Other lots in this auction
-
#641
Een gedreven messingen tabaksdoos met gegraveerde religieuze taferelen in het decor en datumvermelding ‘1630’.
Une boîte à tabac en laiton martelé avec des scènes religieuses gravées dans le décor et la date 1630.No longer availableDim. b: 13,5 cmEstimate: € 100/120 -
#125
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 1,94 gEstimate: € 600/700 -
#115
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taille brillant de +- 0,50 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,53 ct.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 1600/1700 -
#100
Een 18 K witgouden ketting en hanger van wit goud op zilver uit de Belle Epoque, bezet met kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. peridot en parels.
Un collier et un pendentif en or blanc 18K en or blanc sur argent Belle Epoque, sertis de petits diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct. péridot et perles.No longer availableDim. 16,56 gEstimate: € 800/1000 -
#496Goum
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet van wol, zijde en katoen. Slijtage.
Un tapis en laine persan noué à la main en laine, soie et coton. Usures.No longer availableDim. 185 x 124 cmEstimate: € 200/300 -
#508
Hoofd van Boeddha. Zwart gepatineerd brons op houten sokkel.
Tête de Bouddha. Bronze patiné noir sur socle en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400/500 -
#485
Een paar bijzettafeltjes van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle en met bronsbeslag.
Paire de bouts de canapé en bois laqué noir à un tiroir, à décor de marqueterie de style Boulle et garnitures en bronze.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 380/420 -
#47
Een smeedijzeren tafellampje met een gesatineerde kap.
Une lampe de table en fer forgé avec un abat-jour satiné.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#23
‘Nimfen’. Mythische scene uit Saksisch porselein. Gemerkt en genummerd. Een herstelling aan één van de hoofden.
Nymphes. Scène mythique en porcelaine saxonne. Marquée et numérotée. Une réparation sur une des têtes.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 35/45 -
#704
Een Italiaans messingen bijzetstoeltje, bekleed met rood fluweel.
Une chaise d'appoint italienne en laiton, recouverte de velours rouge.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#365
Een lot van acht beeldjes van meerkleurig biscuit, waarbij enkele in de geest van M.I. Hummel.
Un lot de huit figurines en biscuit multicolores, certaines dans l'esprit de M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#550
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250/280