#397WMF
Een verzilverde art deco schaal, model Ikora voor WMF, onderaan gemerkt.
#189
#685Boch Frères La Louvière
#206W. Schillig
#634Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971
#191Antonino Sciortino Serax
#608Dusart, Bruxelles
Een zwart marmeren mantelklok, met art-nouveau details. Voet vooraan en achteraan gerestaureerd.
#169Victor Julien Trip
“Driemasters op woelige zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#394
“Schapenhoeder bij avondrood”, een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
#579
“Gestileerde boerderij”. Een tekening, houtskool op papier, onderaan gesigneerd.
"Stylized farmhouse". A drawing, charcoal on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 47 x 54 cmEstimate: € 60 / 90 -
Een Chinees houten gesculpteerd bruidskoffertje.
#480
Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria (2de portret) 1 Pound 1891, Au 916,7/1000 7,99 g.
A gold coin, United Kingdom. Victoria (2nd portrait) 1 Pound 1891, Au 916.7/1000 7.99 g.No longer availableEstimate: € 550 / 650