Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot bestaande uit een ingekaderd orderboekje van Honeywell uit 1947, een verzilverd truweel, naar aanleiding van de eerstesteenlegging van het Honeywellcomplex te Evere en twee eerstedagsuitgaves van een postzegel uit 1960 n.a.v. de maanlanding.

Een lot bestaande uit een ingekaderd orderboekje van Honeywell uit 1947, een verzilverd truweel, naar aanleiding van de eerstesteenlegging van het Honeywellcomplex te Evere en twee eerstedagsuitgaven van een postzegel uit 1960 n.a.v. de maanlanding.

Lot composé d'un carnet de commandes en coffret de Honeywell de 1947, d'une truelle en métal argenté, à l'occasion de la pose de la première pierre du complexe Honeywell à Evere et de deux numéros du premier jour d'un timbre-poste de 1960 à l'occasion de l'alunissage.
Online only
SKU: 2401220268.
Category: Online Only.
Auction day: 24 January 2022 22:00
Catalogue #268
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #145

    Een beeldje van meerkleurig Chinees porselein in de vomr van een man met een vaas.

    Figurine en porcelaine chinoise multicolore en forme d'homme avec un vase.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 45
  • #231

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee paarse vaasjes, twee verschillende kleurloze vaasjes en een groene asbak van Chien Vert.

    Lot de verrerie, composé de deux vases violets, de deux vases incolores différents et d'un cendrier vert par Chien Vert.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 17 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #241

    Een lot Aziatica met o.a. een houten Garudabeeldje, een ivoren maskertje, een Japans doosje, enz.

    Un lot d’objets asiatiques dont une figurine en bois de Garuda, un masque, une boite japonaise, etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #260

    Twee vazen van meerkleurig en verguld aardewerk. Belgisch werk, mogelijk Bequet of Mons.

    Deux vases en faïence multicolore et dorée. Travail belge, peut-être Bequet ou Mons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #263

    Een lot metalen snuisterijtjes, bestaande uit een pillendoosje met ingelegde bloemetjes, een menuhoudertje in de vorm van een garnaal, een luciferhoudertje in de vorm van een duiveltje, een fotokadertje, een kruisje met email, enz.

    Lot de bibelots en métal, composé d'un pilulier avec incrustation de fleurs, un porte menu en forme de crevette, un porte allumette en forme de diable, un cadre photo, une croix en émail, etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #109

    Een houten armstoel in Lodewijk XVI-stijl.

    Fauteuil en bois de style Louis XVI.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #185

    Een Madonna met kind van gepolychromeerd plaaster. Enkele kleine schilfers.

    Une Vierge à l'Enfant en plâtre polychrome. Quelques petits éclats.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #230

    Twee majolica vazen, versierd met een bloemendecor.

    Deux vases en majolique, ornés d'un décor floral.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #297

    Twee bruin lederen reiskoffers.

    Deux valises en cuir marron.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #210

    Een vaasje en een gemberpotje van meerkleurig Chinees porselein.

    Un vase et un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #270

    Een XIXe eeuwse vaas van Cantonporselein, gemonteerd als lampenvoet. Barst bovenaan.

    Vase en porcelaine de Canton XIXe siècle monté en pied de lampe. Fêlé vers le haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #236

    Een kopje en schoteltje van eierschaalporselein met decor van een rode en gouden draak op groene fond. Onderaan gemerkt.

    Tasse et soucoupe en porcelaine coquille d'oeuf à décor d'un dragon rouge et or sur fond vert. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 & 14 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #225

    Een vaasje van okergeel kristal met geslepen decor.

    Vase en cristal ocre jaune à décor taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #245

    Een schaaltje van geslepen kleurloos kristal met 800‰ zilveren voet.

    Un bol en cristal incolore taillé avec base en argent 800‰.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #274

    Een vierhoekige schotel van Japans porselein met geribde vleugel. XIXe eeuw. gerestaureerd.

    Plat quadrangulaire en porcelaine du Japon à aile côtelée. XIXème siècle. Restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25,5 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #277

    Een porseleinen lampenvoet met een meerkleurig bloemendecor in met goud omzoomde cartouche op rode fond en met verguld bronzen voet. Kleine schilfers aan de basis.

    Pied de lampe en porcelaine à décor floral polychrome dans un cartouche doublé or sur fond rouge et à socle en bronze doré. Petits éclats à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm (z.k.)
    Estimate: € 25 / 35
  • #39

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.

    “Nature morte aux roses”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #265

    Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en een vlinder.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un papillon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #154

    Een messingen staande lamp met kleurloos glas.

    Un lampadaire en laiton avec verre clair.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #104

    Een gedraaid notenhouten spinnenwiel met benen spaakjes.

    Un rouet en noyer torsadé avec des rayons en os.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #152

    Een witgepatineerde armstoel in Lodewijk XV-stijl.

    Fauteuil de style Louis XV patiné blanc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #247

    Een reeks kleine kopjes en schoteltjes met immortelle de Saxe-decor (Copenhague). Enkele scheurtjes.

    Série de petites tasses et soucoupes à décor d'immortelle de Saxe (Copenhague). Quelques cheveux.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 5,5, 9 & 10 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #238

    Een lot van zes Delftse huisjes van Bols.

    Un lot de six maisons de Delft par Bols.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #96

    Een lot antieke verguld bronzen onderdelen van een pendule.

    Lot de pièces anciennes en bronze doré d'une pendule.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #30

    Een recent melkkannetje van Chinees porselein, versierd met bloemetjes en een vlinder in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Un pot à lait récent en porcelaine de Chine, à décor de fleurs et d'un papillon en relief. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #223
    Lerosey

    Een reeks van twaalf borden van Parijs’ porselein met verguld decor. Onderaan gemerkt. Enkele met randschade.

    Ensemble de douze assiettes en porcelaine de Paris à décor doré. Marquées en bas. Certaines avec des bords abîmés.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #217

    Een lot van zeven eieren van verschillende mineralen. In een bijgevoegd Frans aardewerken mandje (gerestaureerd).

    Un lot de sept œufs de différents minéraux. Dans un panier en faïence française ajouté (restauré).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #178
    H. J. Martin

    “Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #221
    J. van Oppenhort

    Landschap met ondergaande zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage et coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #188

    “Knives of the world”. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994.

    Couteaux du monde. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994. En anglais.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #275

    “Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.

    Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #229

    Een reeks van vier decoratieve reproducties met voorstellingen van de seizoenen. In notenhouten kadertjes.

    Série de quatre reproductions décoratives représentant les saisons. Dans des cadres en noyer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27,5x 22 cm (kader)
    Estimate: € 40 / 50
  • #186

    “De kathedraal van Antwerpen”. Papier. Draagt een handtekening Joseph L. Dijckmans.

    La cathédrale d'Anvers. Papier. Porte une signature Joseph L. Dijckmans.
    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #191

    Een porseleinen mokkaserviesje voor twee personen.

    Un service à moka en porcelaine pour deux personnes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 16 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #53

    “Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.

    “Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #83
    Piet Verhaert
    Period: 1852 - 1908

    “Herinnering aan Zeeland”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    Mémoire de Zélande. Une eau-forte. Signée à l'intérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online Only – 24 Januari 2022 - Varia

Op Maandag 24 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 January 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 January 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More