#344DeknudtEen geslepen spiegel met vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd met oa. engelen. Gemerkt met label Deknudt.
A cut mirror with a gilded plastic frame, richly decorated with, among others, angels. Marked with Deknudt label.No longer availableDim. 71 x 46 cmEstimate: € 50 / 75 -
#406Een massief eikenhouten salontafel met gesculpteerde leeuwen als poten.
A solid oak coffee table with sculpted lion legs.No longer availableDim. 54 x 99 x 115 cmEstimate: € 100 / 150 -
#266Een staande klok in massief eikenhouten kast met gesculpteerde ornamenten.
#450Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 8,97 gEstimate: € 800 / 900 -
#517Een kalebasvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van landschappen.
A gourd-shaped vase made of Chinese porcelain with a blue and white landscape decoration.No longer availableDim. H 37, Ø 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#119Hendricus Jacobus BürgersPeriod: 19e eeuw‘Eieren rapen’. Olieverfschilderij op doek getekend H J BÜRGERS
‘Gathering Eggs’. Oil painting on canvas signed H J BÜRGERS.No longer availableDim. 65/45 cmEstimate: € 300 / 500 -
#582H.Een marionet van een geharnaste ridder. Diverse materialen.
#201Tafelspiegel op houten onderstel met 1 lade. Gedragen door zwarte pilaren, koperen inlegwerk rond het kader.
Table mirror on a wooden base with 1 drawer. Supported by black pillars, copper inlay around the frame.No longer availableDim. H 78, B 52, D 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#36Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.
#177Een lot van 2 Delfts polychrome apothekerspotten, gemerkt De Drie Klokken. Circa 1800.
A lot of 2 Delft polychrome pharmacy jars, marked De Drie Klokken. Circa 1800.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 80 / 100