Other lots by Schoonhoven, Holland
-
#156Schoonhoven, HollandEen aardewerken dekseldoos met een meerkleurig decor van schepen door de eeuwen heen en een kruik met meerkleurig Gouda-decor ‘Corbel’. Beide gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cm, h: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#28Schoonhoven, HollandEen lot blauw en wit plateel, bestaande uit een art nouveau kandelaar en kruik, een kannetje, een asbak en twee sierbordjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 - 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1Schoonhoven, HollandEen art nouveau vaasje en kannetje van blauw en wit plateel, versierd met bloemendecors. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 & 22 cmEstimate: € 25 / 35
Similar lots by type
-
#175Guerin, BouffioulxEen siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een carnavalsscène in reliëf. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Royal Zuid - Holland, GoudaEen grote kandelaar en een schotel van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Amstel’ & ‘Soraya’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cm, Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#18940Een gevarieerd lot Hollands aardewerk, bestaande uit vazen, kannen en schaaltjes. Diverse merken, waaaronder ‘Jumbo’. 20 stuks.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 23 cm -
#174Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#184Regina, GoudaEen lot plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een kan, twee oorvazen, een dekselvaas en een knobbelvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#185Regina, GoudaTwee vazen van meerkleurig plateel en drie verschillende schaaltjes met bloemendecors op zwarte fond. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#169Dubois, BouffioulxEen art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde afbeelding van Hermes in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#182Royal Zuid - Holland ‘Unica’Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 22 cm, Ø: 26 & 35 CMEstimate: € 30 / 40 -
#173Dubois, BouffioulxTwee vaasjes, een sierkannetje en een kandelaar van Belgisch steengoed. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#190Een lot Gouds plateel, bestaande uit een ronde kruik, een jeneverkruik, een schenkkan, een vaas op voet, een asbak, een klompje, een aperitiefschaaltje, een bonbonnière en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#181Flora, HollandEen lot Gouds plateel met meerkleurig decor van bloemen en bladeren, bestaande uit een kleine en een grote vaas, een vaasje op voet, vier schotels, een kom op voet en een bonbonnière. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#180Een lot Holands plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit twee lampvoeten, drie kannetjes (één met haarscheur) en een knobbelvaas. Diverse merken, waaronder ‘RAM’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#188Flora, GoudaEen lot meerkleurig plateel met diverse decors, bestaande uit acht verschillende vazen, drie asbakken en vier bonbonnières. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm -
#179Royal Zuid - HollandEen lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een wandvaasje, een dekseldoos, een asbak, een grote en een kleine vaas en een kan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#168Dubois, BouffioulxEen art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde vogel en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#170Faïencerie René Dubois, MonsEen zeshoekig art deco dekseldoosje van aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenkant.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#191Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee kannen met bmoemendecor, twee vaasjes, een kom en een kom met zes schoteltjes. Diverse merken, waaronder Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30 / 35 -
#176Twee verschillende kandelaars van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#177Royal Zuid - Holland, GoudaTwee verschillende lampenvoeten van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 & 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#171W. Biron, ChateletEen lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#166Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een balustervaas met decor ‘Aurora’, een kruik met decor ‘Atol’ en een paar klompjes. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#186Royal Zuid-holland, GoudaEen gevarieerd lot aardewerk van diverse oorsprongen, bestaande uit borden, doosjes, klokken, een koffiemolen, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cm -
#167Dubois, BouffioulxEen lot meerkleurig geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit twee koppen, een asbak, een opengewerkte schaal met bloemendecor en een schaal ter gelegenheid van een robijnen huwelijksverjaardag. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#172Royal Zuid - Holland, GoudaEen lot meerkleurig plateel, bestaande uit een kannetje op voet met decor ‘Sofia’, een kannetje met decor ‘Solda’, een vaasje met decor ‘Sydney’ en een kommetje met decor ‘Tini’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 15 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#43Een art nouveau vaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#83Céramique MontoiseEen art deco vaasje van Bergens aardewerk met een meerkleurig decor van A. Dubois. Decor 81. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#58Céramique MontoiseEen lot van vier verschillende vazen van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
Lot de quatre vases différents en faïence polychrome dans le goût de Gouda. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 - 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#19De Porceleyne FlesEen lot Delfts aardewerk, bestaande uit een klepkan, twee kannetjes, een kruik, vier verschillende vazen (één gerestaureerd), een dekselvaas (schilfer), een asbak, een bordje en een grote schotel. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 31 cmEstimate: € 60 / 70 -
#67Royal Zuid-Holland ‘Plazuid’Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een vaas, een kleine jardinière, een pique-fleur en een tabakspot. Respectievelijke decors ‘Nuba’, ‘Rialto’, ‘Jack’ & ‘Chardon’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#90Royal Zuid-Holland, GoudaEen vaas, een schenkkan en een ronde schotel van meerkleurig Gouds plateel met glanzend glazuur. Decor ‘Polo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#96Een lot meerkleurig Hollands aardewerk met meerkleurig bloemendecor ‘Charme’, bestaande uit een kannetje en drie verschillende schalen.
No longer availableOnline onlyDim. b: 23 - 32 cmEstimate: € 25 / 40 -
#129Céramique MontoiseEen lot van vijf verschillende kannen en een vaasje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt, waarbij één ‘Ären-plateel’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 24 cmEstimate: € 50 / 55 -
#21Een lot van tien verschillende schotels en borden van blauw en wit Hollands plateel. Verschillende merken.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#151Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas van De Pauw en twee borden van de Porceleyne Fles. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cm; Ø: 23 & 28 cmEstimate: € >30 / 35 -
#141Royal GoedewaagenEen gevarieerd lot aardewerk, bestaande uit een buikvaas, een bierpul, een kannetje, een schotel op voet, een tabakspot en een reclamestaandertje. Allen gemerkt
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#78Céramique MontoiseTwee vazen van meerkleurig aardewerk met een decor van kastanjebladeren. Gesigneerd ‘A. Dubois’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 36 cmEstimate: € 30 / 40

