Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot bestaande uit een woestijnroos, een kwartsformatie en twee stukkel koraal.

Een lot bestaande uit een woestijnroos, een kwartsformatie en twee stukkel koraal.

Lot composé d'une rose du désert, d'une formation de quartz et de deux morceaux de corail.
Online only
SKU: 2410220177.
Category: Online Only varia.
Auction day: 24 October 2022 22:00
Catalogue #177
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #52

    Een opwindbaar zakhorloge in 800‰ zilveren kast. In werkende staat. Bijgevoegd een tinnen horlogehanger.

    Une montre de poche à remontage dans un boîtier en argent 800‰. En état de marche. Ci-joint un pendentif de montre en étain.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #48

    Twee gekleurde glazen vazen met geslepen decors.

    Deux vases en verre coloré à décors taillés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 27 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #116

    Twee verschillende rood koperen koffiekannen. Eén zonder deksel.

    Deux cafetières différentes en cuivre rouge. Un sans couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 30 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #216

    Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.

    Lot de cinq vases en cristal incolore dont un bohème à cerclage en métal doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. +- h 25 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #39
    Smiths, Cricklewood works, London

    Een metalen klokje in houten kastje. Slotje beschadigd.

    Une horloge en métal dans un coffret en bois. Serrure endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 13 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #153
    Donald J. Trump Signature Collection

    Een paar manchetknopen in etui.

    Une paire de boutons de manchette dans une pochette.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #82

    Een messingen schaal met verschillende bollen in diverse materialen.

    Un bol en laiton avec différentes sphères dans divers matériaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 37 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #83

    Een doofpot en een waterketel van messing.

    Un extincteur et une bouilloire en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 - 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #34

    Een antieke passerset in ingelegd doosje.

    Un compas antique placé dans une boîte incrustée.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #70

    Een pijpenrekje met vier verschillende pijpen.

    Un porte-tubes avec quatre tubes différents.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #259

    Een rustiek antiek houten tafeltje met één lade.

    Une table en bois antique rustique avec un tiroir.
    No longer available
    Online only
    Dim. 66 x 37 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #58

    Een glazen coupe met rode motieven.

    Coupe en verre à motifs rouges.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #253

    Een eenvoudig houten tafeltje met gedraaide pootjes.

    Une simple table en bois avec pieds tournés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 67 x 110 x 48 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #155

    Een geslepen paars glazen vaasje met een verguld decor van ruiters in een fries.

    Vase en verre violet taillé à décor doré de cavaliers en frise.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #221

    Acht geslepen glazen wijnglazen met gekleurde kelken. Jaren ‘70. Eén licht beschadigd aan de voet, één met kleine schilfer aan de kelk.

    Huit verres à vin en verre taillé avec calices colorés. années 70. Une légèrement abîmée au pied, une avec petit éclat au calice.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm Ø: 9 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #75

    Twee oude boeken: - “Larousse Classique Illustré”. Claude Augé. Ed. Librairie Larousse. 12e editie, Paris, 1914. - “Les Communes Belges”. Ed. Sambréé. 2e editie, 1922.

    Deux livres anciens : - « Larousse Classique Illustré ». Claude Augé. Éd. Librairie Larousse. 12e édition, Paris, 1914. - « Les Communes Belges ». Éd. Sambree. 2e édition, 1922.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #61

    Drie eitjes in verschillende mineralen in een schaaltje. We voegen er een bol aan toe.

    Trois œufs dans différents minéraux dans un bol. Nous y ajoutons une sphère.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 3035
  • #85

    Een driedelig klokstel van opengewerkt brons, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Meerdere stukken opnieuw te bevestigen. XIXe eeuw.

    Garniture de trois pièces en bronze ajouré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs. Plusieurs pièces à recoller. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #81

    Een geweerloop.

    Un canon de fusil.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 73 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #78
    Solido

    “Renault 4 CV 1954”. Een schaalmodel in originele doos. 1:18.

    "Renault 4CV 1954". Un modèle réduit dans sa boîte d'origine. 1h18.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #55

    Een antieke glazen maatbeker met gegraveerde inhoudsaanduiding.

    Une tasse à mesurer en verre antique avec indication de contenu gravée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #37

    Een antiek blauw glazen karafje met vier bijpassende borrelglaasjes, beschilderd met zilveren bloemendecor.

    Une carafe en verre bleu antique avec quatre verres à liqueur assortis, peints avec un décor floral argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 & 4,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #114

    Een lot glaswerk, bestaande uit een vide-poche, een klein vaasje, een rookgrijze vaas en een groene schenkkan. We voegen er kristallen vaasje aan toe.

    Lot de verrerie, composé d'une vide-poche, d'un petit vase, d'un vase gris fumé et d'une cruche verte. Nous y ajoutons un vase en cristal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7 - 22 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #92

    Een messingen lampje in de vorm van een siervaas met bladeren.

    Une lampe en laiton en forme de vase décoratif avec des feuilles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #236
    Frédéric Dufoor
    Period: °1943

    “Kleerhangers”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 84.

    "Cintres". Aquarelle sur papier. Signé et daté 84.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #11

    Een meerkleurig aardewerken designbord.

    Une assiette design en faïence multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 43 cm
    Estimate: € 20 / 35
  • #79

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Willem’.

    "Nature morte florale". Huile à bord. Signé 'Guillaume'.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #151

    “Dames portret”. Olieverf op gemaroufleerd doek.

    "Portrait de dames". Huile sur toile marouflée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #57
    Krosno, Poland

    Een kleurloos glazen fruitschaal op voet. Gemerkt.

    Une coupe à fruits en verre incolore sur pied. marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm Ø: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #207
    Jos Martin

    “Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #98

    Twee opgehoogde miniatuurportretjes.

    Deux portraits miniatures en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. 6 x 5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #209
    M. Verheyen

    “Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #103

    Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.

    Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #16

    Een Duits messingen stolpklokje.

    Une cloche allemande en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #100
    Val St. Lambert

    Een serie kristallen schoteltjes.

    Une série de coupelles en cristal.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #212
    Goebel, Germany

    “Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.

    "Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only – 24 Oktober 2022

Op Maandag 24 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday October 24th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 October 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More