Similar lots by type
-
#278Atlas Editions“Sud-Aviation Caravelle - 1955”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#282Atlas Editions“Avro RJ100 ‘Jumbolino’ - 1992”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#286Atlas EditionsEen lot van vier verzilverd metalen vliegtuigmodellen op houten voetjes uit de reeks “Silver Classics”:- Antonov An-2 - 1947- Heinkel He 70 ‘Blitz’ - 1932- Fokker F.III - 1920- Lockheed L-9 ‘Orion’ - 1931 Schaal 1/200. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#277Atlas Editions“Airbus A318 - 2002”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#229Een lot van drie cameras:- Rollei Prego 100 WA. In originele doosjes en met lederen tasje.- Canon DC 100 mini-DVD camcorder. Nieuwstaat in originele doos. - Digita classic camera Leica M3 5.0 mp by Minox
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#249Een lot kleurloos glazen sierstukjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 17 cmEstimate: € 15 / 20 -
#254Een lot van vijf antieke fotokaders. Eén beschadigd aan een bloem.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#271RiverdaleEen schaalmodel van een B-25 mitchell.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#228MärklinEen lot HO sporen, bestaande 22 rechte stukken (5106), waarbij 10 in originele doos, 11 bochten (5100), 8 lange bochten (5200) en een paar elektromagnetische wissels in originele doos (5202).
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#262Een kleine replica van een zaans klokje met gewichten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 35 -
#274Twee metalen modelvliegtuigjes:- Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#266Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyDim. b: 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#242Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#288Een lot koper, bestaande uit een scheepskompas met lampje en acht diverse kannen en ketels. Beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#294Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een terrine, een kleine serveerschotel, een dienblad met houten handvatten, een onderzetter, enkele schaaltjes en een broodmandje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#279Atlas Editions“De Havilland DH-106 ‘Comet’ - 1949”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#250Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cmEstimate: € 20 / 25 -
#226Een lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij één met bamboehouten scroll.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#256“Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 10 / 16 -
#268Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#270Een lot boeken m.b.t. wijn:- De wijnen van Bordeaux. Etienne Van Steenberghe. Ed.; Artis-Historia- Spectrum Wijnatlas. Hugh Johnson. - Wijn encyclopedie. Christian Callec. Ed. Rebo- De Grote wijnen van Bordeax. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum- De goede wijnen van Loire, Elzas, Champagne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum.- De grote wijnen van Bourgogne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum.- 1001 wijnen die je moet geproefd hebben! Red. Neil Becket. Ed. Librero.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#246Een lot verzilverd metalen bestek e.d., bestaande uit twee bekers, tien servetringen, een zoutvaatje, een theezeefje, een pollepel, een suikertangetje, een set van twaalf messen in etui, een pan op en een driedelig voorsnijbestek in etui.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#298Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#267Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#140Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#54Noritake, JapanEen porseleinen sierschoteltje met verguld bloemendecor op zwarte en crèmekleurige fond. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 20 x 27,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#164Een gebeeldhouwde zwart nefrieten (?) wierookbrander met handvatten in de vorm van olifantenkopjes met ringen en het deksel getooid met een Fo-hond. Kleine beschadiging aan het deksel. China, omstreeks 1900. In drie delen.
Un brûle-parfum en néphrite noire sculptée (?) avec des poignées en tête d'éléphant avec des anneaux et le couvercle décoré d'un chien de Fo. Dégâts mineurs au couvercle. Chine, vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 75 / 100 -
#166Reinhold Merkelbach, GrenzhausenEen Duits klepkannetje van steengoed met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Un pot couvert en grès allemand avec couvercle en étain. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#97Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur pie douche (endommagement bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24 / 28 -
#198Poterie du vieux MontmartreEen aardewerken boekvormige vaas. Als decor de meerkleurige kaft van “Ballade des Proverbes” door François Villon. Decor door Nicolas Constantin Argyriades. Parijs, periode 1910 - 1960. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 13,5 X 7 cmEstimate: € 25 / 30 -
#93Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20 / 25 -
#216Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.
Lot de cinq vases en cristal incolore dont un bohème à cerclage en métal doré.No longer availableOnline onlyDim. +- h 25 cmEstimate: € 35 / 50 -
#48Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 15 / 25 -
#156Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179Joris Van der MijnsbruggeEen geglazuurd aardewerken beeldje. Gesigneerd. Met restauratie aan de nek.
No longer availableOnline onlyDim. H. 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#206“Album Religieux.” Album met bidprentjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25

