#203Een porseleinen beeld van een ijsbeer met gevelde zeehond.
#130Een Oost Europese icoon met moeder en kind. Vroeg 20ste eeuw.
#36Een wit aardewerken vaas op piedouche.
#206Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
#148Een lot van 3 dolken met diverse afmeting en origine.
A lot of 3 daggers of various sizes and origins.No longer availableOnline onlyDim. 47cmEstimate: € 50 / 70 -
#225Een lotje van 2 oude portemonneetjes en een boekje.
Lot of 2 old purses and a booklet.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#118Een lot van 3 Boheems kristallen vazen met blauw en rood in de massa.
#182Een set van 3 donkerglazen kandelaars.
Two long brown leather fantasy necklaces with pendants.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#251Een koperen lampadaire met kap.
A copper lamp stand with shade.No longer availableOnline onlyDim. 97 x Ø39cmEstimate: € 30 / 40 -
#174Een lot van drie gemberpotten waaronder een paar.
A lot of three ginger jars of which two form a pair.No longer availableOnline onlyDim. h 15 & 20 cmEstimate: € 35 / 50