Een lot bestaande uit een brandweerhelm van Le Levoir en een Belgische WW1 helm.

A lot consisting of a Le Levoir firefighter helmet and a Belgian WW1 helmet.
SKU: 2503250283.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #283
Estimate: € 40 / 60

  • #311

    Gemberpot van blauw en wit porselein, met lelies en vlinders. Met porseleinen deksel. onderaan gemerkt.

    Ginger jar of blue and white porcelain, decorated with lilies and butterflies. With porcelain lid. Marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #78

    Waterkruik, hout met leder overtrokken. Etnisch decoratief voorwerp.

    Water jug, wood covered with leather. Ethnical decorative object.
    Dim. Hoogte 12, Ø 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #106

    Barokke tafel op bolpoten. Gedecoreerd met gestoken leeuwenkoppen en vissen.

    Baroque table on ball feet. Decorated with carved lion heads and fishes.
    Dim. H 77, B 130, D 100 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #508

    Afrikaans geïnspireerd maskervormig beeld, brons op houten voetje.

    African inspired mask-like sculpture, bronze on wooden base.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #85

    Hereke, handgeknoopt Turks tapijt. Zijde.

    Hereke, hand-knotted Turkish carpet. Silk.
    Dim. 122/77 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #186
    Moritz Gottschalk

    Een groot drievoudig poppenhuis met vele toebehoren, van oude poppetjes tot meubeltjes en vele kleine accessoires. Omstreeks 1900. Enkele meubeltjes zijn iets recenter van makelij.

    A large triple dollhouse with many accessories, from old dolls to furniture and numerous small items. Circa 1900. Some furniture items are more recent in origin.
    Dim. 52 x 163 x 62 cm
    Estimate: € 2400 / 3500
  • #504

    Een Chinees tafereel in vitrinelijst, opgebouwd met schelpen.

    A Chinese scene in a display case, constructed with shells.
    Dim. 44 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #200

    Een 18 kt geelgouden geweven halssnoer.

    An 18 kt yellow gold woven necklace.
    Dim. 33 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #515
    Märklin HO

    Märklin HO. Een lot van 4 sets wagons, 48781, 48924, 46824 en 46423. Als nieuw in hun originele dozen.

    Märklin HO. A lot of 4 sets of wagons, 48781, 48924, 46824, and 46423. Like new in their original boxes.
    Estimate: € 60 / 80
  • #485
    Marklin Ho

    Märklin set 29108, startset bestaande uit een diesellocomotief met 2 open wagons en kartonnen container. In originele doos.

    Märklin set 29108, starter set consisting of a diesel locomotive with 2 open wagons and cardboard container. In original box.
    Estimate: € 50 / 75
  • #303

    Lage kom in Chinees celadon porcelein.

    Low bowl in Chinese celadon porcelain.
    Dim. Ø 20.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #449
    Hans Erni
    Period: 1909 - 2015

    “Het paard”. Een lithografie in 3 kleuren, buiten de plaat gesigneerd Hans Erni, genummerd 27/150, 1958.

    "The Horse." A lithograph in 3 colors, signed outside the plate by Hans Erni, numbered 27/150, 1958.
    Dim. 53 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00