#58Een lot Delfts blauw aardewerk met floraal decor bestaande uit 2 vazen en een bord. De grootste vaas (Porseleine fles) is gerestaureerd.
#337Een gipsen beeld van een jonge voetballer. Reparatie aan de voet.
#5Een antieke aardewerken kruik. Met enkele haarlijnen.
#102Een lot van twee Satsuma wierookbrandertjes.
#321Een handgeknoopt Oosters tapijt.
#7Een plaasteren beeld met bronspatina in religieus thema. Herstelling aan de voetjes.
A plaster statue with bronze patina in a religious theme. Repair to the feet.No longer availableOnline onlyDim. h 48 cmEstimate: € 5 / 10 -
#109Een vierkante taartschotel van kleurloos halfkristal. Niet gemerkt.
A square cake stand made of colorless semi-crystal glass. Unmarked.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#252Een lot van twee Aziatische vaasjes.
A lot of two Asian vases.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 18 cmEstimate: € 10 / 20