Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot boeken allerlei:- “L’aviation - I. Des origines à 1914”. Een Stickerboek uit 1954 door Hergé. Incompleet.- “Rome - Fragments”. Annick Blavier. Ed. Franck Bordas, 1999.- “Afghan carpets & kilims”. - Revue technique automobile - Volkswagen Polo ‘1982.- Tentoonstellingscatalogus Mons Wien 1980 - 1981.

Een lot boeken allerlei: - “L’aviation - I. Des origines à 1914”. Een Stickerboek uit 1954 door Hergé. Incompleet. - “Rome - Fragments”. Annick Blavier. Ed. Franck Bordas, 1999. - “Afghan carpets & kilims”. - Revue technique automobile - Volkswagen Polo ‘1982. - Tentoonstellingscatalogus Mons Wien 1980 - 1981.

Livre en tout genre : - « L'aviation - I. Des origines à 1914 ». Un livre d'autocollants de 1954 par Hergé. Incomplet. - "Rome - Fragments". Annick Blavier. Éd. Franck Bordas, 1999. - « Tapis & kilims afghans ». - Revue technique automobile - Volkswagen Polo '1982. - Catalogue d'exposition Mons Wien 1980 - 1981.
Online only
SKU: 2102220061.
Categories: Boek, Online Only.
Auction day: 21 February 2022 22:00
Catalogue #61
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #213

    Een groengepatineerd gipsen meisjesbuste. Enkele lichte beschadigingen.

    Buste de jeune fille en plâtre patiné vert. Quelques dégâts légers.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #244

    “De aarde en haar volken”. Vier uitgaven Uitg. Kruseman & Tjeenk Willink. Haarlem, 1874, 1875, 1876 & 1877.

    La terre et ses peuples. Quatre éditions Ed. Kruseman & Tjeenk Willink. Haarlem, 1874, 1875, 1876 & 1877.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #155

    Een eikenhouten kastje met gebeeldhouwde deurtjes.

    Une armoire en chêne aux portes sculptées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #189

    “Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.

    Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #287

    Een rond klokje van messing en plexiglas met visjes die bewegen op het ritme van de seconden.

    Petite horloge ronde en laiton et plexiglas avec des poissons qui bougent au rythme des secondes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #132

    Een tinnen olielampje. Art nouveau.

    Une lampe à huile en étain. Art Nouveau.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #152

    Een ijzerhouten sculptuur met vissen.

    Une sculpture en bois de fer avec des poissons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #94
    Louis De Poortere

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje.

    Tapis en laine noué mécaniquement.
    No longer available
    Online only
    Dim. 151 x 96 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #133

    Een mosterdpot op schaaltje en een vaasje van geslepen kleurloos kristal.

    Un pot à moutarde sur un plat et un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 & 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #140

    Een geglazuurd aardewerken oorvaas met decor van drie vrouwenfiguren. Italiaans werk.

    Vase en terre vernissée à décor de trois figures féminines. Travail italien.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3(,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #137
    Bequet, Quaregnon

    Een meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken. Eén draak afgebroken.

    Bol en faïence multicolore et dorée, à décor de dragons. Un dragon brisé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 32,5 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #145
    Royal Dux

    “Jachthonden”. Een groep van geglazuurd porselein. Onderaan gemerkt. Staart gelijmd.

    "Chiens de chasse". Un groupe de porcelaine émaillée. Marqué en bas. Queue collée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #148

    Een mahoniehouten pianobankje met fluwelen bekleding.

    Banc de piano en acajou avec revêtement en velours.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 64 cm
    Estimate: € 5 / 35
  • #288
    Lladro, Spain

    “Kleine trommelaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.

    “Petit tambour”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #157
    La Contea, Bassano

    Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.

    Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 & 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #180

    Een paar messingen lampenvoetjes met gegraveerde decors.

    Une paire de pieds de lampe en laiton à décors gravés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm (m.k.)
    Estimate: € 25 / 35
  • #135

    Een tabakspot van Belgisch aardewerk met opschrift “Stopt nog eentje”. Zonder deksel.

    Un pot à tabac en faïence belge avec l'inscription "Stopt nog een". Sans couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #150

    Een verstelbare houten schildersezel. Manco bovenaan.

    Un chevalet en bois réglable. Manquant en haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 197 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #277

    Twee schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 13 cm
  • #130
    T. G. Green & Co.

    “Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.

    "Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #293

    Een Chinees porseleinen dekselpotje met meerkleurig decor van een tuin. Onderaan gemerkt.

    Petit pot couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un jardin. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #243

    “’s Lands Glorie”. Zes chromo-albums. Ed. Historia.

    ‘s Lands Glorie . Six albums chromo. Ed. Historia.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 45 / 75
  • #93

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.

    Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 140 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #138

    Vijf tinnen eierdopjes op houder.

    Cinq coquetiers en étain sur support.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 15 / 25

Other lots in this auction

  • #221
    Verstappen

    “Hoeve met hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Ferme aux meules de foin. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #266
    Franz Van Genesen

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #134

    Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.

    Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 86 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #166

    “Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.

    “Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 36,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #128

    “Zicht op het Rahmplateau te Luxemburg”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘VC’.

    Vue du plateau Rahm au Luxembourg. Aquarelle sur papier. Monogrammée 'VC'.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #86

    Een lotje varia, bestaande uit een houten doosje met handgeschilderd bloemendecor, een klein karafje van groen glas met handgeschilderd decor en een klein cloisonné dekselpotje.

    Lot d'objets divers, composé d'un coffret en bois à décor floral peint à la main, d'une petite carafe en verre vert à décor peint à la main et d'un petit bocal à couvercle cloisonné.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3,5, 10 & 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #227

    Een paar vissen van gekleurd Muranoglas.

    Une paire de poissons en verre de Murano coloré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #262

    Een langgerekt Afrikaans bronzen beeld.

    Statue allongées africaine en bronze.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 128 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #32

    Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.

    Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #229

    Een reeks van vier decoratieve reproducties met voorstellingen van de seizoenen. In notenhouten kadertjes.

    Série de quatre reproductions décoratives représentant les saisons. Dans des cadres en noyer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27,5x 22 cm (kader)
    Estimate: € 40 / 50
  • #29

    Een houten hangklok met koperen wijzerplaat. XIXe eeuw.

    Une horloge suspendue en bois avec un cadran en cuivre. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #297

    Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.

    Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Online-Only 21 februari 2022

Op Maandag 21 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday February 21st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 February 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 February 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More