#283
Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen vazen, Empire, met landelijke taferelen beschilderd.
#53Hergé
“Coke en stock”. Een eerste uitgave TinTin, slijtage.
#3
#67Manufacture impérial et royale de Nimy
Een meerkleurige vaas met floraal decor. Manufacture impérial et royale de Nimy. Onderaan gemerkt.
#133Hergé
#273Hergé
2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
#71Alexander Hubert Law von VolborthPeriod: 1885-1973
Place a bid ›Estimate: € 100/200 -
#271W. Lübke & C. Lützow
“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
"Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.Place a bid ›Estimate: € 75/125 -
#8Perfecta
Place a bid ›Estimate: € 30/50 -
#263Hergé
#281