Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot bestaande uit negen oude houten soldaatjes.

Een lot bestaande uit negen oude houten soldaatjes.

257
h: 9 - 14 cm
Estimate: 3035
Catalogue #257
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #278
    Atlas Editions

    “Sud-Aviation Caravelle - 1955”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #282
    Atlas Editions

    “Avro RJ100 ‘Jumbolino’ - 1992”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #286
    Atlas Editions

    Een lot van vier verzilverd metalen vliegtuigmodellen op houten voetjes uit de reeks “Silver Classics”: - Antonov An-2 - 1947 - Heinkel He 70 ‘Blitz’ - 1932 - Fokker F.III - 1920 - Lockheed L-9 ‘Orion’ - 1931 Schaal 1/200. In originele doosjes.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #277
    Atlas Editions

    “Airbus A318 - 2002”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #229

    Een lot van drie cameras: - Rollei Prego 100 WA. In originele doosjes en met lederen tasje. - Canon DC 100 mini-DVD camcorder. Nieuwstaat in originele doos. - Digita classic camera Leica M3 5.0 mp by Minox

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #249

    Een lot kleurloos glazen sierstukjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 17 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #254

    Een lot van vijf antieke fotokaders. Eén beschadigd aan een bloem.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #271
    Riverdale

    Een schaalmodel van een B-25 mitchell.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #228
    Märklin

    Een lot HO sporen, bestaande 22 rechte stukken (5106), waarbij 10 in originele doos, 11 bochten (5100), 8 lange bochten (5200) en een paar elektromagnetische wissels in originele doos (5202).

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #262

    Een kleine replica van een zaans klokje met gewichten.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #274

    Twee metalen modelvliegtuigjes: - Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #266

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    No longer available
    Online only
    Dim. b: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #242

    Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 - 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #288

    Een lot koper, bestaande uit een scheepskompas met lampje en acht diverse kannen en ketels. Beschadigingen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 & 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #294

    Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een terrine, een kleine serveerschotel, een dienblad met houten handvatten, een onderzetter, enkele schaaltjes en een broodmandje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #279
    Atlas Editions

    “De Havilland DH-106 ‘Comet’ - 1949”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #250

    Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #226

    Een lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij één met bamboehouten scroll.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #256

    “Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 10 / 16
  • #268

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #270

    Een lot boeken m.b.t. wijn: - De wijnen van Bordeaux. Etienne Van Steenberghe. Ed.; Artis-Historia - Spectrum Wijnatlas. Hugh Johnson. - Wijn encyclopedie. Christian Callec. Ed. Rebo - De Grote wijnen van Bordeax. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum - De goede wijnen van Loire, Elzas, Champagne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum. - De grote wijnen van Bourgogne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum. - 1001 wijnen die je moet geproefd hebben! Red. Neil Becket. Ed. Librero.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #246

    Een lot verzilverd metalen bestek e.d., bestaande uit twee bekers, tien servetringen, een zoutvaatje, een theezeefje, een pollepel, een suikertangetje, een set van twaalf messen in etui, een pan op en een driedelig voorsnijbestek in etui.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #298

    Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #267

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #140

    Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.

    Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #54
    Noritake, Japan

    Een porseleinen sierschoteltje met verguld bloemendecor op zwarte en crèmekleurige fond. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 27,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #164

    Een gebeeldhouwde zwart nefrieten (?) wierookbrander met handvatten in de vorm van olifantenkopjes met ringen en het deksel getooid met een Fo-hond. Kleine beschadiging aan het deksel. China, omstreeks 1900. In drie delen.

    Un brûle-parfum en néphrite noire sculptée (?) avec des poignées en tête d'éléphant avec des anneaux et le couvercle décoré d'un chien de Fo. Dégâts mineurs au couvercle. Chine, vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #166
    Reinhold Merkelbach, Grenzhausen

    Een Duits klepkannetje van steengoed met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.

    Un pot couvert en grès allemand avec couvercle en étain. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #97

    Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.

    Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur pie douche (endommagement bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6, 18 & 26 cm
    Estimate: € 24 / 28
  • #198
    Poterie du vieux Montmartre

    Een aardewerken boekvormige vaas. Als decor de meerkleurige kaft van “Ballade des Proverbes” door François Villon. Decor door Nicolas Constantin Argyriades. Parijs, periode 1910 - 1960. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 13,5 X 7 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #93

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.

    Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 140 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #216

    Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.

    Lot de cinq vases en cristal incolore dont un bohème à cerclage en métal doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. +- h 25 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #48

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gemerkt onderaan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #156

    Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.

    Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179
    Joris Van der Mijnsbrugge

    Een geglazuurd aardewerken beeldje. Gesigneerd. Met restauratie aan de nek.

    No longer available
    Online only
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #206

    “Album Religieux.” Album met bidprentjes.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online-Only Varia 21 November 2022

Op Maandag 21 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday November 21st lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 November 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More