• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een lot bestaande uit vier Delftse borden, waaronder twee met voeten. Eén plat bord met een oude hechtingsrestauratie.

Een lot bestaande uit vier aardewerken borden, waaronder twee met voeten. Eén plat bord met een oude hechtingsrestauratie.

A lot consisting of four Delftware plates, including two with feet. One flat plate with an old restoration.
Dim. Ø 30 cm
SKU: 2904250191.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #191
Estimate: € 50 / 60

  • #543

    Kraagvaas van Chinees porselein, famille rose decor.

    Collar vase in Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #581

    Kleine theepot in Chinees aardewerk. Onderaan en in het deksel gemerkt.

    Small teapot in Chinese earthenware. Marked on the bottom and inside the lid.
    Dim. Hoogte 9 cm
    Estimate: € 12 / 150
  • #161

    Bronzen mantelklok in barokke stijl met vergulde delen, slinger en glas manco. Toegevoegd een paar 6 armige kandelaars, waarvan telkens één arm manco.

    Bronze mantel clock in baroque style with gilded parts, pendulum, and missing glass. Included are a pair of 6-armed candelabras, each missing one arm.
    Dim. Hoogte 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #89

    ‘Waterplanten’. Olieverf op paneel. Abstract impressionistisch werk, getekend rechtsboven; Prepoir.

    'Water plants'. Oil on panel. Abstract impressionist work, signed top right; Prepoir.
    Dim. 70/52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #142

    ‘De Arenleessters’. Olieverf op doek. 19e eeuwse impressionistische reproductie naar het werk van Jean-François Millet. Gemonogrameerd rechtsonderaan F.M.

    'The Gleaners'. Oil on canvas. 19th-century Impressionist reproduction of the work by Jean-François Millet. Monogrammed bottom right F.M.
    Dim. 38/49 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #59
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882-1965

    Duinenzicht. Olieverfschilderij op doek, getekend F. Vantongerloo, 1938. Het oeuvre van de Belgische schilder Frans van Tongerloo bestaat uit realistische tot impressionistische landschappen, portretten, interieurs en stillevens. Tijdens de Eerste Wereldoorlog verbleef hij samen met zijn broer Georges (ook schilder, 1886-1965) in Nederland.

    Dune view. Oil painting on canvas, signed F. Vantongerloo, 1938. The Belgian painter Frans van Tongerloo's work includes realistic to impressionistic landscapes, portraits, interiors, and still lifes. During World War I, he stayed in the Netherlands with his brother Georges (also a painter, 1886-1965).
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #230

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #575

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #578

    Een Chinees handgeknoopt wandtapijt, florale decoratie met pluimvee.

    A Chinese hand-knotted tapestry, floral decoration with poultry.
    Dim. 182 x 93 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #271

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit 2 schalen, een sauskom, een botervlootje en 4 serveerattributen.

    A lot of silver-plated metal consisting of 2 bowls, a sauce boat, a butter dish, and 4 serving utensils.
    Dim. 60 x 39 cm (schaal)
    Estimate: € 20 / 30
  • #583

    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #451

    Tibetaans Boeddhahoofd in gepatineerd brons.

    Tibetan Buddha head in patinated bronze.
    Dim. Hoogte 21 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00