Een lot bestaande uit een tinnen koffiekan met gazentuit en schaal. Diverse merktekens, 18e eeuws.

Een lot bestaande uit een tinnen koffiekan met ganzentuit en schaal. Diverse merktekens, 18e eeuws.

A lot consisting of a pewter coffee pot with goose neck spout and tray. Various hallmarks, 18th century.
Dim. 19 & Ø 25 cm
SKU: 2503250253.
Categories: Tin, XVIIIe eeuw.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #253
Estimate: € 60 / 80

  • #126

    Een antieke gietijzeren haardplaat afkomstig uit een kasteel, mogelijks gerelateerd aan de leerlooiersgilde. Met afbeeldingen van engelenhoofdjes, ambachten en een koningin? 17e/18e eeuws.

    An antique cast iron fireback from a castle, possibly related to the tanners' guild. Featuring images of angel heads, crafts, and a queen? 17th/18th century.
    Dim. h 196 x b 52 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #76

    Een Italiaans gepolychromeerd Empire bed, circa 1800, ideaal als Daybed.

    An Italian polychromed Empire bed, circa 1800, perfect as a daybed.
    Dim. 95 x 210 x 95 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #365

    An 18th-century Buddhist clay tablet depicting Buddha.
    Dim. h 10.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #166

    Vroeg 18e eeuwse massief houten armstoel. Rugpaneel gedecoreerd met pilaren en bloemen. Houtwormschade aan de zitting, de stoel is behandeld met coprinol.

    Early 18th-century solid wood armchair. Back panel decorated with pillars and flowers. Woodworm damage to the seat, the chair has been treated with coprinol.
    Dim. H 111, B 63, D 59 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #87

    Een lot van 3 antieke koperen kandelaars, twee 18de eeuwse en één 17de eeuwse.

    A lot of 3 antique copper candlesticks, two from the 18th century and one from the 17th century.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #519
    Anton Dunker
    Period: 1770

    "From the Cabinet of Mr. le Duc de Choiseul." A pair of engravings on paper. Inscription "Ad Van Ostade pinx."
    Dim. 17x 14cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #131

    Een laat 18e eeuws Ottomaans vuursteenpistool, Turkse oorsprong. Toegevoegd een metalen pincet in koker gerelateerd aan vuurwapens.

    A late 18th-century Ottoman flintlock pistol of Turkish origin. Includes a metal tweezer in a case related to firearms.
    Dim. l 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #177

    Een lot van 2 Delfts polychrome apothekerspotten, gemerkt De Drie Klokken. Circa 1800.

    A lot of 2 Delft polychrome pharmacy jars, marked De Drie Klokken. Circa 1800.
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #48

    Een 18de eeuws muntenweegschaaltje, van messing in houten doosje.

    An 18th-century coin scale, made of brass in a wooden box.
    Dim. 1.5 x 17.5 x 5.5 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #527

    Chinese vaas, famille rose.

    Chinese vase, famille rose.
    Dim. hoogte 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #86

    Antieke buikcommode met 2 laden en 2 deuren. De laden zijn gecompartimenteerd en bekleed met rood fluweel. Onder het bovenblad zit aan beide kanten een uitschuifbaar plateau, eveneens bekleed met rood fluweel.

    Antique commode with 2 drawers and 2 doors. The drawers are compartmentalized and lined with red velvet. There are pull-out trays on both sides below the top, also lined with red velvet.
    Dim. H 95, B 135, D 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #202
    Constant Peet
    Period: Borgerhout 1888 - Berchem 1966

    Dim. 55 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #361
    Glasstudio Borowski

    “Dodo”, een zeldzame glassculptuur op metalen poot van glasstudio Borowski, gesigneerd GSB.

    "Dodo", a rare glass sculpture on metal legs by glass studio Borowski, signed GSB.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #167

    Quimper beeldjes. Koppeltje met hoge hoed. Beide beeldjes zijn gelijmd aan de hals. De hoedranden hebben op meerdere plaatsen schilferschade. Toegevoegd; een meermaals gelijmd melkkannetje met Aziatisch decor.

    Quimper figurines. Couple with top hat. Both figurines are glued at the neck. The hat edges have flake damage in several places. Included; a repeatedly glued milk jug with Asian decor.
    Dim. Hoogte 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #143

    Vaasje in Griekse stijl. Kraag gesteund door vrouwenhoofden.

    Vase in Greek style. Collar supported by women's heads.
    Dim. Hoogte 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #284
    Schmid

    Een schouwklokje in een groep in biscuit, het klokje is gemerkt Schmid, jewelled, de porseleinen wijzerplaat is beschadigd.

    A mantle clock in a group in biscuit, marked Schmid, jewelled, the porcelain dial is damaged.
    Dim. h 26.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #320

    Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen bezet met oud geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.

    A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of 0.30 ct.
    Dim. 3,35 g brut
    Estimate: € 200 / 300
  • #340

    Een paar oorbellen bezet met twee goudkleurige zuidzee parels en 14 kt geelgouden stekers. Met certificaat.

    A pair of earrings set with two gold-colored South Sea pearls and 14kt yellow gold studs. With certificate.
    Dim. 3,77 g Ø 10,5 mm
    Estimate: € 200 / 300
  • #260

    Een 18 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct.

    An 18 kt white gold necklace with a heart-shaped pendant set with diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct.
    Dim. 5,35 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #513

    Een groot lot parfumstalen, van Chanel tot Nina Ricci, Lancetti tot Hermès.

    A large lot of perfume samples, from Chanel to Nina Ricci, Lancetti to Hermès.
    Estimate: € 100 / 150
  • #93

    Een wandelstok in hout en been met Oosterse decoraties. Gebarsten net boven het midden.

    A walking stick in wood and bone with Oriental decorations. Cracked just above the middle.
    Dim. l 96 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00