#166Een kleine milieu-de-table van Herent porselein (letsel aan voet), twee kleine porseleinen olielampjes, één van Goebel en één van Limoges.
A small table centerpiece in Herent porcelain (foot damaged), two small porcelain oil lamps, one from Goebel and one from Limoges.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#31Beeldje van een officier in Capodimonte porselein. Enkele stukjes manco.
#100Een meerkleurig keramische theepot in de vorm van een kat, gemerkt Germany. Midden van de vorige eeuw.
#91Moeder en kind, gegoten en gepatineerd beeld. Religieus getint.
Mother and child, cast and patinated sculpture. Religious in nature.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 40 cmEstimate: € 15 / 20 -
#213Klassiek bijzettafeltje met gespikkeld marmeren blad, 1 lade.
No longer availableOnline onlyDim. H 67, B 69, D 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#164Een eend van polychroom biscuit. Italiaans werk, onderaan gemerkt en genummerd.
A duck in polychrome biscuit. Italian work, marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. L. 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#27Vintage bakelieten asbak, gemaakt voor het Lido met reclame voor Moet & Chandon.
Vintage bakelite ashtray, made for the Lido with advertising for Moet & Chandon.No longer availableOnline onlyDim. H 5, B 10, D 8 cmEstimate: € 30 / 50 -
#192Mollino“Bloemenmeisje”. Een Italiaans beeldje van polychroom zachte pasta van een meisje met bloemenmand en opwaaiend jurkje, onderaan gemerkt. Beide benen bij de enkels gelijmd.
"Flower girl". An Italian polychrome soft paste figurine of a girl with a flower basket and a billowing dress, marked at the bottom. Both legs glued at the ankles.No longer availableOnline onlyDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#76Een engeltje in kunststof, dwarsfluit manco.
A plastic angel, flute missing.No longer availableOnline onlyDim. h 50 cmEstimate: € 10 / 20