Een lot bestaande uit een brandweerhelm van Le Levoir en een Belgische WW1 helm.

A lot consisting of a Le Levoir firefighter helmet and a Belgian WW1 helmet.
SKU: 2503250283.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #283
Estimate: € 40 / 60

  • #177

    Een lot van 2 Delfts polychrome apothekerspotten, gemerkt De Drie Klokken. Circa 1800.

    A lot of 2 Delft polychrome pharmacy jars, marked De Drie Klokken. Circa 1800.
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #69
    Luceplan

    Een paar Italiaanse design lampen met aluminium voet, model Costanza. In werkende staat. Met witte kappen.

    A pair of Italian design lamps with aluminum base, model Costanza. In working condition. With white shades.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #443

    “Eherne Schlange”. Een sokkel met een ei en een slang in hout, de slang is gelijmd. Draagt achteraan een label met opschrift ‘Eherne Schlange’.

    "Iron Serpent." A pedestal with an egg and a wooden snake, the snake is glued. Has a label on the back with the inscription 'Eherne Schlange'.
    Dim. h 27 x l 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #2

    Klokje, Val Saint Lambert model Cosmopolitan. Relatiegeschenk van PSA Finance Belux.

    Clock, Val Saint Lambert Cosmopolitan model. Corporate gift from PSA Finance Belux.
    Dim. Hoogte 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #58

    Icoon van een Madonna met kroon (Madonny z Krużlowej), op een stuk bruinkool (’Lignite’, 8mil. jaar oud). Naar een voorbeeld van de 15e eeuw. Draagt handtekening W. POWIERTOWSKA.

    Icon of a Madonna with a crown (Madonny z Krużlowej), on a piece of lignite (8 million years old). Based on a 15th-century model. Signed by W. POWIERTOWSKA.
    Dim. Hoogte 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #458

    Een antieke teddybeer met draaiend hoofd. Meermaals gerestaureerd aan alle 4 de poten.

    An antique teddy bear with a rotating head. Restored multiple times on all four legs.
    Dim. l 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182

    “Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, 17e eeuws, Hollandse school, in de stijl van Jacob Salomon Van Ruÿsdael.

    "Winter Landscape," a painting, oil on canvas, 17th century, Dutch school, in the style of Jacob Salomon Van Ruysdael.
    Dim. 27 x 32 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #561

    Een houten butler-tray met opvouwbaar onderstel.

    A wooden butler tray with a foldable base.
    Dim. 80 x 67 x 47 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #92
    José Van Gucht
    Period: 1913-1980

    ‘Marché de Furnes’. Tekening in gemende techniek, aquarel en gewassen inkt. Getekend Van Gucht. Toegevoegd; ‘Paris’, roman geschreven door Alfred Leroy en geillustreerd door José Van Gucht

    'Marché de Furnes'. Drawing in mixed media, watercolor, and washed ink. Signed by Van Gucht. Added; 'Paris', novel written by Alfred Leroy and illustrated by José Van Gucht.
    Dim. 50/67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #206

    Kleine commode in Lodewijk XV stijl, met marmeren blad. 1 deur en 1 lade.

    Small Louis XV style commode, with marble top. 1 door and 1 drawer.
    Dim. H 93, B 71, D 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #164
    Hendrik Strick

    “Landschap met hooioppers”. Olieverf op paneel door Hendrik Strick (1892-1978). Getekend rechtsonder, op de rug een portretschets in potlood.

    "Landscape with Haystacks". Oil on panel by Hendrik Strick (1892-1978). Signed lower right, with a pencil portrait sketch on the back.
    Dim. 61/43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #250
    Period: 1973

    Mooi vintage polshorloge van Jeager-leCoultre. Stalen kast met zilverkleurige wijzerplaat en streepindex. Met origineel garantiedocument.

    Beautiful vintage wristwatch by Jeager-leCoultre. Steel case with silver-colored dial and stick indexes. Comes with original warranty document.
    Dim. Ø 34 mm
    Estimate: € 600 / 800

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00