Other lots in this auction
-
#34
Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot, overwegend moderne kunst, Belgisch en internationale kunstenaars. 28 uitgaves.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#15
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 delen. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, mooie staat. Talrijke afbeeldingen in de tekst.
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 vol. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, bon état. Nombreuses illustrations dans le texte.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 200/300 -
#32
“Michelangelo Mappe”. Vijf mappen met gravures. Bijgevoegd twee kaften met reproducties van werken van Linnig.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 € -
#37
Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot kunst en cultuur, alsook een kalender met kunstfoto’s en twee uitgaves van Rien Poortvliet en van Stijn Streuvels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#27
Twee boeken:- “L’Aviation”. Ed. Hachette.- “De haven van Antwerpen”. Een uitgave met luchtfoto’s.
Deux livres : - L'Aviation. Ed. Hachette. - Le port d'Anvers. Une édition avec photos aériennes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#3
Een lot van zes boeken mbt tot Salvador Dali:- “Salvador Dali - Masterpieces from the collection of the Salvador Dali Museum. Kenneth Wach. Ed. Harry Abrams New York, 1996. (ENG)- “Salvador Dali”. Robert Descharnes & Gilles Néret. Ed. Taschen/ Librero. Keulen, 1990. (NL)- “Dali...Dali...Dali...”. MAx Gérard. Ed. Blume. Barcelona 1983. (ES)- “Dali”. Gomez de Liaño. Ed. Pligrafa. Barcelona, 1985 (DE)- “Dali en ik”. Stan Lauryssens. Ed. Van Halewyck. Leuven, 1998. (NL)- “Mijn leven als genie”(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#43
Vier boeken m.b.t. Afrikaanse kunst. Fondation Dapper, “Objets interdits”. Ed. Dapper Paris 1989. Musée Dapper, Ph. Laburthe-Tolra, Ch. Falgayrettes-Leveau, “Fang”. Ed. Dapper, Paris 1991. Fondation Dapper, “Chefs d’Oeuvre inédits de l’Afrique Noire”. Ed. Bordas Paris 1987. Musée Dapper, “Cuillers Sculptures”. Ed. Dapper Paris 1991.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 80/120 -
#50
Een lot van vier kunstboeken:- “Luc Vandevelde”- “Guy Van den Bulcke”- “Distel”- “Vier uit de Antwerpse polder”
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 € -
#28
“La Grande Guerre”, 2 delen & “L’épopée Belge dans la Grande Guerre”. Ed. Aristide Quillet. Parijs, 1938.
La Grande Guerre, 2 parties & L'épopée Belge dans la Grande Guerre. Ed. Aristide Quillet. Paris, 1938.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 60/80 -
#10
Een lot boeken: - “De Belgische beeldende kunstenaars uit de 1çde en 20ste eeuw”. Paul Piron. Ed. Art in Belgium. Brussel, 2000. In twee banden.- “Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750 - 1950”. Pieter A. Scheen”. Ed. Rodi B.V. ‘s Gravenhage, 2002. In twee banden.- “Quick-Lexicon Nederlandsce beeldende kunstenaars”. H. Visser. Ed Servo. Assen, 1997.- “Honderd jaren Nederlandsche schilder- en teekenkunst”. Pieter A. Scheen. Ed. Boek en periodiek. Den Haag, 1946.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#5
Een lot kunstboeken:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. (Overzicht veilingopbrengsten) Ed. SDU. ‘S Gravenhage, 1992. In twee delen.- “Handboek voor het resaureren van schilderijen”. Knut Nicolaus. Ed. Könemann, 1999. “Rembrandt, de mester en zijn werkplaats”. Ed. Rijksmuseum Amsterdam - Waanders. Zwolle, 1992. - “Andreas Schelfhout”. Willem Laanstra. Rokin Art Press. Amsterdam, 1995.- “De Haagse school”. 1983.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#8
Vier boeken met betrekking tot Turner:- “Turner in his time”. Andrew Wilton. Ed. Thames and Hudson, 1987.- “Turner”. William Gaunt. Ed. Encyclopaedica Britannica. Londen, 1972.- “The art of J.M.W. Turner”. David Layney Brown. Eagle Editions, 2001.- “Turner”. John Walker. Ed. Ars Mundi, 1885.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €