Other lots in this auction
-
#287Goebel, Germany
“Carrollers”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt.
"Carrollers". Un groupe de biscuits multicolores de la série par M.I. Hummel. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 40/50 -
#188
Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
A white-glazed earthenware vase with twisted ribs. Mounted as a lamp base.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60/100 -
#51
Een Duits porseleinen beeldje van paarden met koets. Onderaan gemerkt.
A German porcelain figurine of horses with carriage. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 15 x 22 cmEstimate: € 30/50 -
#264
Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60/80 -
#115Val Saint Lambert
Een paar kandelaars met vier lichtpunten van kleurloos geslepen kristal.
pair of four-light candlesticks in clear cut crystal.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 9,5 cmEstimate: € 30/45 -
#123
Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Trois assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche Wanli.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. (Ø: 20,5 cm)Estimate: € 60/80 -
#13
Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20/30 -
#201
Een lot van 6 porseleinen beeldjes. Diverse formaat en decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H: 12-15 cm -
#126
Een lot van zes modelautootjes op schaal 1:43:- Maisto - Jaguar XK8 1996.- Diapet - Honda NSX (1:40)- Verem - Chevrolet Camaro.- Bang - Mercedes-Benz 300 SL “Gullwing” 1955.- Gama Mini - Opel Kadett cabriolet.- Schabak - Ford Escort cabriolet.In originele doosjes.
A lot of six model cars on a scale of 1:43: - Maisto - Jaguar XK8 1996. - Diapet - Honda NSX (1:40) - Verem - Chevrolet Camaro. - Bang - Mercedes-Benz 300 SL “Gullwing” 1955. - Gama Mini - Opel Kadett convertible. - Schabak - Ford Escort convertible. In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Estimate: € 60/80 -
#10Dresden
Een lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein met een meisje met bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore avec une fille avec un panier de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 25/40 -
#289
Een paar gotische kandelaars van gedraaid messing en een soortgelijke, gemonteerd als lamp.
Une paire de bougeoirs gothiques en laiton tourné et un similaire monté en lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H: 25&33 cmEstimate: € 40/60 -
#46Porcelaine de Limonges
Een porseleinen mokkaservies in verschillende kleuren. Voor zes personen.
A porcelain mocha service in different colours. For six people.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. Ø 13 cmEstimate: € 35/45