#283Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).
An officer, a sculpture of biscuit (one finger is missing).No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#123Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
#25Een paar houtgesculptuurde maskers, Coromandel hout, Bali.
#276Een lot van 5 boeken met onderwerp kartografie en 3 inzake algemene kennis.
#77Een mondgeblazen blauw glazen vaasje met sporen van kleur onderaan.
#104Een vergulde bronzen jardinière, stijl barok met puti’s. Schaal ontbreekt. Meerdere herstellingen.
A gilded bronze jardinière, baroque style with putis. Scale is missing. Multiple repairs.No longer availableOnline onlyDim. h 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#121Een lot van uit glas gesculpteerd flesje en gietkan.
#86“Liggende leeuwin.” Terra cotta beeld met patina - galvanoplastie. Op roodmarmeren sokkel. Naar Barye. Staart gebroken.
“Reclining lioness.” Terra cotta statue with patina - galvanoplasty. On a red marble plinth. To Barry. Broken tail.No longer availableOnline onlyDim. h 10 cmEstimate: € 50 / 60