Other lots in this auction
-
#138
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een dekseldoos, drie vaasjes en twee kruikjes. Diverse merken. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 5 - 16 cmEstimate: € 30 / 45 -
#107Cérabelga
Een vaasje en een schenkkan van meerkleurig Brussels aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 15 / 30 -
#103Céramique Montoise
Een schenkkan en een paar kandelaars van meerkleurig Bergens aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 19 & 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#134Faïencerie René Dubois, Mons
Drie stuks aardewerk, bestaande uit drie vazen, twee schenkkannen, een kleine jardinière en een kleine schouwpendule. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 17 - 29 cmEstimate: € 15 / 40 -
#136Céramique Montoise
Een lot Bergens plateel met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit viijf verschillende vazen en een dekseldoosje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 8 - 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#104Eerste Steenwijker Kunst Aardewerk Fabriek
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit drie verschillende vazen en een ol kannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 15 / 35 -
#101Céramique Montoise
Een bonbonnière en een schenkkan van meerkleurig Bergens aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 14 & 22 cmEstimate: € 20 / 35 -
#121Royal Zuid-Holland
Twee verschillende kannen van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Collier’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#18Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel, waarbij een diepe schotel met een reliëfdecor van reeën, een schotel met decor ‘Unique metalique’ en een bolle vaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 1ç cm; Ø: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#20Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel, bestaand uit twee kleine vaasjes, een dekselpot (Deksel niet origineel), een luciferhouder, een sierschotel en twee schaaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 8 - 10; Ø: 8 - 23 cmEstimate: € 25 / 45 -
#48Ivora, Gouda
Een bolle vaas en een tabakspot van meerkleurig plateel met decor ‘Mat 23’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 18 - 22 cmEstimate: € 25 / 50 -
#96
Een lot van twee kalebasvazen en twee dekselvazen van meerkleurig Gouds aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 30 & 40 cmEstimate: € 20 / 40