Similar lots by type
-
#140Een groep van 7 stuks recent Cantonnees decor schalen , kommen en dekselvaasjes . Onderaan gemerkt .
group of 7 recent Cantonese decor bowls, bowls and vases with lids. Marked at the bottom. -
#104Een kleine Chinese gemberpot, late Qing dynastie, op houten sokkel. Het deksel is gelijmd, stukjes manco. Toegevoegd een recentere gemberpot.
A small Chinese ginger jar, late Qing Dynasty, on a wooden base. The lid is glued, pieces missing. Included is a more recent ginger jar. -
#74Een lot Chinees porselein bestaande uit een beeldje van een man (schade aan de drakenkop), een dekselpotje op houten sokkel en een theekannetje.
A lot of Chinese porcelain consisting of a figure of a man (damage to the dragon's head), a lidded pot on a wooden base, and a tea pot. -
#84Een schaal met deksel uit papier-maché met Chinese draken gedecoreerd. Schade onderaan.
A papier-mâché bowl with lid decorated with Chinese dragons. Damage at the bottom. -
#108Twee Chinese vazen van porselein als lampenvoeten.
A pair of Chinese porcelain vases as lamp bases. -
#120Een lot van Chinees porselein: drie dekselvazen, een kraagvaas famille verte en een kandelaar met western wapenschild.
A lot of Chinese porcelain: three covered vases, a famille verte collar vase, and a candlestick with a Western coat of arms. -
#65Een lot van 2 Aziatische beeldjes, een leeuw en een draak, diverse materialen in de stijl van jade.
A lot of 2 Asian figurines, a lion and a dragon, made of various materials in the style of jade. -
#168Een grote metalen bolvaas met klinknagels, Afrikaans werk.
A large metal spherical vase with rivets, African work. -
#83Een lot Chinees porseleinen borden, 4 meerkleurige en 4 blauw-witte. Enkele haarlijntjes.
A lot of Chinese porcelain plates, 4 polychrome and 4 blue and white. Some hairlines. -
#139Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Chinese porcelain vases with floral decoration. 1 with hexagonal shape, marked at the bottom. -
#144Een oude koperen melkkit, gedeukt.
An old copper milk churn, dented. -
#150Een tafellamp met voet in Chinese stijl, décor a la main. Faina en flora op zalmroze achtergrond.
A table lamp with a Chinese-style base, hand-painted decoration of fauna and flora on a salmon pink background. -
#111Een vintage Italiaanse sommelier set, messing en zilver, uitgebracht circa 1970 voor het Associazione Italiana Sommelier, (gemerkt ais), bestaande uit een dienblad, een ijsemmer, een flessenkoeler (of kwispedoor) en een kaviaar schaaltje. Zilvermerken: 925, alsook 800, MI (Via Delle Asole 4 - Milano) Toegevoegd een ijstang.
A Chinese blue and white kendi, decorated with mythological birds and flowers. Marked at the bottom. -
#73Een lot van 4 stuks Aziatische beeldjes, diverse materialen in de stijl van jade.
A lot of 4 Asian figurines, various materials in the style of jade. -
#141“Moeder en kind”, Afrikaans werk, gebeeldhouwd steen.
"Mother and child", African artwork, sculpted stone. -
#133Een koperen paraplubak in de vorm van een paraplu. Eén verstevigingslatje ontbreekt.
A copper umbrella stand in the shape of an umbrella. One reinforcing strip is missing. -
#153Een set van 2 Chinese blauw-witte porseleinen vazen met kinderen in het decor.
A set of 2 Chinese blue and white porcelain vases with children in the decoration. -
#57‘Buste van een jonge vrouw’, een houten beeld. Onderaan getekend Zinga Sylve.
'Bust of a young woman', a wooden sculpture. Signed at the bottom Zinga Sylve. -
#142Set van 2 Afrikaanse houten beelden. Zittende man met vedertooi.
Set of 2 African wooden statues. Seated man with feather headdress. -
#112Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
A lot of four wooden African figurines. -
#62H. LingeroEen set van 2 polychrome plaasteren boeksteunen in Chinese stijl, onderaan gemerkt.
A set of 2 polychrome plaster bookends in Chinese style, marked at the bottom. -
#109Set van 3 Chinese kraagvaasjes, versierd met vechtende draken. 1 vaas in goede staat, 2 zijn gelijmd waarvan 1 enkele kleine stukjes mist.
Set of 3 Chinese collar vases, decorated with fighting dragons. 1 vase in good condition, 2 have been repaired with one missing a few small pieces. -
#176Een kruik van bruin geglazuurd steengoed. Klein letsel aan de bek.
A jug of brown glazed stoneware. Small injury to the spout. -
#78Een lot van 4 Chinese porseleinen vazen, 3 met deksel en houten sokkel.
A lot of 4 Chinese porcelain vases, 3 with lids and wooden base.
Other lots in this auction
-
#170Een klein Chinees houten sokkeltje met gesculpteerd decor in het blad onder glas en drakenkoppen op de hoeken.
Petit socle en bois à décor sculpté dans la tablette sous verre. Têtes de dragon sur les coins. Travail chinois. -
#156‘Portret van een jonge Aziatische vrouw’, acryl op doek. Niet getekend.
'Portrait of a young Asian woman', acrylic on canvas. Not signed. -
#162Paul SmoldersEen kunstmap van Paul Smolders.
An art folder by Paul Smolders. -
#22Rupel - BoomEen art-deco vaas, groen glas met een decor in goudverf, Rupel-Boom.
An art deco vase, green glass with a gold-painted decoration, Rupel-Boom. -
#35Een lot van 2 Delfts blauw aardewerken dekselvazen.
A lot of 2 Delft blue earthenware covered vases. -
#110Een paar Vieux Bruxelles vaasjes, met schade.
A pair of Old Brussels vases, damaged. -
#306Diane BijlDrie landschapsschilderijen, getekend D. Bijl. Olieverf op doek.
Three landscape paintings, signed D. Bijl. Oil on canvas. -
#106Een grote vaas in geslepen kristal. Kleurloos.
A large vase in cut crystal. Colorless. -
#41Een lot van 4 kandelaars, 3 van verzilverd metaal en 1 in koper.
A lot of 4 candlesticks, 3 in silver-plated metal and 1 in copper. -
#165RheinEen tafellamp en een porseleinen Rheinvaas als voet en wijnrode kap.
A table lamp with a porcelain Rhine vase base and a wine red shade. -
#76Een grote porseleinen apothekersvijzel met stamper.
A large porcelain mortar and pestle used in pharmacies. -
#125Patty Harpenau‘Kleurrijke vogels’, een fotolithografische reproductie naar het werk van Patty Harpenau.
'Colorful birds', a photolithographic reproduction after the work of Patty Harpenau.

