#564Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Can I still do it with brushes”, een kleurzeefdruk op papier, in potlood gesigneerd buiten de plaat, E.A.
"Can I still do it with brushes", a color screen print on paper, pencil signed outside the plate, E.A. (artist's proof).No longer availableDim. 78 x 53 cmEstimate: € 75 / 100 -
#270
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 600 / 700 -
#240
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,06 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 1.06 ct.No longer availableDim. 4,54 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#404
“Geisha met lantaarn”. Een houtdruk op papier, onderaan gesigneerd. 19e eeuws.
#550
Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Edward VII, 1 Pound 1911, Au 916,7/1000 7,99 g.
#460
Een gouden munt. Albert I, 20 Bef. 6,45 g, 900/1000. Pos. A, Frans.
#268
Een set van twee polychroom porseleinen vazen, de grote gemerkt Meisen. beide met handgeschilderd decor van bloemen.
#29
Een antieke stoomgebogen barkruk in Thonet stijl.
An antique bentwood bar stool in Thonet style.No longer availableDim. h 71 x Ø 35.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#301
Een albasten tafellamp van een dame in een schelp op marmeren voet.
#253
“Naakt Aspasie” Bronzen art-deco beeld. Draagt handtekening ‘Gennarelli’.
#391
Duitse tinnen snepkan gedateerd 1741. Monogram H.G.R. Met decoratie van een bloem binnenin. En een paar tinnen kadelaars met gebrevetteerd pompsysteem voor olie. Eerste helft 19e eeuw.
#6
A child's chair made of steam-bent beechwood with a woven cane seat. In the style of Thonet.No longer availableDim. H. 117 x 50 x 36 cmEstimate: € 60 / 80