#75‘Een spinnende vrouw aan de haard’, een glas in lood raam.
'A woman spinning by the fireside', a stained glass window. -
#114SchmidEen schouwklokje in een groep in biscuit, het klokje is gemerkt Schmid, jewelled, de porseleinen wijzerplaat is beschadigd.
#12Een kom en schaal van kleurloos VSL kristal. Onderaan getekend.
A bowl and plate of colorless VSL crystal. Signed at the bottom. -
#121Een houten zuil, diverse houtsoorten.
A wooden pillar, various types of wood. -
#82Een paar bronzen vijzels.
A pair of bronze mortars. -
"Street in Bruges", an etching/aquatint, signed. -
#110Een paar Vieux Bruxelles vaasjes, met schade.
A pair of Old Brussels vases, damaged. -
#139Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Chinese porcelain vases with floral decoration. 1 with hexagonal shape, marked at the bottom.