#414Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006“Te paard”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood buiten de plaat Jef Van Tuerenhout.
"On horseback", a color lithograph, signed in pencil outside the plate by Jef Van Tuerenhout.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#396Een fauteuil in ecru stof met gecapitonneerde rug.
#671Scheurich Europ LinieEen vintage aardewerken vaas met geglazuurd lijndecor, gemerkt met sticker. Onderaan genummerd 529 38.
A vintage earthenware vase with glazed line decoration, marked with a sticker. Numbered 529 38 at the bottom.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#367Een terra cotta en koperen opiumpijp uit Myanmar, hersteld.
A terra cotta and copper opium pipe from Myanmar, restored.No longer availableDim. L 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#473Een gouden munt. Suid Afrikaansche Republiek, 1 Pond Kruger 1897. Au 916,7/1000 8 g.
A gold coin. South African Republic, 1 Pond Kruger 1897. Au 916.7/1000 8 g.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#472Robert Van HorickPeriod: 1940 -“Surreëel landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. “Robert Van Horick - Leerling van Paul Delvaux”. Gedateerd ‘65.
#81Een bronzen beeldje van een Cupido op globe.
#99Josef BeckerPeriod: 1854-1928“Een man met een druppeltje”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"A man with a tear." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 120 / 180