Other lots by Schoonhoven, Holland
-
#156Schoonhoven, Holland
Een aardewerken dekseldoos met een meerkleurig decor van schepen door de eeuwen heen en een kruik met meerkleurig Gouda-decor ‘Corbel’. Beide gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 18 cm, h: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#18Schoonhoven, Holland
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een bierpul, twee verschillende vaasjes, waarbij één met randschilfers, een dekselpot zonder deksel, een bonbonnière, een bladvormige vide-poche, een dekseldoos en een grote schotel met een molen in het decor.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#1Schoonhoven, Holland
Een art nouveau vaasje en kannetje van blauw en wit plateel, versierd met bloemendecors. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 & 22 cmEstimate: € 25/35
Similar lots by type
-
#191
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee kannen met bmoemendecor, twee vaasjes, een kom en een kom met zes schoteltjes. Diverse merken, waaronder Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30/35 -
#177Royal Zuid - Holland, Gouda
Twee verschillende lampenvoeten van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 & 30 cmEstimate: € 25/35 -
#182Royal Zuid - Holland ‘Unica’
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 22 cm, Ø: 26 & 35 CMEstimate: € 30/40 -
#173Dubois, Bouffioulx
Twee vaasjes, een sierkannetje en een kandelaar van Belgisch steengoed. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 23 cmEstimate: € 20/30 -
#188Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met diverse decors, bestaande uit acht verschillende vazen, drie asbakken en vier bonbonnières. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm -
#179Royal Zuid - Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een wandvaasje, een dekseldoos, een asbak, een grote en een kleine vaas en een kan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 27 cmEstimate: € 35/45 -
#169Dubois, Bouffioulx
Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde afbeelding van Hermes in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30/50 -
#170Faïencerie René Dubois, Mons
Een zeshoekig art deco dekseldoosje van aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenkant.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 14 cmEstimate: € 25/35 -
#176
Twee verschillende kandelaars van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 21 & 33 cmEstimate: € 30/40 -
#180
Een lot Holands plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit twee lampvoeten, drie kannetjes (één met haarscheur) en een knobbelvaas. Diverse merken, waaronder ‘RAM’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 51 cmEstimate: € 40/50 -
#186Royal Zuid-holland, Gouda
Een gevarieerd lot aardewerk van diverse oorsprongen, bestaande uit borden, doosjes, klokken, een koffiemolen, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cm -
#190
Een lot Gouds plateel, bestaande uit een ronde kruik, een jeneverkruik, een schenkkan, een vaas op voet, een asbak, een klompje, een aperitiefschaaltje, een bonbonnière en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20/25 -
#172Royal Zuid - Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een kannetje op voet met decor ‘Sofia’, een kannetje met decor ‘Solda’, een vaasje met decor ‘Sydney’ en een kommetje met decor ‘Tini’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 6 - 15 cmEstimate: € 30/40 -
#174
Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30/50 -
#167Dubois, Bouffioulx
Een lot meerkleurig geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit twee koppen, een asbak, een opengewerkte schaal met bloemendecor en een schaal ter gelegenheid van een robijnen huwelijksverjaardag. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20/30 -
#175Guerin, Bouffioulx
Een siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een carnavalsscène in reliëf. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#18940
Een gevarieerd lot Hollands aardewerk, bestaande uit vazen, kannen en schaaltjes. Diverse merken, waaaronder ‘Jumbo’. 20 stuks.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 23 cm -
#184Regina, Gouda
Een lot plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een kan, twee oorvazen, een dekselvaas en een knobbelvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 35/45 -
#171W. Biron, Chatelet
Een lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20/30 -
#178Royal Zuid - Holland, Gouda
Een grote kandelaar en een schotel van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Amstel’ & ‘Soraya’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cm, Ø: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#185Regina, Gouda
Twee vazen van meerkleurig plateel en drie verschillende schaaltjes met bloemendecors op zwarte fond. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 16 & 24 cmEstimate: € 30/40 -
#166
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een balustervaas met decor ‘Aurora’, een kruik met decor ‘Atol’ en een paar klompjes. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 30/40 -
#181Flora, Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurig decor van bloemen en bladeren, bestaande uit een kleine en een grote vaas, een vaasje op voet, vier schotels, een kom op voet en een bonbonnière. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/45 -
#168Dubois, Bouffioulx
Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde vogel en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#86Céramique Montoise
Een achthoekige tazza en een schouwpendule van meerkleurig Bergens aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 17 & 21 cmEstimate: € 40/60 -
#20Royal Goedewagen, Gouda
Een lot plateel, betsaande uit een kleine bonbonnière, een tulpenvaasje, een kannetje, een kandelaar, drie asbakken, vijf onderzetters met Nederlandse steden in het decor en een huisje als promotiegeschenk van ‘Old Amsterdam’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 17 cmEstimate: € 40/50 -
#45Céramique Montoise
Drie grote zeshoekige vazen, een kleine vaasje en een asbak van Belgisch aardewerk met een meerkleurig decor van een goudfazant op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 37 cmEstimate: € 30/50 -
#98Royal Zuid-Holland, Gouda
Een grote schenkkan en twee oorvazen van meerkleurig plateel, versierd met decor ‘Anette’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 36 cmEstimate: € 30/50 -
#108Zenith, Gouda
Twee aardewerken tabakspotten met meerkleurige decors en met messingen deksels. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 26 cmEstimate: € 40/60 -
#127Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een schaaltje, een vaasje en twee kleine jardinières. Decor ‘Fanny’. Onderaan gemerkt. Vaasje gerestaureerd en met schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 40/45 -
#103Flora, Gouda
Een lot Gouds plateel, bestaande uit twee lage tazza’s, een vaas op voet en een asbak. Onderaan gemerkt. Decor ‘Rimini’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 3 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#107Royal Plazuid, Gouda
Een schenkkan en een vaas van meerkleurig Gouds plateel, versierd met decor ‘Charmi’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 30/40 -
#52Zenith, Gouda
Een luciferhouder, een asbak, een potje en een kruikje van meerkleurig plateel op een dienblad. Decor ‘Vera’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 4,5 - 22,5 cmEstimate: € 35/45 -
#115Royal Zuid-Holland, Gouda
Een blaker en vijf verschillende asbakken van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 9 - 12 cmEstimate: € 30/40 -
#150Céramique Montoise
Een schaal met negen bordjes, een schotel en een achthoekige fruitschaal van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. b: 33 & 35 cm; Ø: 9 & 28 cmEstimate: € 40/50 -
#56
Een grote en een kleine jardinière van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
Une grande et une petite jardinière de faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 18 & 27 cmEstimate: € 25/35