#54Boch La LouvièreEen aardewerken vaas met bloemdecor en vergulde accenten.
An earthenware vase with floral decoration and gilded accents.No longer availableOnline onlyDim. h 44,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#88Viners of SheffieldEen verzilverd metalen theepotje.
#186Een verzilverde lampadaire naar Art Deco ontwerp.
A silver plated lampadaire after an Art Deco design.No longer availableOnline onlyDim. H: 90 cmEstimate: € 35 / 45 -
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#108Een metalen inktpothouder met twee uit glas gesculpteerde inktpotjes en bijgevoegd modern pennetje met veer.
A metal inkwell holder with two inkwells sculpted from glass and an attached modern pen with feather.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#159Een bronzen beeldje van een paard, vroeg 20e eeuws, naar Tang dynastie.
#74Een vintage vaasje uit gekleurd glas.
No longer availableOnline only -
#77Een mondgeblazen blauw glazen vaasje met sporen van kleur onderaan.
#244Een Nizo filmprojector in koffer. Omstreeks 1930.
Un projecteur de film Nizo dans une valise. Vers 1930.No longer availableOnline onlyDim. H:34cmEstimate: € 60 / 100 -
#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
#213Een roodkoperen scheepslamp. “Bakboord” gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 35 x 38 x 36 cm