Similar lots by type
-
#61
Een Mascotte en een Boeing schaalmodel van air India.
Une Mascotte et une maquette Boeing d'air India.No longer availableOnline onlyActive bid: 72.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#73
Een vaasje van blauw en kleurloos glas.
Un vase de verre bleu et incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 30/35 -
#72
Twee stuks Japans aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en een jardinière messingen pootjes en draakvormige handvatten.
Deux pièces de poterie japonaise, composées d'un vase avec couvercle et d'une jardinière, pieds en laiton et anses en forme de dragon.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 35/45 -
#76
Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.
Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#260
Een reeks van zes eikenhouten stoelen. Bekleding te vervangen.
Une série de six chaises en chêne. Couvertures à remplacer.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 35/50 -
#81
Een beeldje van steen op een marmeren sokkel.
Une statue en pierre sur un socle en marbre.No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#67
Een metalen asbak in de vorm van een vliegtuigje.
Un cendrier en métal en forme d’un avion.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 25/30 -
#40
Een antieke kruik van rood geglazuurd steengoed.
Ancienne verseuse en grès émaillé rouge.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 30/40 -
#77Val Saint Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen schenkkan. Gemerkt onderaan en met label.
Un pichet en cristal incolore taillé. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#144
Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 37,5 cmEstimate: € 35/45 -
#48
Een dekselpot van meerkleurig Chinees porselein met bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 50/70 -
#174Louis de Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen karpetje.
Un tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 190 x 90 cmEstimate: € 20/25 -
#74
Een vaas van kleurloos kristal met handgeschilderde vergulde motieven.
Vase en cristal incolore avec motifs dorés peints à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 25,5 cmEstimate: € 25/35 -
#71
Een gedreven koperen plaat met voorstellingen uit het leven van Boeddha. Jaren ‘80. Patan, Nepal.
Une plaque de cuivre chassée avec des scènes de la vie de Bouddha. Les années 80. Patan, Népal.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 36 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#80Wiskemann, Bruxelles
Een driedelig verzilverd metalen theestelletje. Gemerkt. We voegen er een warmhoudertje met theelichtje aan toe.
Service à thé trois pièces en métal argenté. marqué. Nous ajoutons un support chaud avec une bougie chauffe-plat.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/50 -
#65
Een gepolychromeerde houten eend.
Un canard en bois polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 25/35 -
#69
Een antiek glazen schenkkannetje met handgeschilderd decor.
Une cruche en verre antique avec un décor peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 25/35 -
#49
Een houten lunchbox, versierd met ingelegd parelmoer decor van bloemen en vogels.
Une boîte à lunch en bois, ornée d'un décor incrusté de nacre de fleurs et d'oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#98
Een vaasje van cloisonné op geel koper.
Un vase cloisonné sur laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#64
Een meerkleurig Chinees porseleinen gemberpot. Schilfer aan het deksel.
Un pot à gingembre multicolore en porcelaine de Chine. Eclat sur le couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 35/45 -
#84Swarovski
Een bloemetje van geslepen en deels gekleurd kristal. Gemerkt en in originele doos.
Une fleur de cristal taillé et partiellement coloré. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 5 cmEstimate: € 25/35 -
#57
Een paar recente balustervazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine récente, ornée d'un décor famille rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 35,5 cmEstimate: € 35/45 -
#135
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloeiende struiken, vogels en vlinders. Onderaan gemerkt.
Assiette en porcelaine de Chine à décor multicolore d'arbustes fleuris, d'oiseaux et de papillons. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 40/60 -
#70
“Geisha’s”. Twee schilderijtjes op board.
"Geishas". Deux tableaux sur carton.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 15 x 20 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#106
“De bevrijding” & “D-Day”. Twee documentatieboeken over de tweede wereldoorlog.
« La Libération » et « Le jour J ». Deux livres de documentation sur la seconde guerre mondiale.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/30 -
#285Wim Van RemortelPeriod: 1939
“Musica de la primavera”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en gedateerd 1995.
"Musica de la primavera". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1995.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 30/50 -
#128Jeanne Demaret
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 31 cmEstimate: € 25/40 -
#203
Twee uilen op een boomstronk van biscuit op houten voetstuk.
Deux hiboux sur une souche en biscuit sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 19 - 29 cmEstimate: € 30/40 -
#164
Een gevarieerd lot Afrikaanse houten voorwerpen bestaande uit onder andere enkele maskers, een pijp, sculpturen van hoofden en twee eierdopjes.
Lot varié d'objets africains en bois comprenant des masques, une pipe, des sculptures de têtes et deux coquetiers.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 5 - 21 cmEstimate: € 40/45 -
#182
Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de six figurines différentes en biscuits multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 60/80 -
#122
Een antiek lederen aktetas.
Mallette ancienne en cuir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#36
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d'oiseaux. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 50/70 -
#1
Twee verschillende vazen van Delfts aardewerk met polychroom decor. Onderaan gemerkt.
Deux vases différents en faïence de Delft à décor polychrome. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 & 24 cmEstimate: € 40/50 -
#188Loëwe Opta
Een stereo radio, type 42830. Schade aan het glas. 1963.
Une radio stéréo, type 42830. Dégât à la vitre. 1963.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/50 -
#248
“Foederatum Belgium nec non Ducatus Bremensis, ac etiam fluminis Albis” Een Amsterdamse gravure door Carolu Allard. Mogelijk XIXe eeuwse herdruk naar de XVIIe eeuw.
“Foederatum Belgium nec non Ducatus Bremensis, ac etiam fluminis Albis” Une gravure d'Amsterdam par Carolu Allard. Peut-être une réimpression du 19e siècle d’après le 17e siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#295
Een karaf van geslepen en groen gedubbeld Boheems kristal. Bijgevoegd een vaasje va mauve gedubbeld kristal met enkele beschadigingen.
Une carafe en cristal de Bohème doublé vert et taillé. Ainsi qu’un vase en cristal doublé mauve avec quelques dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 38 & 16,5 cmEstimate: € 20/30