Een lot bestaande uit een brandweerhelm van Le Levoir en een Belgische WW1 helm.

A lot consisting of a Le Levoir firefighter helmet and a Belgian WW1 helmet.
SKU: 2503250283.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #283
Estimate: € 40 / 60

  • #165
    Louis Liévin Théophile Clesse

    “Ponds of Heverlé”. A painting, oil on canvas. Signed at the back.
    Dim. 45 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209
    G Decock

    "Winter landscape." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 14 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #80

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen.

    A pair of 18 karat yellow gold earrings.
    Dim. 4,30 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #35

    Een zilveren rammelaar uit 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.

    A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham.
    Dim. Bruto: 85 g
    Estimate: € 250 / 400
  • #175

    Klassieke houten armstoel met groene lederen zitting.

    Classic wooden armchair with green leather seat.
    Dim. H 94, B 60, D 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #314
    Pierre Van Rompaay

    ‘Vezels’ Tekening in gemengde techniek. Getekend van Rompaay.

    ‘Fibers’ Drawing in mixed media. Signed by Rompaay.
    Dim. 35/50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #348
    Look-Smart

    Lamborghini Centenario Roadster, Look-Smart, een handgemaakt schaalmodel, 40 cm lang, in display-case. Spoiler ontbreekt.

    Lamborghini Centenario Roadster, Look-Smart, a handcrafted scale model, 40 cm long, in display case. Spoiler missing.
    Dim. 10 x 40 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #128

    “De jonge roker.” Sculptuur van brons op marmeren voet.

    "The young smoker." Bronze sculpture on marble base.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #525
    Märklin HO

    Märklin HO. Een lot van 3 sets wagons, 4793, 48451 en 47896. Als nieuw in hun originele dozen.

    Märklin HO. A lot of 3 sets of carriages, 4793, 48451, and 47896. As new in their original boxes.
    Estimate: € 60 / 80
  • #73
    LAP Leeds

    Een laat 19e eeuwse geglazuurd keramische jardinière, gemerkt L A P Leeds, England. Eén schilfer van het glazuur en enkele haarlijnscheurtjes.

    Late 19th century glazed ceramic jardinière, marked L A P Leeds, England. One chip in the glaze and some hairline cracks.
    Dim. h 32 x Ø 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #412

    “Pauwen in een landschap”. Paneel met intarsia van diverse houtsoorten.

    "Peacocks in a landscape". Panel with marquetry of various types of wood.
    Dim. 40 x 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #29

    Stadszicht, schilderij op paneel naar de 19e eeuw. Getekend C Hofkamp. Met certificaat.

    Cityscape, painting on panel from the 19th century. Signed by C Hofkamp. With certificate.
    Dim. 17 x 12.5 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00