Other lots in this auction
-
#222
Een witgepatineerd kinderstoeltje.
Une chaise d'enfant patinée blanche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#268
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 60/100 -
#89
Twee kleine vergulde metalen beeldjes van een jong musicerend koppel gezeten op onyxen zuiltjes met vergulde ionische kapitelen. XIXde eeuw.
Deux petites statuettes en métal doré représentant un jeune couple de musiciens assis sur des colonnes en onyx à chapiteaux ioniques dorés. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. H. 17,5 cmEstimate: € 50/80 -
#213
Een halfrond gefineerd meubeltje met één deur. Schade aan het fineer en marmeren blad manco.
Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dommages au placage et au plateau en marbre manquants.No longer availableOnline onlyDim. 83 x 165 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#192Capodimonte
Drie groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Enkele kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 35/45 -
#154
Een glazen fotoframe in voetstuk van marmer, versierd met een hertje van zamak.
Un cadre photo en verre dans un socle en marbre, décoré d'un cerf en zamac.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 25/35 -
#184
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
Un vase en cristal incolore taillé. Petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30/40 -
#252
Een paar handgemaakte traditionele Javaanse Wajang theaterpoppen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 35/45 -
#134Denbac
Een kannetje en vier bekertjes van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt. (Denert & Baluchon)
Une cruche et quatre tasses en faïence émaillée. Marquée en bas. (Denert & Baluchon)No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 30/40 -
#219
Een lot antiek messing, bestaande uit een olielampje, drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen, een vijzel met stamper, een koffiekan, een kruisbeeldje en een tabakspotje zonder deksel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/40 -
#30
Een decoratieve bauw glazen vaas met witte lijnen.
Un vase décoratif en verre bleu avec des lignes blanches.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#172
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Eén gerestaureerd.
Paire de vases en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés. Vers 1900. Une restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 40/45