#285Hector St-Sauveur
“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#186
Een lot van 3 verzilverde bloempotten.
A lot of 3 silver plated flower pots.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#298Rex
“De Landloper”. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.
"Le marcheur des terres". Statuette en porcelaine. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h; 26 CMEstimate: € 40 / 50 -
#260
Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#73Kaiser w. Germany
Een porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Mandschu”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany “Mandschü”.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#293
Abstract geschilderde glazen dame-jeanne vaas. Beschadigingen aan de verf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#209Helga Verlinden
Een fantasie halssnoer bezet met licht grijze bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#253
Een set van 3 Japanse Imari vazen met kleine bakfoutjes en een haarlijnscheurtje in de bodem .
A set of 3 Japanese Imari vases with small firing flaws and a hairline crack in the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#278Ryna
Een fantasie halssnoer bezet met beige ringen en bolletjes. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#277Dyberg Kern
Twee lange lederen fantasie halssnoeren van bruin leder met hangers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 50 / 70 -
#74
Een vintage vaasje uit gekleurd glas.
A vintage vase made of colored glass.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 14 x Ø 10 cmEstimate: € 25 / 35