1956 Chevrolet Corvette- DY-24 1973 Ferrari Dino 246 GTS- DY-25 1958 Porsche 356 CoupéIn originele doosjes.
Three model cars on a scale of 1:43: - DY-23 1956 Chevrolet Corvette - DY-24 1973 Ferrari Dino 246 GTS - DY-25 1958 Porsche 356 Coupé In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70