Een lot blikken modeltreinen, met twee locomotieven, 4 bijhorende wagons en achterstellen (2 sets) en een groot aantal fleischmann rails ‘Made in Western Germany’.

Een lot blikken modeltreinen, met twee locomotieven, 4 bijbehorende wagons en achterstellen (2 sets) ‘Made in Western Germany’.

A lot of tin model trains, including two locomotives, 4 accompanying wagons, and backstays (2 sets) 'Made in Western Germany'.
SKU: 2503250367.
Auction day: 26 March 2025 19:00
Catalogue #367
Estimate: € 40 / 60

  • #83

    Paar hoornvazen van polychroom porselein. Vieux Bruxelles.

    Pair of horn vases in polychrome porcelain. Vieux Bruxelles.
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #204
    Jules Decort
    Period: 1918 - 1999

    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542

    Dekselpotje in Chinees porselein. Gedecoreerd met een westers portret, omrand met cijfers en letters. Onderaan gestempeld.

    Lidded pot in Chinese porcelain. Decorated with a Western portrait, surrounded by numbers and letters. Stamped at the bottom.
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #521
    Märklin HO

    Märklin HO, set 3003, stoomlocomotief met tender, in zijn originele verpakking.

    Märklin HO, set 3003, steam locomotive with tender, in its original packaging.
    Estimate: € 40 / 60
  • #19

    Speelgoedrevolver, Hubley MFG Co. Met lederen holster en riem.

    Toy revolver, Hubley MFG Co. With leather holster and belt.
    Dim. Lengte 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #163

    Een zwartgelakte kolompendule met messingen decor, en bloemenrozet als slinger. Laat 19e eeuw (sleutel onderaan).

    A black lacquered column clock with brass decoration, and a flower rosette as a pendulum. Late 19th century (key at the bottom).
    Dim. h 49,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #52
    Francois Heyvaert

    “Bloemenstilleven”, olieverf op doek. Getekend Heyvaert.

    "Flower still life", oil on canvas. Signed by Heyvaert.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1
    Maurice Frécourt

    Een paar Art Deco bronzen boeksteunen in de vorm van vogels op marmeren voet. Gesigneerd op de achterzijde. Medio 1930.

    A pair of Art Deco bronze bookends in the shape of birds on marble base. Signed on the back. Circa 1930.
    Dim. 15 x 8 x 12 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #240

    Een halssnoer met 18 kt geelgouden slot bezet met zoutwaterparels en met turkoois.

    A necklace with an 18 kt yellow gold clasp set with saltwater pearls and turquoise.
    Dim. L: 22 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #276

    Een staande klok, massief eikenhouten kast met gesculpteerde delen.

    A standing clock, solid oak case with sculpted elements.
    Dim. 228 x 55 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #282

    Een decoratieve dubbele houten ladder, 2 x 12 treden.

    A decorative double wooden ladder, 2 x 12 steps.
    Dim. h 292 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #376

    Een salontafel met een onderstel voorstellend een half naakte dame van bronskleurig metaal en een ovalen blad in glas.

    A coffee table with a base depicting a half-naked lady made of bronze-colored metal and an oval glass top.
    Dim. 42 x 129 x 69 cm
    Estimate: € 150 / 200

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00