Similar lots by type
-
#28
“La Grande Guerre”, 2 delen & “L’épopée Belge dans la Grande Guerre”. Ed. Aristide Quillet. Parijs, 1938.
La Grande Guerre, 2 parties & L'épopée Belge dans la Grande Guerre. Ed. Aristide Quillet. Paris, 1938.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 60 / 80 -
#6
Een lot van drie boeken met betrekking tot sportwagens.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#3
Een lot van zes boeken mbt tot Salvador Dali:- “Salvador Dali - Masterpieces from the collection of the Salvador Dali Museum. Kenneth Wach. Ed. Harry Abrams New York, 1996. (ENG)- “Salvador Dali”. Robert Descharnes & Gilles Néret. Ed. Taschen/ Librero. Keulen, 1990. (NL)- “Dali...Dali...Dali...”. MAx Gérard. Ed. Blume. Barcelona 1983. (ES)- “Dali”. Gomez de Liaño. Ed. Pligrafa. Barcelona, 1985 (DE)- “Dali en ik”. Stan Lauryssens. Ed. Van Halewyck. Leuven, 1998. (NL)- “Mijn leven als genie”(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#11
Een lot van 14 boeken met betrekking tot Antoon Van Dyck, Jacob Jordaens en Pieter Paul Rubens.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#22
Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).
Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#14
Twee boeken:- “Eugeen Van Mieghem, an artist of the people”. Erwin Joos. Ed. De Brauwere. Wilrijk, 1993. Genummerd 1981. (NL&ENG)- “Eugeen Va Mieghem”. Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2013. (NL)
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#34
Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot, overwegend moderne kunst, Belgisch en internationale kunstenaars. 28 uitgaves.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#26
Een lot van negentien boeken van Marnix Gyssen, waarbij één eerste druk en één gesigneerd.
Un lot de dix-neuf livres de Marnix Gyssen, une édition originale et une signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#16
3 boeken:- Een Nederlandse bijbel, uitgerijkt ter gelegenheid van een huwelijk in 1917. Ed. Nederlandsch Bijbelgenootschap. Amsterdam, 1914.- Dezelfde uitgave uit 1900.- “Voordrachten over het Katolicisme voor niet-katholieken”. Jac. Van Ginneken S.J., verlucht door Jan Toorop. Ed. W.L. & J. Brusse’s. Rotterdam, 1927.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#29
“Larousse Universel en 2 volumes”. 1922 & 1923. Deel 1 met enkele losse pagina’s.
"Larousse Universel et 2 tomes". 1922 & 1923. Tome 1 avec quelques pages volantes.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 35 / 45 -
#12
Een lot chromo-albums:- “’s Lands glorie”. Ed. Historia. Delen I, II (2x), III (2x), IV (2x), V & VI (2x).- “De Vlaamse schilderkunst”. Ed. Artis. Twee delen (XVe en XVIe eeuw & XVIIe eeuw).- “Tussen Maas en Schelde”. Ed. Veen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#9
Een gevarieerd lot van zestien uitgaven met betrekking tot kunst en cultuur, waaronder uitgaves ‘Classici del Arte’, ‘Great Artists Collection’ & ‘De groten van alle tijden’, alsook een fraai boek over Leonardo Da Vinci.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#19
Een lot van vijf boeken:- “Algemeene geschiedenis des vaderlands - Tweede deel, van het jaar 900 tot 1581 na Christus”. Dr. J. P. Arend. Ed. J. F. Schleijer. Amsterdam, 1846.- “De woonderen van het heelal”. In twee delen. Ed. De Nederlandsche boekhandel, Antwerpen.- “Provinciaal blad van Noord-Braband over 1842. Gebundeld in twee banden. Ed. E. Lion en Zonen. ‘s Hertogenbosch, 1843.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#18
Een lot van tien kunstboeken:- “In het atelier van den schilder”. Henri H. V. Calker. Ed. A.J.G. Strengholt’s, Amsterdam. - “De school van Barbizon Franse meesters van de 19de eeuw”. Red. John Sillevis en Hans Kraan. Den Haag, 1986.- “Otto B. de Kat - Leven en werk”. Westerink, Goedings & Van Run. Ed. Thoth. Bussum, 2002.- “Collectie Singer, schilderijen”. Singer Museum. Ed. Waanders. Zwolle, 2002.- “De kroniek van het impressionisme”. Bernard Denvir. Ed. H.J.W. Brecht. Haarlem, 1993.- “Ee(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 € -
#8
Vier boeken met betrekking tot Turner:- “Turner in his time”. Andrew Wilton. Ed. Thames and Hudson, 1987.- “Turner”. William Gaunt. Ed. Encyclopaedica Britannica. Londen, 1972.- “The art of J.M.W. Turner”. David Layney Brown. Eagle Editions, 2001.- “Turner”. John Walker. Ed. Ars Mundi, 1885.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#35
Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot de evolutie van posters, affiches en reclame. 25 uitgaves.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#37
Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot kunst en cultuur, alsook een kalender met kunstfoto’s en twee uitgaves van Rien Poortvliet en van Stijn Streuvels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#13
Een lot van negen boeken met betrekking tot kunst:- “Vlaamse kunst” Ed. Mercatorfonds.- “Notre Bruegel”. Ed. Fonds Mercator- “Joseph Lacasse par lui-même”. Ed. Fonds Mercator- Vlaamse meesters, zes eeuwen schilderkunst”. Ed. Davidsfonds- “Chefs-d’oeuvre de l’art - ma^tres Flamands”. Ed. Hachette-Fabri- “Dutch paintings of the golden age from the collection of The National Gallery of Ireland”. “Nederlandse schilders van de zeventiende eeuw”. Christpher Wright.- “Knaurs Lexicon moderner Ku(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 € -
#7
Een lot van zeven kunstboeken:- “Rembrandt, zijn leven, zijn werk, zijn tijd”. B. Haak. Ed. Nederlandsche boekenclub, ‘s Gravenhage.- “Alle etsen van Rembrandt, afgebeeld op ware grootte”. Ed. Gary Schwartz. Maarssen, 1977.- “Rembrandt”. Froukje Hoekstra. Ed. Koninklijke Smeets Offset. Weert, 1993.- “Rembrandt, tekeningen”. Bob Haak. Ed. Meulenhof/ Landshoff. Amsterdam, 1985.- “Rembrand en zijn tijd”. Uitgave ven het Paleis voor Schone Kunsten Brussel naar aanleiding van Europalia 71. Ed. C(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €
Other lots in this auction
-
#4
Een lot van zes kunstboeken:- “Het impressionisme - De kunstenaars en hun werk”. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992. (NL)- “Claude Monet”. Charles F. Stuckey. Ed. Könemann. Keulen, 1985. (ENG)- “Monet”. Yvon Taillandier. Ed. Bonfini Press. Bergamo, 1987. (ENG)- “De tuinen van Renoir”. Derek Fell. Ed. J.H. Gottmer. Haarlem, 1992. (NL)- “Post-impressionisme”. Thomas Parsons & Iain Gale. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1993. (NL)- “P. Cezanne - In Paris and Ile-de-France”. (..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#25
Cécile & Michel Beurdeley, “La Céramique Chinoise”, Office du Livre Fribourg 1974 (zonder omslag).
Cécile & Michel Beurdeley, La Céramique Chinoise, Office du Livre Fribourg 1974 (sans couverture).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 35 / 45 -
#33
Negen boekjes uit de reeks ‘Groote meesters’. Ed. L.-J. Kryn. Brussel, 1926.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#30
Twee boeken m.b.t. Paul Delvaux. Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (omslag uitgesneden en ingeplakt). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (Duitse versie zonder omslag). Goede staat.
Deux livres sur Paul Delvaux. Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (jaquette découpée et collée à l'intérieur). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (version allemande sans jaquette).No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 50 / 100 -
#46
Twee boeken m.b.t. Kunst. R. Toman, “De kunst van de Barok”. Ed. Könemann 1998. “Musée de l’Ermitage, histoire des édifices et des collections”. Ed. Alfa-Colour, Saint-Pétersbourg 2000.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 35 / 50 -
#32
“Michelangelo Mappe”. Vijf mappen met gravures. Bijgevoegd twee kaften met reproducties van werken van Linnig.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 € -
#47
Tien boeken m.b.t. Kunst. Louis Piérard, “Das tragische Schicksal des Vincent van Gogh”. Ed. Gutenberg, Zürich 1948. Dr. Mark Edo Tralbaut, “Van Gogh te Antwerpen”. Ed. Ontwikkeling, Antwerpen 1958. Europaiia 80, “Bruegel, une dynastie de peintres”. Ed. Palais des Beaux Arts. “Five Hundred Years of French Painting”. Ed. Aurora, Leningrad. “Kunst in Vlaanderen”. Ed. Elsevier 1979. “Meesters der Schilderkunst: Rembrandt, Brueghel”. Ed. Lekturama Rotterdam. “De Wereld van Rodin, Picasso, Vermeer”. (..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#21
Een lot boeken:- “Met passer en penseel. Brussel in het oude Hertogdom Brabant in beeld”. Ed. Dexia & Koniklijke museau voor schone kunsten van België. La Renaissance du livre. Charleroi, 2000.- “Atlas der atlassen”. Philip Allen. Ed. Brepols. Turnhout, 1993. - “Schepping in beelden - Niel Steenbergen”. Wouter van der Kam. Ed. De Geus, 1999.- “Romaanse stijl”. Xavier Barral i Altet. Ed. Taschen, 2001.- “Meubeldesign van de 20ste eeuw”. Sembach, Leuthäuser & Gössel. Ed. Taschen/Librero, 198(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#5
Een lot kunstboeken:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. (Overzicht veilingopbrengsten) Ed. SDU. ‘S Gravenhage, 1992. In twee delen.- “Handboek voor het resaureren van schilderijen”. Knut Nicolaus. Ed. Könemann, 1999. “Rembrandt, de mester en zijn werkplaats”. Ed. Rijksmuseum Amsterdam - Waanders. Zwolle, 1992. - “Andreas Schelfhout”. Willem Laanstra. Rokin Art Press. Amsterdam, 1995.- “De Haagse school”. 1983.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#24
Vier albums met ingebonden nummers van Mickey. Albums 1 (vanaf oktober 1950), 5, 6 en 8. Sletig.
Quatre albums avec des titres de Mickey à couverture rigide. Albums 1 (à partir d'octobre 1950), 5, 6 et 8. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 60 / 100 -
#15
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 delen. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, mooie staat. Talrijke afbeeldingen in de tekst.
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 vol. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, bon état. Nombreuses illustrations dans le texte.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 200 / 300 -
#17
“The Gouda pottery book”. Ron Tasman. Ed. Optima Publishers. Rotterdam, 2007. In drie banden. Bijgevoegd: “Jugendstil”. Gabriele Fahr-Becker. Ed. Könemann. Keulen, 1997.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €