Other lots by Zenith, Gouda
-
#120Zenith, Gouda
Drie vaasjes en een kannetje van plateel met groen en verguld decor ‘Carmen’. Onderaan gemerkt. Eén vaasje met randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 20/40 -
#119Zenith, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een vaasje (restauratie) en een driedelig rokersstelletje (asbak gerestaureerd) op schotel met decor ‘Herfst’, een ronde schotel met decor ‘Ruby’, een blaker met decor ‘Daisy’ en een zwart kannetje (schilfer onderaan).
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 5 - 13 cm, Ø: 29 cmEstimate: € 30/50 -
#108Zenith, Gouda
Twee aardewerken tabakspotten met meerkleurige decors en met messingen deksels. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 26 cmEstimate: € 40/60 -
#52Zenith, Gouda
Een luciferhouder, een asbak, een potje en een kruikje van meerkleurig plateel op een dienblad. Decor ‘Vera’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 4,5 - 22,5 cmEstimate: € 35/45 -
#29Zenith, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een grote baas, een dekselvaas, een jeneverkruk, een kannetje, vier verschillende kleine vaasjes, een pijp, twee olie- en azijnstelletjes, vier verschillende schoteltjes, een zoutbakje, een zoutstrooier, een schotel op voet en een asbak. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 50/60
Similar lots by type
-
#185Regina, Gouda
Twee vazen van meerkleurig plateel en drie verschillende schaaltjes met bloemendecors op zwarte fond. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 16 & 24 cmEstimate: € 30/40 -
#174
Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30/50 -
#191
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee kannen met bmoemendecor, twee vaasjes, een kom en een kom met zes schoteltjes. Diverse merken, waaronder Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30/35 -
#177Royal Zuid - Holland, Gouda
Twee verschillende lampenvoeten van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 & 30 cmEstimate: € 25/35 -
#181Flora, Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurig decor van bloemen en bladeren, bestaande uit een kleine en een grote vaas, een vaasje op voet, vier schotels, een kom op voet en een bonbonnière. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/45 -
#175Guerin, Bouffioulx
Een siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een carnavalsscène in reliëf. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#184Regina, Gouda
Een lot plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een kan, twee oorvazen, een dekselvaas en een knobbelvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 35/45 -
#169Dubois, Bouffioulx
Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde afbeelding van Hermes in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30/50 -
#166
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een balustervaas met decor ‘Aurora’, een kruik met decor ‘Atol’ en een paar klompjes. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 30/40 -
#186Royal Zuid-holland, Gouda
Een gevarieerd lot aardewerk van diverse oorsprongen, bestaande uit borden, doosjes, klokken, een koffiemolen, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cm -
#167Dubois, Bouffioulx
Een lot meerkleurig geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit twee koppen, een asbak, een opengewerkte schaal met bloemendecor en een schaal ter gelegenheid van een robijnen huwelijksverjaardag. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20/30 -
#170Faïencerie René Dubois, Mons
Een zeshoekig art deco dekseldoosje van aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenkant.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 14 cmEstimate: € 25/35 -
#179Royal Zuid - Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een wandvaasje, een dekseldoos, een asbak, een grote en een kleine vaas en een kan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 27 cmEstimate: € 35/45 -
#190
Een lot Gouds plateel, bestaande uit een ronde kruik, een jeneverkruik, een schenkkan, een vaas op voet, een asbak, een klompje, een aperitiefschaaltje, een bonbonnière en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20/25 -
#18940
Een gevarieerd lot Hollands aardewerk, bestaande uit vazen, kannen en schaaltjes. Diverse merken, waaaronder ‘Jumbo’. 20 stuks.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 23 cm -
#176
Twee verschillende kandelaars van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 21 & 33 cmEstimate: € 30/40 -
#172Royal Zuid - Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een kannetje op voet met decor ‘Sofia’, een kannetje met decor ‘Solda’, een vaasje met decor ‘Sydney’ en een kommetje met decor ‘Tini’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 6 - 15 cmEstimate: € 30/40 -
#178Royal Zuid - Holland, Gouda
Een grote kandelaar en een schotel van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Amstel’ & ‘Soraya’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cm, Ø: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#182Royal Zuid - Holland ‘Unica’
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 22 cm, Ø: 26 & 35 CMEstimate: € 30/40 -
#188Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met diverse decors, bestaande uit acht verschillende vazen, drie asbakken en vier bonbonnières. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm -
#171W. Biron, Chatelet
Een lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20/30 -
#168Dubois, Bouffioulx
Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde vogel en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 30/50 -
#173Dubois, Bouffioulx
Twee vaasjes, een sierkannetje en een kandelaar van Belgisch steengoed. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 23 cmEstimate: € 20/30 -
#180
Een lot Holands plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit twee lampvoeten, drie kannetjes (één met haarscheur) en een knobbelvaas. Diverse merken, waaronder ‘RAM’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 51 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#129Céramique Montoise
Een lot van vijf verschillende kannen en een vaasje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt, waarbij één ‘Ären-plateel’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 10 - 24 cmEstimate: € 50/55 -
#40Plateelbakkerij Zuid-Holland
Een driedelig stel van meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een grote en een een kleine kruik en een kandelaar op een violonvormig dienblad. Decor Rio. Begin jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 20 - 32 cmEstimate: € 40/50 -
#89Royal Zuid-Holland, Gouda
Drie jenevervaatjes van meerkleurig plateel. Zonder houder of borreltjes, één met kraantje. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. l: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#10Zenith
Een asbak, twee bekertjes en een kannetje van meerkleurig Gouda-aardewerk op een bijpassende ronde schotel. Allen gemerkt onderaan.
Un cendrier, deux gobelets et une verseuse en faïence de Gouda polychrome sur un plateau rond assorti. Chaque pièce marquée sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 6 - 18 cm Ø: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#187
Een groot en gevarieerd lot Belgisch, Frans en Portugees aardewerk, bestaande uit vazen, kannen, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 25 cmEstimate: € 25/40 -
#92Royal Zuid-Holland
Een lot van vier schenkkannen van meerkleurig plateel met decors ‘Diora’, ‘Gobann’, ‘Smirna’ & ‘Alberto’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 40/50 -
#124Céramique Montoise
Een aardewerken jenevervaatje met zes borreltjes, versierd met meerkleurige decors van A. Dubois. Gemerkt. Zonder staander of kraantje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#20Royal Goedewagen, Gouda
Een lot plateel, betsaande uit een kleine bonbonnière, een tulpenvaasje, een kannetje, een kandelaar, drie asbakken, vijf onderzetters met Nederlandse steden in het decor en een huisje als promotiegeschenk van ‘Old Amsterdam’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 17 cmEstimate: € 40/50 -
#25
Twaalf kommetjes, een schaaltje en zes sierborden van blauw en wit Maastrichts aardewerk. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 9 - 23 cmEstimate: € 20/25 -
#45Céramique Montoise
Drie grote zeshoekige vazen, een kleine vaasje en een asbak van Belgisch aardewerk met een meerkleurig decor van een goudfazant op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 37 cmEstimate: € 30/50 -
#60Regina, Gouda
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee dekselpotten, twee vaasjes en een sierbord met de naam van de plateelbakkerij.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 10 - 16 cm Ø: 33 cmEstimate: € 45/60 -
#142Royal Zuid - Holland
Een vaas en een schenkkan van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Daisy’ & ‘Zomer’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 37 & 29 cmEstimate: € 40/50