Other lots by Schoonhoven, Holland
-
#7Schoonhoven, Holland
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een bierpul, twee verschillende vaasjes, waarbij één met randschilfers, een dekselpot zonder deksel, een bonbonnière, een bladvormige vide-poche, een dekseldoos en een grote schotel met een molen in het decor.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 cmEstimate: € 40/50
Similar lots by type
-
#148Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee schenkkannen en een bonbonnière van Gouds plateel met meerkleurige decors op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 20 cm -
#152Royal Zuid-Holland, Gouda
Een gevarieerd lot Gouds aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit twee theepotten, vier vazen, een kommetje, een aperitiefschaal en een dekselpotje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 38 cm -
#144Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie sierkannen en drie -vazen met verschillende decors. Onderaan gemerkt. Groene sierkan met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 29 cm -
#143Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurig decor ‘Marion’, bestaande uit een ronde dekseldoos, een grote vaas, een kopel vaasjes en een smal vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 27 cm -
#141
Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guerin’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 12, 18 & 22 cm -
#179Royal Zuid-Holland
Een paar vazen meerkleurig Gouds plateel, versierd met meerkleurig decor “Amola”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#131Regina, Gouda
Een een vaas, een dekselvaas, een bonbonière en een schotel van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Van Eyck’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 11 - 38 cm -
#139Flora, Gouda
Een lot meerkleurig glansplateel, versierd met bloemendecors, bestaande uit een grote schotel op voet, een eironde vaas, twee oorvazen, een klein vaasje en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 25 cm; Ø: 32 cm -
#147Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot van vier verschillende schotels van Gouds plateel, waarbij één op drie bolle voetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 - 37 cm -
#135Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met glanzend glazuur, bestaande uit een kan en een bolle vaas met decor ‘Banda’, een vaas met opengewerkte rand met decor ‘Smirna’ en een oorvaas met decor ‘Unica’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 - 24 cm -
#142Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit zes kleine kommetjes, een bloempot, twee asbakken, twee sierkruiken, twee vazen en een vaasje op voet. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 29 cm -
#133Royal Zuid-Holland
Een lot van vijf verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 16 - 25 cm -
#140Céramique Montoise
Twee lampenvoeten van gecraqueleerd aardewerk met meerkleurige decors van een vogel op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 21 & 36 cm -
#138Flora, Gouda
Drie vazen van meerkleurig aardewerk met decor ‘Paros’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 - 28 cm -
#150Koninklijke Goedewaagen, Gouda
Een gepolychromeerde herdenkingstegel naar aanleiding van, het veertigjarig regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina in 1938. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 10 x 10 cm -
#137Flora, Gouda
Een lot meerkleurig Hollands plateel, waarbij vier vaasjes met decor ‘Herfst’ en een vaasje en een jardinière met decor ‘Daisy’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 23 cm -
#130Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een kleine kwispedoor, een balustervaas, een eirond vaasje en een flesvaasje, waarbij de eerste drie met opschrift ‘Luxembourg’ en het laatste met opschrift ‘Antwerpen’. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 22 cm -
#132Royal Zuid-Holland
Een lot van zes verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 10 - 23 cm -
#145Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardwerk, bestaande uit vier sierkannetjes, een schoteltje en een jenevervaatje met zes borreltjes (zonder dop en kraantje). Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cm -
#136
Vijf asbakken van mat Hollands aardewerk met het logo van Verheul (autobussen en vrachtwagens), waarbij twee in blauw en drie in wit. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cm -
#146Ivora, Gouda
Een inktpot en een luciferhouder van meerkleurig plateel, waarbij de tweede in opdracht van de “Fabriques Belges d’Allumettes, Bruxelles”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 10 & 12 cm -
#149Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee verschillende vazen, een bolle schenkkan en een kleine schaal van meerkleurig Gouds plateel, versierd met glansdecor ‘Smirna’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 20 & 22 cm, Ø: 19 cm -
#151Royal Zuid-Holland, Gouda
Een schenkkan en een vaas van meerkleurig plateel met respectievelijke decors ‘Chrysantieme’ & ‘Hapin’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34 & 21 cm -
#134G. Dubois, Baudour
Een aardewerken jardinière met meerkleurig bloemendecor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm
Other lots in this auction
-
#157Céramique de Bruxelles
Een bolle lampvoet met meerrkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 14 cm -
#66Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een schaaltje, een vaasje en twee kleine jardinières. Decor ‘Fanny’. Onderaan gemerkt. Vaasje gerestaureerd en met schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 40/45 -
#178S. Hublet
Een grote theepot van Naams steengoed, versierd met hoofden in reliëf. Onderaan gemerkt. Dekselknop gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#91
Een groot en gevarieerd lot Belgisch, Frans en Portugees aardewerk, bestaande uit vazen, kannen, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 25 cmEstimate: € 25/40 -
#25Céramique Montoise
Twee siervazen van meerkleurig aardewerk, versierd met decors van A. Dubois. De langste met enkele kleine schilfers aan de voet. Jaren ‘10 & ‘20. Bijgevoegd een vaas van G. Dubois te Baudour.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 30 cmEstimate: € 30/50 -
#164
Een lot van acht stuks meerkleurig aardewerk met bloemendecors. Onderaan gemerkt ‘Majolica, Holland’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 22 cm -
#13
Een lot van negen borden van blauw en wit Belgisch aardewerk, o.a. gemerkt van Boch. We voegen er een vaasje van Brussels porselein aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 16 - 24 cmEstimate: € 20/30 -
#167Inca, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit vier vaasjes, een bonbonnière en een driedelig rokerssetelletje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 21 cm -
#162
Een lot van zes stuks Belgisch steengoed, bestaande uit drie vazen, een schenkkan, een lampvoet en een asbak. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 26 cm -
#98W. Biron, Chatelet
Een lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20/30 -
#27Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Belgisch plateel, bestaande uit drie mandjes, een kruikje, een schenkkan, een kandelaar, een kommetje, een bonbonnière, een vide-poche en een asbak. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 21 cmEstimate: € 50/60 -
#81
Een vaas en twee schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel, versierd met decors ‘Frans Hals’, ‘Van Eyck’ & ‘Elly’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 21 - 39 cmEstimate: € 30/35