Other lots in this auction
-
#20Een kapstok met Hypogryph figuur
A coat rack with Hypogryph figureNo longer availableOnline onlyDim. 26 x 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableOnline onlyDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189Een staande lamp met vier lichtpunten op messing voet met leeuwenpootjes. De elektriciteit dient vernieuwd te worden.
floor lamp with four light points on a brass base with lion's feet. The electricity needs to be renewed.No longer availableOnline onlyDim. h 174 cmEstimate: € 25 / 40 -
#293Abstract geschilderde glazen dame-jeanne vaas. Beschadigingen aan de verf.
No longer availableOnline onlyDim. h 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#209Helga VerlindenEen fantasie halssnoer bezet met licht grijze bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#226BeloutchHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyDim. 98 x 80 cmEstimate: € 35 / 45 -
#95Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#98Een schaal van Imari porselein en een kom met Canton decor.
A bowl of Imari porcelain and a bowl with Canton decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 & 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#144Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 9.5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#154Watch“Hommage à Hergé”. Een poster over Kuifje, genummerd en gesigneerd.
Homage to Hergé. A poster about Tintin, numbered and signed.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 49cmEstimate: € 20 / 30 -
#289Een paar gotische kandelaars van gedraaid messing en een soortgelijke, gemonteerd als lamp.
Une paire de bougeoirs gothiques en laiton tourné et un similaire monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. H: 25&33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#179Een onthoofd porseleinen beeldje van St. Hubert. Lijmsporen door breuk-en herstelschade thv het hoofd.
A decapitated porcelain figurine of St. Hubert. Glue traces due to breakage and repair damage at the head.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 5 / 10

