#314Rubens“L’érection de la croix”. Een ets op papier naar P. P. Rubens. Preperation par Erin Corr, terminé par J. B. Michiels.
#500Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Elizabeth II, 1 Pound 1974, Au 916,7/1000 7,99 g.
A gold coin, United Kingdom. Elizabeth II, 1 Pound 1974, Au 916.7/1000, 7.99 g.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#193Rowe-AMIEen jukebox, Rowe-Ami compact disc, model MMCD1 uit 1994. In werkende staat.
A jukebox, Rowe-Ami compact disc, model MMCD1 from 1994. In working condition.No longer availableDim. 145 x 89 x 68 cmEstimate: € 400 / 600 -
#387Een lot van 5 glazen stolpen met houten sokkeltje.
#227Een vroeg 19e eeuws Frans geweer, getransformeerd van vuursteen naar percussie.
An early 19th-century French gun, transformed from flintlock to percussion.No longer availableDim. l 143 cmEstimate: € 150 / 200 -
#165Charles & Ray Eames Vitra“EA 108”. Een vintage design office armstoel met gestoffeerde zitting en chroom aluminium onderstel. Gemerkt aan de rug met label. Ontwerp door Charles & Ray Eames uit de Office Chair Aluminum Group series, voor Vitra.
#23Een vintage vaas, jaren 50 van de vorige eeuw, onderaan gemerkt W. Germany en genummerd 598-40.
A vintage vase from the 1950s, marked W. Germany on the bottom and numbered 598-40.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 40 / 60