#88Viners of SheffieldEen verzilverd metalen theepotje.
#245Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton. Début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. H. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#54Boch La LouvièreEen aardewerken vaas met bloemdecor en vergulde accenten.
An earthenware vase with floral decoration and gilded accents.No longer availableOnline onlyDim. h 44,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#221Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#172Een messing lampadaire met kap en 2-lichtpunten, steunend op 3 klauwpoten.
#11Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#155Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
#102Een vintage glazen vaas. Signatuur onduidelijk onderaan.
#267Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.
Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.No longer availableOnline onlyDim. H:50cmEstimate: € 80 / 120