#447Een Chinees porseleinen schaal met floraal decor.
A Chinese porcelain bowl with floral decoration.No longer availableDim. 17,5 x Ø 39,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#184Frans SiaensPeriod: 1907-1971/73“Élegante au champ de course”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#663QuimperEen vintage aardewerken schaal met abstract bloemdecor. Circa 1960.
#125Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met acht kleine briljantjes.
#41Een bronzen beeld van een golfer.
#659Een vintage keramische schenkkan in de vorm van een abstracte baardmankruik.
A vintage ceramic pitcher in the shape of an abstract Bellarmine jug.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#484Antoni ClavéPeriod: 1913-2005“Abstract profiel en hand”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 45/45.
"Abstract profile and hand." A lithograph on paper, signed and numbered 45/45 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 72 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#13DoyenEen lot van 4 vazen in hyalietglas, Doyen, met een decor van bloemen en randen in goudverf.
#204d’Artois LimogesEen 12-delig porseleinen servies, onderaan gemerkt Limoges d’Artois, bestaande uit koffieservies. Grote, kleine en diepe borden. Terrines en sauskommen. 69 stuks.
#220Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.50 ct. and pink sapphires totaling approximately 1 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 650 / 750