Similar lots by type
-
#59
Vase blanc de Chine. Grote haarlijnscheur van de hals tot en met de voet.
-
#103Royal Tettau
“Royal Tettau”. Een Duits porseleinen theeservies, bestaande uit 15 kopjes, melkkannetje, suikerpot, theekan en 5 schoteltjes.
"Royal Tettau". A German porcelain tea set, consisting of 15 cups, a small milk jug, a sugar bowl, a teapot, and 5 saucers. -
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges. -
#264Hertel-Jacob
Een lot porseleinen servies, 23-stuks, borden, kommen en schaaltjes. Onderaan gemerkt “Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria”.
A lot of porcelain dinnerware, 23 pieces, plates, bowls, and dishes. Marked "Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria" on the bottom. -
#207
Een lot varia etnisch houtsnijwerk beeldjes.
A lot of various ethnic wooden carvings sculptures. -
#256
Een zilverkleurige porseleinen vaas.
A silver-colored porcelain vase. -
#162Rosenthal Coalport
Een lot van 2 vintage porseleinen sierbordjes, gemerkt Rosenthal en Coalport met bijgevoegd kannetje.
A lot of 2 vintage porcelain decorative plates, marked Rosenthal and Coalport, with accompanying small jug. -
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig). Gelijmde poten bij de andere vogel.
A porcelain group of 2 cranes. Porcelanas Miguel Requenas. One leg broken off (but present). -
#46
Een lot van 4 oude borden waarvan 2 gemerkt Bordure.
A lot of 4 old plates, 2 of which are marked Bordure. -
#250
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches. -
#160
Een blauw-wit Chinees porseleinen schaal met landschap in het decor.
A blue and white Chinese porcelain bowl with landscape in the decoration. -
#139
Een lot van Satsuma aardewerk bestaande uit een dekselvaasje en een set vaasjes waarvan één met herstelling.
A lot of Satsuma earthenware consisting of a lidded vase and a set of vases, one of which has been repaired. -
#24
Een lot van 5 vintage Chinees porseleinen Mud Men, diverse figuren en formaten. 1 figuurtje met voetje manco.
A lot of 5 vintage Chinese porcelain Mud Men, various figures and sizes. 1 figurine with missing base. -
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
A set of 2 hand-painted Chinese porcelain plates depicting a resting lady. -
#141
“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster. -
#55
Een Chinese dekselpot met vele figuren in het decor, onderaan gestempeld, op houten voet.
-
#272
Een lot van 4 blauw-wit porseleinen sierborden met figuratief decor, onderaan gemerkt Canton. En 3 Chinees porseleinen sierborden, meerkleurig, onderaan gemerkt.
A lot of 4 blue and white porcelain decorative plates with figurative design, marked Canton at the bottom. And 3 Chinese porcelain decorative plates, multicolored, marked at the bottom. -
#223
Een polychroom porseleinen beeldje van een kindje op een stoel als tabaksdoos. Opschrift vooraan “Grandpapa”. Boekje in hand afgebroken.
A polychrome porcelain figurine of a child on a chair acting as a tobacco box. Front inscription reads "Grandpapa". Book in hand is broken off. -
#60
Een schenkkan met florale decoratie, onderaan gemerkt ‘Gerold-Porzellan’.
-
#53
Een lot van 2 Chinese houtgesculpteerde beeldjes voorstellend rustende kindjes.
-
#80Porcelaine de Choisy
“Porcelaine de Choisy”. Een lot van 6 ‘rebus’ borden waarvan 4 met schilferschade. 19e eeuws.
"Porcelaine de Choisy". A lot of 6 'rebus' plates, 4 with flake damage. 19th century. -
#31
Een meerkleurig vintage aardewerken vaas met muzikant in het decor. Onderaan gemerkt made in Italy.
A multicolored vintage earthenware vase with a musician in the decoration. Marked made in Italy at the bottom. -
#2
Een van 2 Chinees porseleinen vazen met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
One of 2 Chinese porcelain vases with figurative and floral decor. Marked at the bottom.
Other lots in this auction
-
#183
Een replica van een Meso-Amerikaans beeldje. Afkomstig van het Atelier D’Louvre in Parijs.
A replica of a Meso-American figurine. Originating from the D’Louvre Studio in Paris. -
#246
Een grote goudkleurige Boeddha spaarpot/offerblok in gegoten composiet.
A large gold-colored Buddha piggy bank/offering box in cast composite. -
#166
Een varia lot met aardewerken flesje, schaaltje, potje met lepeltje en een rozewaterflesje van gedreven koper. Noord-Afrikaase origine.
A mixed lot including a clay bottle, small dish, pot with spoon, and a rosewater bottle made of embossed copper. North African origin. -
#170
Een lot van diverse camera atributen bestaande uit PK Makinon lens, Vivitar 265 Flash, PK Euroblitz 220b flash, Gozo rubber lenscap, draadontspanner, mini statief, lens stofblazertje.
A lot of various camera attributes consisting of PK Makinon lens, Vivitar 265 Flash, PK Euroblitz 220b flash, Gozo rubber lens cap, cable release, mini tripod, lens dust blower. -
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
A brass chandelier with milk glass shades and 6 light points. -
#42
Een antieke toneelkijker, gemerkt ‘Roland - Opticien - Anvers. Met zijn originele lederen etui.
-
#142
Een kandelaar in kristal, gemerkt met sticker met opschrift: Lead crystal, made in Germany.
A crystal candlestick, marked with a sticker stating: Lead crystal, made in Germany. -
#218
Een gesculpteerd massief eikenhouten beeldje van een Begijntje.
A sculpted solid oak statue of a Beguine. -
#39
Een lot strips, allerlei; waaronder Nero, Oktaaf Keunink, Kuifje, en wat modernere heruitgaven.
Online onlyPlace a bid › -
#189
Een gesculpteerde houten buste. Afrikaans werk.
A wooden sculpted bust. African work. -
#202
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal, gemerkt Oneida U.S.A..Toegevoegd een verzilverd metale dienblad.
-
#240
Een lot van 3 kristallen asbakken waarvan 2 gemerkt Val Saint Lambert. Alledrie met kleine schilferschade.
A lot of 3 crystal ashtrays, 2 of which are marked Val Saint Lambert. All three with minor chips.