#119Dinky Toys
Dinky Toys 181, Volkswagen Beetle, made in England, Meccano Ltd.
#98
Een rouwbrief aangaande overlijden Leopold II vanuit het ministerie.
#122
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor, op houten sokkel. Vervaging aanwezig. Eind 19e eeuw.
“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
#71
#3
Een set van twee serveerbestekken met rijk versierde handvatten, in neobarok stijl. Eén set zilver de andere verzilverd. Onderaan gemerkt. 19de eeuw.
#162Rosenthal Coalport
#84
#19
#55A Prior
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
#155
A lot of 4 miscellaneous figurines, various images in wood, stone, ivory, and metal.