#98Een lot van 3 vermoedelijk oud Romeinse bodemvondsten bestaalde uit 2 olielampjes en een potje met deksel. Het kleinste olielampje is gebroken/gelijmd.
A lot of 3 presumably ancient Roman finds consisting of 2 oil lamps and a jar with lid. The smallest oil lamp is broken/repaired.No longer availableDim. h 9 x Ø 9.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#9A. Frank“Paard en Toren - Tweede Staat.” Ets & Aquatint op papier. Genummerd 4/4. Gesigneerd buiten de plaat.
"Horse and Tower - Second State." Etching & Aquatint on paper. Numbered 4/4. Signed outside the plate.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#558Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#649“De Reuzenparade”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 70/80.
"The Giant Parade." A lithograph on paper. Signed and numbered 70/80 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 41 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#69Louis Liévin Théophile Clesse“Vijvers van Heverlé”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
#41Een bronzen beeld van een golfer.
#660Een Perzisch handgeknoopt tapijtje met geometrisch decor.
#545Twee penningen ter gelegenheid van de Tentoonstelling “Het Dier op Munten en Medailles” te Brussel en te Antwerpen in 1973. Naar een munt van de Nerviërs uit de eerste eeuw AD. De éne Au 750/1000 (18 kt) 10 g, de andere Ag 950/1000 7,2 g.
Two commemorative medals from the Exhibition "Animals on Coins and Medals" in Brussels and Antwerp in 1973. Based on a coin from the Nervii tribe from the 1st century AD. One is made of Au 750/1000 (18 kt) 10 g, the other of Ag 950/1000 7.2 g.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#396Een fauteuil in ecru stof met gecapitonneerde rug.
An armchair in ecru fabric with a button-tufted back.No longer availableDim. 95 x 86 x 82 cmEstimate: € 60 / 80