Een lot bestaande uit een brandweerhelm van Le Levoir en een Belgische WW1 helm.

A lot consisting of a Le Levoir firefighter helmet and a Belgian WW1 helmet.
SKU: 2503250283.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #283
Estimate: € 40 / 60

  • #424
    Hannes D’Haese
    Period: 1965-....

    ‘Mickey en Minnie’, acryl op doek. Getekend D’Haese.

    'Mickey and Minnie', acrylic on canvas. Signed D'Haese.
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #63
    DLB

    Een antieke Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaillen wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.

    An antique French travel clock with brass case and cut glass doors. Enamel dial with Roman numerals and rear dial. Various markings, marked "DLB", late 19th century. In original case with instruction note. One hinge missing from the case.
    Dim. 10 x 8 x 7 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #472

    Een bar-cart in marquetterie met opvouwbare kanten. Het rubber van één van de grote wielen manco.

    A bar cart in marquetry with foldable sides. The rubber of one of the large wheels is missing.
    Dim. 76 x 77 x 76 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #28

    ‘Gemstone Globe’ Een kleine blauwe wereldbol met inlegwerk van half-edelstenen.

    'Gemstone Globe' A small blue globe with inlaid semi-precious stones.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #18
    Wiskemann

    Een groot lot Wiskemann verzilverd bestek.

    A large set of Wiskemann silver-plated cutlery.
    Estimate: € 60 / 80
  • #173

    De ‘Beaver Exelsior Broekenpers.’ Van hout en metaal. Vroeg 20ste eeuw.

    The 'Beaver Exelsior Pant Press.' Made of wood and metal. Early 20th century.
    Dim. 71 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #466

    Groen gepatineerde vigneron tafel.

    Green patinated vigneron table.
    Dim. Ø 110 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #316

    Massief houten consoletafel met laden.

    Solid wood console table with drawers.
    Dim. H 73, B 118, D 36 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #299
    Jos Beeck

    “De houtsprokkelaars.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan.

    "The Wood Gatherers." Oil on canvas. Attributed to.
    Dim. 63 x 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95
    Gucci Italy

    Een vintage dubbel potlood, gemerkt Gucci, made in Italy, 925. Zilver en kristal in zijn originele doos. Medio jaren 60 van de vorige eeuw.

    A vintage double pencil, marked Gucci, made in Italy, 925. Silver and crystal in its original box. From the mid-1960s.
    Dim. l 25.5 cm 925‰
    Estimate: € 250 / 350
  • #146

    Een massief eikenhouten secretaire in Louis XV-stijl.

    A solid oak secretary desk in Louis XV style.
    Dim. 96 x 95 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #263

    “Het bezoek van Amor”. Een groep van biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester. Eén vleugeltje gelijmd.

    A group in biscuit depicting an angel and a young lady with exposed breast, marked on the back with Ester. One wing glued.
    Dim. 32 x 27 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00