#191Joyeria Sendra AlteaEen juwelendoosje met zilveren plaque met sporen van polychromie, gemerkt 925. Draagt onderaan een label: Joyeria Sendra Altea. Draagt handtekening Castellari(?)
#594Een hallamp van messing en geslepen glas.
#224Steinlen“De Vluchtelingen”. Oude Litho. Gesigneerd.
"The Refugees" Old Litho. Signed.No longer availableDim. 26 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#473Jamie Young Co“Pablo Short”. Aardewerken vaas met abstract decor.
"Pablo Short". Earthenware vase with abstract decoration.No longer availableDim. 72 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#12LuceplanEen hanglamp van glas en verchroomd metaal, ontworpen door Paolo Rizzatto voor Luceplan, model Glassglass D31.
A glass and chromed metal pendant lamp, designed by Paolo Rizzatto for Luceplan, model Glassglass D31.No longer availableDim. h 49 x Ø 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#172René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Het tuinhuis domein Wolvenbosch te Kapellen.” Olieverf op board. Gesigneerd. Midden jaren ‘90.
"The garden house domain Wolvenbosch in Kapellen." Oil on board. Signed. Mid-1990s.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 120 / 160 -
#103Guido CacciapuotiPeriod: 1892 - 1953Een porseleinen beeld, 2 Afrikaanse parelhoenders, gemerkt Guido Cacciapuoti, made in Italy. Circa 1950.
#566Bachtiar, handgeknoopt Iraans tapijt.
Bachtiar, hand-knotted Iranian carpet.No longer availableDim. 202/130 cmEstimate: € 150 / 300 -
#237Boch Frères KeramisSet van 2 Delftse knobbelvazen. Onderaan gemerkt.
Set of 2 Delft knob vases. Marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 26 cmEstimate: € 40 / 60