#166Vroeg 18e eeuwse massief houten armstoel. Rugpaneel gedecoreerd met pilaren en bloemen. Houtwormschade aan de zitting, de stoel is behandeld met coprinol.
Early 18th-century solid wood armchair. Back panel decorated with pillars and flowers. Woodworm damage to the seat, the chair has been treated with coprinol.No longer availableDim. H 111, B 63, D 59 cmEstimate: € 120 / 150 -
#87Een lot van 3 antieke koperen kandelaars, twee 18de eeuwse en één 17de eeuwse.
A lot of 3 antique copper candlesticks, two from the 18th century and one from the 17th century.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#177Een lot van 2 Delfts polychrome apothekerspotten, gemerkt De Drie Klokken. Circa 1800.
A lot of 2 Delft polychrome pharmacy jars, marked De Drie Klokken. Circa 1800.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#126Een antieke gietijzeren haardplaat afkomstig uit een kasteel, mogelijks gerelateerd aan de leerlooiersgilde. Met afbeeldingen van engelenhoofdjes, ambachten en een koningin? 17e/18e eeuws.
#48Een 18de eeuws muntenweegschaaltje, van messing in houten doosje.
An 18th-century coin scale, made of brass in a wooden box.No longer availableDim. 1.5 x 17.5 x 5.5 cmEstimate: € 60 / 80
#164Hendrik Strick“Landschap met hooioppers”. Olieverf op paneel door Hendrik Strick (1892-1978). Getekend rechtsonder, op de rug een portretschets in potlood.
#580Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een respectievelijk gezamenlijk gewicht van +- 0,39 ct. en 0,84 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.39 ct. and 0.84 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#254Marcel Stroobants“Winterzicht”. Een ovale schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader, gesigneerd Stroobants M. en gedateerd 10-82.
"Winter view." An oval painting, oil on marouflaged canvas in a gilt frame, signed Stroobants M. and dated 10-82.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202Constant PeetPeriod: Borgerhout 1888 - Berchem 1966“Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde lijst, gesigneerd rechts boven ‘Stan Peet’.
#496Een handgeknoopt tapijt, made in Iran.
A hand-knotted carpet, made in Iran.No longer availableDim. 138 x 88 cmEstimate: € 60 / 80 -
#348Look-SmartLamborghini Centenario Roadster, Look-Smart, een handgemaakt schaalmodel, 40 cm lang, in display-case. Spoiler ontbreekt.
Lamborghini Centenario Roadster, Look-Smart, a handcrafted scale model, 40 cm long, in display case. Spoiler missing.No longer availableDim. 10 x 40 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#283Een lot bestaande uit een brandweerhelm van Le Levoir en een Belgische WW1 helm.
A lot consisting of a Le Levoir firefighter helmet and a Belgian WW1 helmet.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#566Bachtiar, handgeknoopt Iraans tapijt.
Bachtiar, hand-knotted Iranian carpet.No longer availableDim. 202/130 cmEstimate: € 150 / 300 -
#10Een 18 kt geelgouden kruisje en speld bezet met een parel.
An 18 kt yellow gold cross and brooch set with a pearl.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 160 / 200 -
#181Pareerdolk, gebaseerd op de historische dolk. De main gauche is een dolk voor linkshandig gebruik die musketiers gebruiken naast de rapier voor een tweehandige vechtstijl.
Parrying dagger, based on the historical dagger. The main gauche is a dagger for left-handed use that musketeers wield alongside the rapier for a two-handed fighting style.No longer availableDim. lengte 56 cmEstimate: € 160 / 200 -
#447Kunststoffen beeld van een zittende panda met het logo van Chanel no 5 op de borst.
Plastic sculpture of a seated panda with the Chanel No. 5 logo on the chest.No longer availableDim. Hoogte 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
Set of 2 lidded pots in blue and white Chinese porcelain. Decorated with flowers and vines. Not marked.No longer availableDim. Hoogte 22, Ø 22 cmEstimate: € 150 / 180